Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende izmire gittiğimde ykm de bourjois standının önünde kalakaldım indirim varmış ürünlerinde 3 far 1 allık aldım çıktım hemde ihtiyacım yokkenlmaz:
farlardan bitanesine bittim şiddetle tavsiye ediyorum tam yaza uygun bronz makyaj için
resim alıntı makinem yok sempatiksalakcinni

selam gerçekten güzelllermiş fiyatlarını söylermisin indirimli ne kadardı ?

9 - 25 Nisan tarihleri arasında YKM Mağazaları'nda kozmetik ürünlerinde %15 indirim fırsatı ve ücretsiz makyaj uygulaması hediye!

Çilek

canım çilekte 15.50 ordanda bakabilirsin
ben mavisini almıştım bourjoisin farları gerçekten güzel

opuyorumnanaktan

kıslarr ya ben aylardır bu paleti istiyorum kargo ücreti falan 35 40 arası bişi tutuyo

nası sizce?? hiç alan oldumu?
eyvahedigeldismile

cafemu bu paleti bilmiorm ama smashın farları çok güzel,ben çok beğenerek kullanıorm,bence al derim,renkleri de çok güzel bence gerçi smashın kalitesi tartışılmazkaydirigubbakcemile

güzel günlerde kullan canım,sana bronz pudrasını ve göz kalemlerini de şiddetle öneririmbayanssulusmile

ben de aldım bişeler ama hiç halim yok :hastaüyesimili: şutarafagitti

saol kuşummm:kedi:
cildim bozuk benim azcukk,akne tedavisi olmalıyım.o yüzden pudra,fondoten,allık tarzı ürünlerle ilgilen(E)miyorumeyvahedigeldismile kalemlerini deniycem ama zemuszemus

kontess cnm güle güle kullan cok hos seyler almıssın
nereden aldın bunları intrnetten mi ?

kontess cnm güle güle kullan cok hos seyler almıssın
nereden aldın bunları intrnetten mi ?
saol balımmm:kedi:
yokk ben netten almıyorum hiç bi şeyy,güvenemiyorumbilmiyorumkismile
mersinde kankam var,burda cecile yok diye ona aldırdım kuşummzemuszemus

opuyorumnanaktan

kıslarr ya ben aylardır bu paleti istiyorum kargo ücreti falan 35 40 arası bişi tutuyo

nası sizce?? hiç alan oldumu?
eyvahedigeldismile
çok güzel canım ne zamandır arıosunda eğer arkadaşlarınıda ayarlarsan al bence renkleri süepr görünüo

güle güle kullan aldıklarını ben hala resim eklicem

çok güzel canım ne zamandır arıosunda eğer arkadaşlarınıda ayarlarsan al bence renkleri süepr görünüo

güle güle kullan aldıklarını ben hala resim eklicem

evet ya aylardır istiyorum krdi cim getircekti saolsun ama doğumdan sonra demişti. hazır 40 TL ye bulmuşken kaçırmıyım diyorum

sen normal de çok alıyosun die kızıyosun ehh sende al diosan alıyım artık kaydirigubbakcemile3

sen ne aldın bakimmm:hulya:

bence 40tl ona fazla renkler zaten az
bence 40tl ye ebaydan 88li shimmer coastal scents alın keyfinize bakın derim yerimseniben

bunlarda benim en son aldigim kimini kullaniyorum ,kimisini kullanmadim,ama hic birini eklememistim buraya ,birazcikta ben ekleyim toplam :)

bunlar son aldigim makyaj malzemeleri

vucut kremlerim

buda yanliklikla farbazi diye aldim makyaj temizleyicisikaydirigubbakcemile3

sac kopugu,sacspreyi,simli sac spreyi

sprey deodorant,vucut losyonu denemek icin,nemlendirici krem

buda goz SIKILASTIRICISIYMIS hic kullanmadim daha

Son düzenleme:
sympathique, ne güzeller bunlar böyle...
Güle güle kullan
kaydirigubbakcemile5

buldum fotograf makinesinihihoyyyt
bugun clinique de indirim vardı %15
bunları aldım

allık
dörtlü far
rimel ve kirpik kaş bakım
bunlarda hediyelerrhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…