Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende ankaradayım hep tekin acardan alıyordum genelde geçenlerde sevil de aynı ürünlerin daha ucuz oldugunu öğrendim çok olmasada tekin acara göre uygunmus öle duymuştum önce tekine sonra sevile sorup alıyım bari bundan sonra:)))

5660.jpg

5671.jpg

DONUTCUM biliyorum çok soru soruyorum sana ama tatlım bu cosmo rujun 2 tonu varmış sanırım.. mac de bana koyu olan rengini gösterdiler ama dudaktakı açık tonu olan galiba sen ne dersin cnm

bende ankaradayım hep tekin acardan alıyordum genelde geçenlerde sevil de aynı ürünlerin daha ucuz oldugunu öğrendim çok olmasada tekin acara göre uygunmus öle duymuştum önce tekine sonra sevile sorup alıyım bari bundan sonra:)))

inan tekin acardan hiç alışveriş yapmadım cnm

lunacım pandoracım güle güle kullanın ..
luna istanbuldasın taksimde cilinique kendi yerini açtı ordan al kuzum ..
hem güzellik uzmanları süper
hemde kendi yerinden almak daha uyguna gelir kanımca.
bende en son tekin acarda öpülmüştüm :)
bende aldım bişeler yarın eklerim

pandoracım güle güle kullan canım..izmirden nereden aldınacaba yeşil ruju..çocukken fenomendi resmen..opuyorumnanaktan
herkes aldıklarını güle güle kullansın

lunacım pandoracım güle güle kullanın ..
luna istanbuldasın taksimde cilinique kendi yerini açtı ordan al kuzum ..
hem güzellik uzmanları süper
hemde kendi yerinden almak daha uyguna gelir kanımca.
bende en son tekin acarda öpülmüştüm :)
bende aldım bişeler yarın eklerim

evet cnm gördüm ama çok uzak aslında okulum o tarafta ama su anda tatil hiç içimden o kadar yolu gitmek gelmiyor haklısın aslında kendi mağazasından almak daha iyi
bu arada teşekkür ederim kuzummm

kızlarr ne güzel şeyler almışsıınızzz yaaa güle güle kullanın pandoracım lunacım sende:))pandoracım ruju nerde buldun izmirde çok meraklandım bak

bebiklerimm;
yağdan parlayan göz kapaklarım için uygun bir makyaj temizleyicisi önerisi istiyorummm?

bende güzel çıkaran göz çevreme zarar vermicek bir göz makyaj temizleyicisi arayışına başladım kızlar önerileri bekliom bu arada biri yardım etsin resim ekleyemiom ben

pandoram güzel günlerde kullan çok beğendim ışıltılı ışıltılı bayanssulusmile
kontes niveanın beyaz olanında alma da alsanaalsanasmile

kızlar ancak orjinal boy yükleyebildim inşallah çok büyük olmazzz :)))
bunalrda benim sol aldığım flormar kahve tonlarında far paletim
eyeliner pen ve yine flormar maskara hepsini denicem sanırım doğal uzun bir görünüm verio maskarayı denedim çok hacimli kalın kirpik yapmıo ama :) fırçası süperdi dayanaayıp aldım :)
rujda hediyesi :)

bunlarda flormar hediye rujum ve avon rujlarım :)
flormar 25 numara
avon rujlar sırayla ultra color ruj mega impact pink pop, fuschia fun, really rosy, divine wine

Son düzenleme:
minik kelebeklerim tşk ederim ....a.s.
felidae35 ,canım bornova-özkanlar pazardındaki ,kozmetik satan pazar tezgahlarında hep var ,onlardan aldım 2 tl ye:icecream:

magrenta
güle güle sürün canımm:dance:

felidae35 ,canım bornova-özkanlar pazardındaki ,kozmetik satan pazar tezgahlarında hep var ,onlardan aldım 2 tl ye:icecream:

teşekkürler pandoracım.opuyorumnanaktan.belki bostanlı pazarındada vardır..bakayım bu hafta ..bulamazsam özkanlara giderim..

minik kelebeklerim tşk ederim ....a.s.

magrenta
güle güle sürün canımm:dance:

magrenta güzel günlerde sürüştür canım çok güzeller.....

teşekkürler pandoracım.opuyorumnanaktan.belki bostanlı pazarındada vardır..bakayım bu hafta ..bulamazsam özkanlara giderim..

teşekküer ederim kızlar :)))))
ayy pazar demeyin yaa bu hafta iş çıkışı bostanlıya gidicem bende inşallah bir karıştırayım özkanlarada gidemem bu hafta arkadaşa gidicem canım çekti yawww :)

canım her kozmetik satanda vardı ,mutlaka bulursun ,herhangi bir pazarda da olsa vardır sanıyorum... gg den almayın ha!!
bir de bu yeşil ruju arttırma ile satmıyorlar mı deli oluyom :sm_cool:

kızlar ancak orjinal boy yükleyebildim inşallah çok büyük olmazzz :)))
bunalrda benim sol aldığım flormar kahve tonlarında far paletim
eyeliner pen ve yine flormar maskara hepsini denicem sanırım doğal uzun bir görünüm verio maskarayı denedim çok hacimli kalın kirpik yapmıo ama :) fırçası süperdi dayanaayıp aldım :)
rujda hediyesi :)

bunlarda flormar hediye rujum ve avon rujlarım :)
flormar 25 numara
avon rujlar sırayla ultra color ruj mega impact pink pop, fuschia fun, really rosy, divine wine
canım güle güle kullan hepsiniopuyorumnanaktanrujların rengide çok güzelmişaklinialirimsmile

pandora bitanem sende güle güle kullan,yeşil rujdan bende istiyorumhihoyyyt

kontesscim güle güle kullan,cecile farı ben 20 tl ye almıştımakannehir
sempatique ve luna sizlerle iyi günlerde sürün sürüştürünbayanssulusmilehihoyyyt

X