Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayh şu cecile kampanyası beni benden aldı sabah sabah:1shok:
wize + tez yüzünden bu aralar gidemem komşu şehre,burda da cecile yok.
arkadaşıma sipariş vermeyi düşünüyorum...
cecile'in hangi ürünlerini önerirsiniz kızlar ?
bi liste yapayım deneyimleriniz ışığındaaa.s.

canım san özellikle göz kalemlerini,yeşil parfümünü,4'lü farlarını şiddetle öneririm,çok çok memnunum,pudrasınıda aldım çok güzel bugün sürdüm ben çıkarana kadar çıkmadı allık olarak kullandım,çok soft ürünleri var ...yeşil parfümü de çok çok güzel kokuyorbayanssulusmile

Geçmişi okuyamadım ama bir arkadaş Cecile All Day Long göz kalemi tavsiye etmişti. Allah razı olsun o arkadaştan. Hayatımda kullandığım en güzel kalem diyebilirim.
Üstelik Cecile ürünlerinde kampanya varmış Hem indirimli hem de hediyeli.
Üç tane göz kalemi ve bir tane üçlü far aldım; ruj ve kalemtraş hediye ettiler...

çok güzel şeler almışsınız,güzel günlerde kullanın,ben de önermiştim o kalemlerden ama gerçekten denildiği kadar var değimibayanssulusmile

roseangel allıkların cok güzel duruyor pink olanın rengi cok tatlı güle güle kullan

mini mini allık olarak cok güzel durur pırıl pırılopuyorumnanaktan güzel bi secim canım güle güle kullan

akitim çok teşekkür ederim,cidden çok güzel durdu,kendimi tebrik ediyorum ve tavsiye ediorm bebeğimbayanssulusmile

pandoracım çok saol tatlım..
roseangelim seninkilerde harika ben de estee den almayı düşünüyorum önümüzdeki ay sen de görünce çok sevindim kaydirigubbakcemile3
okypete çok güzel rujunun rengi güzel günlerde kullan canımbayanssulusmile

canım san özellikle göz kalemlerini,yeşil parfümünü,4'lü farlarını şiddetle öneririm,çok çok memnunum,pudrasınıda aldım çok güzel bugün sürdüm ben çıkarana kadar çıkmadı allık olarak kullandım,çok soft ürünleri var ...yeşil parfümü de çok çok güzel kokuyorbayanssulusmile

çok güzel şeler almışsınız,güzel günlerde kullanın,ben de önermiştim o kalemlerden ama gerçekten denildiği kadar var değimibayanssulusmile

akitim çok teşekkür ederim,cidden çok güzel durdu,kendimi tebrik ediyorum ve tavsiye ediorm bebeğimbayanssulusmile

roseangelim seninkilerde harika ben de estee den almayı düşünüyorum önümüzdeki ay sen de görünce çok sevindim kaydirigubbakcemile3
saol bebemmm :asigim:

Geçmişi okuyamadım ama bir arkadaş Cecile All Day Long göz kalemi tavsiye etmişti. Allah razı olsun o arkadaştan. Hayatımda kullandığım en güzel kalem diyebilirim.
Üstelik Cecile ürünlerinde kampanya varmış Hem indirimli hem de hediyeli.
Üç tane göz kalemi ve bir tane üçlü far aldım; ruj ve kalemtraş hediye ettiler...

Anuşka güle güle kullan canım..bendede siyah ve kahve kalem var ..çok memnunum..ama mavisi ve griside şahane duruyor..sana zahmet olmazsa bi swatch yapar mısın? birde kaç nümero mavi ve gri olan acep? :asigim:

ay çok teşekkür ederim saol benim için arayıp bulmuşsun mavi rengi de ne güzel duruyor..bu kalemler ne kadar ki?
sanırsam fiyatları 13-15 arasında değişmekte.şuanda da indirim varmış cecile'de...o yüzden bilemiyorum fiyatlarını tam olarak...
şehir dışındaki arkadaşıma sipariş verdim bi sürü şey,akşama gidip bakıcak.o zaman daha net bilgilendirebilirim.lakin bu kalemlerden de ekledim listemekaydirigubbakcemile3

Anuşka güle güle kullan canım..bendede siyah ve kahve kalem var ..çok memnunum..ama mavisi ve griside şahane duruyor..sana zahmet olmazsa bi swatch yapar mısın? birde kaç nümero mavi ve gri olan acep? :asigim:
siyah normal siyah mı yoksa simli mi kuşum ? bir de simlisi varmış galibaa

Sağol tatlım bende çok beğenerek aldım...

siyah normal siyah mı yoksa simli mi kuşum ? bir de simlisi varmış galibaa

normal siyah şeker..gerçi ona kalem demek yanlış olur..mühür yada zımba daha uygun olur sanırsam.gamyoncuiremsu..anuşkadan swatch istedim ama dayanamadım gittim grisinide aldım bugüm..bide bi gök mavisi var ki bayıldım..yarında onu alcam..:eek:

normal siyah şeker..gerçi ona kalem demek yanlış olur..mühür yada zımba daha uygun olur sanırsam.gamyoncuiremsu..anuşkadan swatch istedim ama dayanamadım gittim grisinide aldım bugüm..bide bi gök mavisi var ki bayıldım..yarında onu alcam..:eek:
ayh düzgün süremessm çıkmıcak mı yani eyvahedigeldismile

kızlar cecile ürünleri gerçekten kaliteli eski arge sorumlusu kuzenimdi ordan biliyorum likit rujların hammaddesi chanele hammadde satan firmayla aynı ürünlerin sadece ambalajlaması türkiyede yapılıyor ürün içleri italyadan geliyor
rujları,terracotta farları,köpük fondöteni,parfümleri,göz kalemleri,küp şeklinde toz farları,allıkları hepsini denedim hepsi harika düşünmeden alın derim fiyatlarıda çok uygun

X