Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lunacım orda uyguladıklarında ışıklar çok etkiliyo rengi, o yüzden ben uygulattıktan sonra dışarı cıkıp bakıyorum elimde ayna ile :)))) ona göre alıyorum satıcı kız bana da yanlıs numara vermiş ti gidip değiştirdim sonra belki yanlıs no vermiş olabilirler ben uygulatırken mutlaka nolarını alıyorum hemen bazan yapıyolar çünkü öle orlane den bende memnun kaldım

rica ederim donutcum ne demek :) bende mac e gittim bugün senin resimlerini ekledigin allıklara baktım yok resimlere göre alışveriş yapmak bana göre diil:)))) 3ünü aldım dollymix style ve sende olan peach olan hatta yüzümde o var şuan çoookkk güzel bayıldım tonuna bu kadar olur yani şeftali tonu pek kullanmamama ragmen buna bayıldım ama ellerinde yokmus 3üde pazartesiye sipariş verdiler((( cosmo rujunda rengi, gördüğümden biraz farklıydı ama cok güzeldi onuda aldım :))))) resimleri ürünleri alınca koyucam artık bu arada ROSEANGEL canım bugün çıkıcak olan koleksiyonları yoktu orda pazartesi cıkıcak dediler kalemi gösterdiler ama satmıyolarmıs daha pazartesiye sakılıyolarmıs

güle gülle kullan canım far süpermiş yawww adı sanı nedir bunun bakıymmmm :))))

bende bugün flormar denicem denicem die gittim
maskara kalem eyeliner far paleti aldım rujumuda hedaye aldım ohhhh rahatladım dn mabgodan ceket bugünde makyaj malzemesi pazarda kız kıza sephora bopdy shop alışveriş merkezi bu ayın sonu gelmez bana hehehe

donutcum ya ben şimdi bir şeyin farkına vardım mac sitesinde, bu peaches lerin farklı tonlarımı var canım bugün muanın bana denediği peachtwist di ve bana tek oldugunu söyledi ton olarak ama şimdi web adreslerinde bir ton daha var onun ismide peaches sold out sanırım sendeki bu diilmi canım sendekinin rengi çok hoştu ama bana uygulanan da güzel ay nerden cıktı bende bu allık sevdası bi anlasam amannnn:)))

kıslarrrrrrrr markafonide nivea ve cecile kampanyası var delikafadulden

cecile kampanyasından pek bşi beğenmedim ama:hulya:

opuyorumnanaktan

kıslarr ya ben aylardır bu paleti istiyorum kargo ücreti falan 35 40 arası bişi tutuyo

nası sizce?? hiç alan oldumu?
eyvahedigeldismile

canım ombre strech brun nylon rengi , kahvesiyle kremini de aldım çok güzel renk veriyo

opuyorumnanaktan

kıslarr ya ben aylardır bu paleti istiyorum kargo ücreti falan 35 40 arası bişi tutuyo

nası sizce?? hiç alan oldumu?
eyvahedigeldismile
ya süpermiş renkler ya fiyatı da iyiymiş baya nerden alcaksın canım?

işte cecile indiriminden kaptıklarımmm:icecream:

cecile efsanesi olan far paletleriii,tanesi 9,9tl'den.

fotoda pek belli olmamış ama fırçası çok acayip olan bi maskaraa,14,9tl'ydi galiba fiyatı

maskaranın hediyesi olan far

eyeliner+maskara şeysi(altın sarısı olan) hediye,diğeri de maxi lipss (9,9tl) ayrıca böyle bir ruj görmedim ben,hemen bir deneme sürüşü yaptmmm,cidden katologlardaki pırıltılı dudakları elde ettim

bu da hediye kılıfımızz;

bunu da kargoya giderken beğendim aldım :dance:
bu markayı hiç kullanmadım ama renge bit-timm!

Son düzenleme:
Kkontes aldıkların çok güzel.Ayrıca dudaklarının şeklini ve dolgunluğunuda çok beğendim(Maşallah diyim)..Bende en son golden rose' dan eyelıner ve simli far aldım..İkisi ni 18 liraya falan aldım sanırım.Yanlış hatırlamıyorsam..

kontes, güle güle kullan, kavuştun demek Cecile'lerine :) kaydirigubbakcemile5
dudakların da çok güzel zemuszemus
en son ekeldiğin gri ruj mu? rengi değişiyor mu sürünce?

kkontesim güle güle kullan cicilerini
saol canımmm:kedi: ayh 1 haftadır yollarını gözlüyordum,çok mutlu oldum vallahiihihoyyyt

ayh utandım:kedi: merci canımm,sen de cicilerini ii günlerde sür sürüştür inşallahhha.s.

farlar çok hoş gözüküyor güle güle kullan ..kaydirigubbakcemile5 fiyatı da çok uyguna gelmiş akannehir

saolasın canımmma.s. bayadır istiyordum bu farlardan,herkes pek bi memnun kalmış çünkü,tanesi 21-25tl arasıydı normalde, eğer bu indirimi kaçırsaydım cidden çok üzülürdümmm:1ninca:

kontes, güle güle kullan, kavuştun demek Cecile'lerine :) kaydirigubbakcemile5
dudakların da çok güzel zemuszemus
en son ekeldiğin gri ruj mu? rengi değişiyor mu sürünce?
saol kuşummm,eed sonunda kavuştuk kendileriyleedelikafadulden
iltifat için de çok merci:kedi:
gri değil de metalik açık kahve duruyor kuşumm
yani adını buna benzettim benkaydirigubbakcemile3
fotolamaya çalıştım ama bambaşka renkler çıktı,en yakını olan şu fotoyu ekliyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…