Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bence girmemen daha hayırlı olmuş oradaki ürünlerin orjinalliği konusunda şüpheliyim çinde o kadar herseyin birebir taklidini yapıyorlarki bunları yapmalarıda zor değil parfümleri zaten sahte çoğu

ama ben çok fazla alışveriş yaptım ve hepsi orjinal gibi duruyo:1shok::1shok:bilmiyorumkismile

siparişlerimi verdim;
Cecile Eyeshadow Palette 9,9 tl (2 seri aldım)
Cecile Maxi Lips 9,9 tl (yanında bir tane telefon kılıfı hediye)
Cecile Booster Maskara 14,90 tl (yanında tekli far hediye)
bir de Cecile Glitter Mascara & Eyeliner hediye ettiler...:dance:

ürünler elime geçtiğinde fotolarım ciciler

bugun cecile far aldım üretim tarihi 2005 son kullanım tarihi 2008 eve gelince farkettim farketmeseydim nolacaktı eski tarihli ürünü kullanacaktım pazartesi günü gidip degistircem ama çok sinirliyim lmaz:

bugun cecile far aldım üretim tarihi 2005 son kullanım tarihi 2008 eve gelince farkettim farketmeseydim nolacaktı eski tarihli ürünü kullanacaktım pazartesi günü gidip degistircem ama çok sinirliyim lmaz:

acaba cecile daki indirimin sebebi bumu.. Alanlar iiice bakın bence nolur nolmaz..
tam zamanında farketmişsin tatlım lmaz: Bazı ürünlerde son kullanma tarihi kodlarla yazarmış bunu biliyomuydunuz?

mesela A09 ağustos 2009 gibi bir blogta okumuştumbilmiyorumkismile

insan öyle düşünmeden edemiyor ama cecile güvenim kalmadı degişim degil para iadesi isteyecegim ...çok çok hassasım bu konularda hadi 1 sene önceki bir ürün olsa hadi neyse dicem 2008 son kullanım tarihi :1shok:

tatlım verdigin bilgiler içinde tesekkur ederim A09 gibi rakamları bilmıyordum olumunekankayizsmile bir tek ambalaj ömrünü yani kutu ömrünü biliyordum küçücük yazarlar 12 m diye ya da 1 y diye

indirim sebebinin bu olduğunu sanmıyorum,eğer indirim adı altında eski ürünleri satma niyetine girmişlerse o indirim süresi = cecile in batışı olur.hiç bir marka kendine bunu yapmaz bence

ben de arkadaşımı aradım şimdi,sadece rujun üretim tarihi 2007 imiş.diğerlerinin üretimi 2009 ve 2010 'muş. galiba arada denk gelmeler söz konusu...

kızlar bu flormarın terracotta tekli farı siyah almayı düşünüyorum
bundan alıpta memnun olan varmı? hem suyle hem normal kullanılabiliyormus
biraz pahalı ama tekli fara göre 17miydi neydi..

resim alıntıdır.

Son düzenleme:
bebeim ben kullanmadım ama ürünü görmüşlüğüm var,fiyatı pahalı azcuk eed ama çok büyük bi far o.gramajı fazla olduğundan pahalı yani

Ayyy Livim ne kötü yaa...Bepantholde de aynı şey olmuştu...:gitme:
Satışı yapan mağazanın hatası bence. Cecile firmasına, mağazanın adını vererek şikayet maili at bence kuzum. Ürünün resmini filan çek hatta.benneyaptımki
Bu arada Alix rujları İstanbulda da 5TL ye gören var mı?
akannehir

merhaba arkadaşlar,

ben alkollü tonik arıyorum %5 ya da%7 oranında

kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?

o rujlardan sen de memnunsun galiba bebem??
ben aldırcam arkadaşıma ama ömrümde görmedim hiç alix avien renklerini bilmiyorumkismile
elinde varsa bi fotolar mısın bana,rica etsembilmiyorumkismile
katologtan baktım ama tahminimce bambaşka renklerdedir gerçekleribilmiyorumkismile
kaçırmak da istemiyorum:kedi:

bebegim fot.larını hemen cektim zaten aldıgım yerede firmayada sikayetimi belirteyecegim ...ya evet sorma Bepantholde aynı şey olmuştu normalde de çok dikkat eden insanım nasıl benim basıma boyle seyler geliyor anlamıyorum neyse

alix rujları 5 tl mi oyyy benim favori markamdı bir zamanlar hatta bir rujum vardı çok sevdigim ama çöpe gittigi için no bilmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…