Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım yok yokkkk koyu duruyor ama asla degıl.o konuda suphen olmasınnn.bende bayagı acık tenliyim cunku.

ben tasarımını kendım yaptım hepsının,o yuzden ustunden seneler gectı.her gecen gun dahada sevıyorum.

Yaw anlamadım koyu duruyor ama kötü diil miii hehe google çevirisi gibi yazmışın kızzz

seninde mi dövem varrr bende yaptırcam yawwww :))) çok istiommmm

Yaw anlamadım koyu duruyor ama kötü diil miii hehe google çevirisi gibi yazmışın kızzz

seninde mi dövem varrr bende yaptırcam yawwww :))) çok istiommmm

baştan alıyorum o zaman.Koyu duruyor fakat tene sürünce koyu degil.Bende bayagı açık tenliyim.İçin rahat olsun kalıp gibi durmuyor ve koyu değil.

Evet canım var.4 tane var bende.Hepside Ruhselden çıktı :))) Bu konuda üstüne tanımam onun

roseangel gunaydın canım,pzt gunu için ben sana pazar gunu donuş yapsam geç mi olur tatlım ?
tamam tatlım pazar haber verirsin ...
ben c.tesi dövme yaptırmaya gidicem :umursamaz:

ikinci dövmem olcek :ecrin_bebek:

yaaa bende istiyorum ama kocişim bi ona izin vermiyor tamam dese yaptıracağım model bile belli bende istiyorum yaaaa kıskandım şimci tospam yaa yaptırınca resim beklioz haberin olsun....

Saol canım açıklamaların için :)))))) 4 tane dövme haaaaaadelikafadulden şahanee darısı başıma :)

hahaha kıskanç gördüm sneide benim gibi :)))) bende omzuma mor bir kelebek yaptırmak istiom ufak çapta bişi bi kere yapıştıma yapmıştım çok güzel duruodu 2-3 yıl önce hıhhhh:umursamaz:boshayallersmilealkisalkisalkis

ufff hemide nasıl kıskandım varyaa zemuszemus yazları bende geçici dövmeyle idare ediom şeytan dioki git yaptır nasılsa kızar kızar affeder kaydirigubbakcemile3

ufff hemide nasıl kıskandım varyaa zemuszemus yazları bende geçici dövmeyle idare ediom şeytan dioki git yaptır nasılsa kızar kızar affeder kaydirigubbakcemile3

bende yaptırcam diom biizmki benden hızlı bende bende yaptırcam dio manyakmıdır nedir yawwww sonra bide beğenmicek büyük yaptıcakmış heheheh :)))) sen yavaş yavaş ayarlarsın kocanı canım habersiz yaparsan kızar :)

ahh ahh benim de,ailemden çıkayım, ilk yapacağım şeyler;
1-dövme
2-piercing :1shok:

ooooooo maşallah hepimizde bir asilik söz konusu valla bende üniversite zamanı kulak kıkırdağımı deldirmiştim uzun süre acımıştı yaww bi süredir takmıom ama 2.sini deldirmek istiom :)

ooooooo maşallah hepimizde bir asilik söz konusu valla bende üniversite zamanı kulak kıkırdağımı deldirmiştim uzun süre acımıştı yaww bi süredir takmıom ama 2.sini deldirmek istiom :)
bana onun için de izin yok kaydirigubbakcemile3 solda 3,sağda 1 takılıorssohaoldumsmile

koyarım kuşum
bu sefer sol omzuma ya melek yaptırıcam ya da eros

bana onun için de izin yok kaydirigubbakcemile3 solda 3,sağda 1 takılıorssohaoldumsmile
benim kulaklarda delikten bol bişi yok sağ ve solda 4 der tane delik var kaydirigubbakcemile3
koyarım kuşum
bu sefer sol omzuma ya melek yaptırıcam ya da eros
benim beğendiğimde melek du resim ekliyem

bundan istiyommmmmmmmm işteeeeeeee.............

DONUTCUM soldan sırasıyla yazıyorum resimleriyle beraber nolarını tatlım
estee lauder tender blush douceur 421 peach nuance
chanel 15 orchıd rose (ortadaki kahve gibi çıkmış ama diil)
chanel 10 tweed pınk

ne zamandır ugramıyodum neler almışsınız öyle kızlar güle güle mutlu mutlu kullanın=)
bende izmire gittiğimde ykm de bourjois standının önünde kalakaldım indirim varmış ürünlerinde 3 far 1 allık aldım çıktım hemde ihtiyacım yokkenlmaz:
farlardan bitanesine bittim şiddetle tavsiye ediyorum tam yaza uygun bronz makyaj için
resim alıntı makinem yok sempatiksalakcinni

orlane in bendede men maskesi peeling i ve de fondoteni var fondoteni gerçekten çok hoş sanki içinde mentol var böyle ferah ferah oluyosun ama bnmki orda denerken iyiydi ama eve geldim koyu geldi bana kullanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…