Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aldığım yerde kampanya vardı
1 alana bir bedava bayanssulusmile
normalde hepsi 160 liraya geliyordu 80 liraya almış oldum hihoyyyt
ikiside max factorboshayallersmile

bu rimelimboshayallersmile

buda kaş kalemi aslında biraz pahalıydı ama cidden doğal duruyor boshayallersmile

cafelatte yine cok güzel bi set almıssın güle güle kullan kuzum valla bazen kıskanmıyorum değil hani boshayallersmile

Theorjinal msjıma cevap please :kedi:
güle güle kullan ürünler harika çekim ise süper yerimseniben

işte yeni cicilerim
lattecim güle güle kullan napcan kız bu kremleri başka kremlerinde vardı galibam seninnn?

bu 4 tanecik şeymi 160 lira tutuodu 80 tlye aldın eyvahedigeldismilelmaz:alsanaalsanasmile

işte yeni cicilerim
Hafta başına damganı vurdun yine güle güle kullan tatlım...

canım sende güle güle kullan ...
Ama anlamadığım 1alana 1bedava diorsunda sanki 2 rimel almışsın kalemlerde hediye gibi olmuş ...Yada rimel 40 tl ise kalemde 40tl gibi bişi olmuş canım her iki yöndende pahalı almışsın o fiyata diorshow alırdın ...

45 liraydı canım rimel
35de kalemler evet kalem biraz pahalı geldi bana cidden iyiboshayallersmile
uzun zamandır kaş kalemi kullanıyorum ama böyle doğalını ilk defa gördüm
onuda tesadüf arkadaşda kullandım dayanamadım aldım sempatiksalakcinni

lbu 4 tanecik şeymi 160 lira tutuodu 80 tlye aldın
eyvahedigeldismilelmaz:alsanaalsanasmile

evet canım ya baya pahalı
bu rimelden vazgeçemiyorum çok beğendim
daha önce kullanmıştım şimdi yedeğimde var opuyorumnanaktan

Theorjinal msjıma cevap please :kedi:
güle güle kullan ürünler harika çekim ise süper yerimseniben

hehe doğru ya bakamadım özele bi mesaj vardısempatiksalakcinni
saol canımopuyorumnanaktan

Yeşilgözlü melek, güle güle kullan canm aldıklarını ama sayfa düzeni çok kötü olmuş fotoları küçültür müsün biraz?

kizlar aldiklarinizi gule gule kullanin hepsi cok guzel.max factor urunlerini cok ucuza aliyorum..bu rimele bu hafta bakmistim 15 lira civariydi.fondotenleride 20 liraya.pahali bi ulke ama nasilsa max factor cok uygun.

Akitra cım bebişim saol. çilekten aldım hala indirim devam edio sanırım

Roseangelım ahh ahh ne fırtınalar kopuyo içimde ama anca frenlemeyi bukadar becerebiliorumkaydirigubbakcemile3

magrentam aralıkta loccatine aldım kavanozun dibi gözüküo başkada yokki. gene loccatine alcaktımda kredi kartımda limit fazla yoktu tek kreme 65 vermektense bu sete 70 vermek daha mantıklı geldigamyoncuiremsu

ama loccatinamdan vazgeçmem kredi kartı limitimi accık temisliiim gene loccatinacıklarımı alcamkaydirigubbakcemile3

latte'cim, güle güle kullan LAncome'ları bebeğimopuyorumnanaktan

Original, sen de güle güle kullan cnm, kaş kalemi çok hoş duruyor.
hihoyyyt

canlarım,azıcık konu dışı gelebilir ama sormak istediğim ürün nihayetinde bir bakım ürünüdür diye yazıyorum buraya...

benim saç uçlarım bi acayip oldu.kırık mı çatallaşma mı anlamadım.saç telinin bitiş kısmı beyaz bir pütür şeklinde...

henüz 4hafta önce kırık temizletmiştim halbuki...

avon'un şampuan,saç bakım kremi,serumu ws den oluşan bir seti varmış.mavi seri...

onu önerdi bi arkadaşım.

bu ürünleri deneyen var mı?

söylediğin ürünü hiç kullanmadım ama illaki avondan alıcaksan bunu al derim ben severek kullanıyorum hatta bu sanırım 2 yada 3. şişem
saçların kırılmasın istiyosan zeytinyağı ve badem yağıyla sık sık bakım yap canım
bideee çok fazla maşa kullanıyosan john frieda frızz ease öneririm opuyorumnanaktan

saol canım locciante açıklamaların için 4 ay iyi sayanmış hatta 5 ay diebiilirzi o kadar iyise muhteşem peki gündüz gece kullanıomusun yane spf işini naptın canım ya bi ona karar veremedim gitti :)
loccianteyi gece için alcam
göz kremini body shoptan c vitaminli aldım
temzileyiciyi benefitten almıştım sabah akşam kullanıom
gündüz kremini halletmem lazım artık
ddf mi dermalogica mı roc mu la roche posay mı offf denmeden alamıcam sanırım cliniqe vardı bide sadece spf sanırım o onu mu alsam die düşündüm :)))aman neyse

bu saç ucu için yağı bende kullandım saçlarım kıvırcık anlamadım ama arkadaşım düz kullanıodu sürekli saça fön çekiodu düzleştiriodu farkettiğini söledi ama 2-3 kampanyada bir idnirime girio %50 indirime girmeden alma kontescim avon ilk saç ürünlerini çıkarmış o yüzden daha başarılı saç ürünelrinde diolar uzun süre saç kremini kulllandım şuan elseve onarıcı 5 kullanıorum bence bu seriyi dene saçalrım akıp gidio o kadar köpük kullanıom hiç sertlşmio ki sadece şampuuan ve kremi ile böle diğerlerini alsam nolur ilmiom :)

canımm baktın mı bilmiyorum ama saç bakımı ile ilgili topiğim var,
göğüs üstündeki saçımı bele kadar uzattım 3 aydaa
yaptığım yağlı bakımların haddi hesabı yok yaniii...
üstelik düzleştirici de maşa da kullanmıyorum
neden böyleler sinir oldummmklava:
bu ürünü de kullanmıştım bi ara ama 1şişe bitirdiğimden fayda-zarar analizi yapamadımbilmiyorumkismile

Canım saçların boyalı mı tatlım? benim boyalı kuru ve sert :gitme:
ben de yumuşatıcı bişey istiyorum hala istediğim ürünü tam olarak bulmuş değilim...

magrentam kışın aldığım için spf yi pek düşünmemiştim açıkçası hem gece hem gündüz kullandım ama yaz gelio ve bizim tenler hassas bende gündüz için spfli alcam gece muhakkak loccatinamı kullancam ben ddf almayı dülşünüyorum

ya aslan burcuyuz cildimiz hassas ve kızarıyo saçlarımızda dalgalı kardeşmiyis yoksam bis :1shok:

kkontesim eğer yeşil şişeden bişi anlamadıysan mavidende alamazsın gibi geldi nedense. çünkü sanki avonun ürünleri hep birbirine benziyo bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…