Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
luna'cım güle güle kullan, çok güzel görünüyorlar...
Clinique'in mascarasından memnun musun canım?

luna ne güzel şeyler almışsın ,allığın tonu çok hoş özellikle..güle güle kullan...

benim gözdem, revlon:) ' dan son olarak pudra aldım bende. bunun peluş ve fiyonklu süngeri var birde :)
ve şu çıkmayan yeşil ruju merak ederdim hep ondanda aldım ,harbiden çıkmıyor yalnız :)) rengide hoşşşş...

ahh çocukluğumuzun yeşil ruju satılıyor mu bunlar =))))

teşekkür ederim cnm sende güle güle kullanopuyorumnanaktan

hehe,harbi çok hoş renk veriyor ve inanılmaz kalıcı....boshayallersmile
zararı olur vs die korktım ama hiç bişi olmuyor ,gün içinde evde iken bile canımız sıkıldıkça kızımla ben sürüyoruz hatta,kiraz dudaklı oluyoruz..bayanssulusmile
seneler önce varmış annemlerin zamanından,bize de nasip oldu kaydirigubbakcemile5

saol kuşummm:kedi:
hadi ekle sen deeolumunekankayizsmile
resimleri çektim dün akşam ekleyemedim bi türlü sinmir oldum kapattım sonra işyeindede ekleyemedim şimdi tekrar resim çekip eklicem inşallah bu sefer
valla canım çok uzun zamandır istion aklında kalcağına al bence bi yerin ş,işcek artık kızzz :)))) yoksam al demezdim bilion :))) bende resim ekleme macerası yaşıom inşallah eklicem :)
oy oy oyyy ne güzel şeyler bunlar ya bir araya koyunca çok oluo bende düşündümde of of off toplu çekim yapmıymm ben en iysi :) güle güle kullan sür sürüştür canım
buldum fotograf makinesinihihoyyyt
bugun clinique de indirim vardı %15
bunları aldım

allık
dörtlü far
rimel ve kirpik kaş bakım
bunlarda hediyelerrhihoyyyt
of yaaaaaaaaaaaa bende bugün boynere gidicektim sevgilim işi bozdu hemde body shopa gidicektim indiim ardı %30 offfffffffff ((( clinique den kapatıcı denicektim all abaout eyes mıydı neydi :))))) offf

güle güle kullan canım nerden aldın indirimli? belki devam edicektir indirimi :)
oyyyyy yeşil rujjjjjjjjjjjj ve çocukluğummmmmm :))

güle güle kullan canım aldıklarını özellikle yeşil rujuuu

yakışır masum şeftali:))))) çok hoş ama rengi gerçekten tam masum havada:))) güle güle kullan tekrar fiyatı ne kadardı nekadara düşmüş indirimle acep :)) (allık sevdası sardı sıkıldım kendimden:))))

teşekkür ederim cnm
ben beylikdüzü sevilden aldım bir ara yine oldu indirim yazdım buraya sık sık yapıcaklarını söylediler orda çok tatlı bir bayanla tanıştım o beni arıyor söylüyor ve burdada kalmıcakmış dolaşıyormuş bütün sevillerde ben haber aldıkça yazarım şurda indirim var burda indirim var diyea.s.

hımmmmm bütün sevillerde olur belkim tek orda değildir inşallah :))) saol canım :)

evet gerçekten çok doğal ve hoş duruyor
cnm fiyatı 68 yüzde 15 indirimle 58 falan oluyor sanırsam toplam fiyattan indirim yapıldıgı için tam olarak bilmiyorum
bende allık hastasıyım hele böyle renkler tam ilkbahar havası taze taze duruyor yüzde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…