Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
strawberryde satılanlarda 1 yıllık ürünlermiş düşünsenize ya ordan alına bir ürünün tarihi geçmiş olsa ne yapıcaksınız geri gönderme kargo parası size ait paranızı geri alana kadar uğraş dur sonra o yuzden internetten alışverişe hayır

aslında doğru sölüyosun hayatım ama şöle düşün smashbox primer sevilde 30ml 90 TL
yurt dışından 15 ml mini 25 TL ye getirtebilirsin. şimdi sevile gidip 30 ml cik şeye 90 TL verilirmi

yada mac far 34 TL ama gene yurt dışından 20 TL ye getirtebilirsin arada sahiden çok ciddi rakamlar var

hem çilekte son kullanma tarihine 4 5 ay kalan ürünlerde özellikle belirtiyor. sanırım bi fitness jeli vardı ürün açıklamasına adamlar son kullanma tarihini eklemişler

tabiki S.K tarihi geçmiş ürünleri kullanmayalım ama en azından hala 1 senesi falan varsa şahsen ben alırım

Son düzenleme:

canım bende 2 rengi var, ikisi de ışıltılı, o yüzden pek kullanmıyorum ama
çok başarılıdır Alix'in rujları. Genelde mat seviyorum ben, bunları davetler için almıştım sanırım. şeftali tonlu olan no: 362, pembe olan 111

Evet kuzum hatırlıyorum ben de, çok güzel renklerin vardı senin olumunekankayizsmile

çok saol hayatımm,yordum seni Şeniz

Aprillll nice mutlu huzurlu senelere canımm

Bloğunda gördüm. senide burda yakalamışken kutlayayım dedim.. Topiği accık katlettim kusura bakmayıngamyoncuiremsu

senden kendince mantıklı düşünüyorsun ama dedim ya o ürünlerin orjinalliği konusunda şüpheliyim kozmetik sektörününde argede çalışan arge yetkilisi kuzenimden detayları öğreniyorum ve özellikle parfümlerde ve tabiki diğer kozmetik ürünlerindede sahte üretim yapan yerler çok fazla ürünün kendi sitesinden yapılan satışlar hariç sakın ürün alma dedi bende kendimi biliyorum alsamda içim içimi yer hem 10 gün bekle hemde gelen ürünü rahat kullanamam orjinalmi acaba diye o yuzden fiyatlar farklıda olsa almayı düşünmem

Aprillll nice mutlu huzurlu senelere canımm

Bloğunda gördüm. senide burda yakalamışken kutlayayım dedim.. Topiği accık katlettim kusura bakmayıngamyoncuiremsu

canım benim yaa oyy opuyorumnanaktan :1hug:
bitanem düşlerdenizi benim blogum değil, çok yakın 1 arkadaşımın blogu. kaydirigubbakcemile3
ama doğrum günüm 12 nisan, şimdiden kutladın sayıyorum bebeğim çok sağol
opuyorumnanaktan Şeniz

akitram o farın beyazı var bende
çok güzel tavsiye ederim kuşum

saol tatlım olumunekankayizsmile
bebeim ben kullanmadım ama ürünü görmüşlüğüm var,fiyatı pahalı azcuk eed ama çok büyük bi far o.gramajı fazla olduğundan pahalı yani
terracottalar genelde pahalı oluyor ama alcam sanırım bunu kaydirigubbakcemile5

ben büyük resim yükleyemiom..yeni ciciler aldım ama ekleyemiom..eklenti kısmından eklesem güççücük bi rsim çıkıo..resim yükleme sitelerinden upload ediom daha küçük boyutlu url veriom..onuda kabul etmio..napçam ben?:çok üzgünüm:

bugünki aldıklarım
rimelim vardı ama satıcı kız bu rimeli pek övdü alıyım dedim pastel hepsi

Son düzenleyen: Moderatör:
Aprilcim yaa ( bende doğum günün sanıp bi heves kutladım neyse bari 12 sinde kutlamam :dilcıkar: :))
melekcim resmi accık küçültsen hayatım hem geç açılıo hem sayfanın şaftı kaymış

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben de bugün İzmir Nokta Hobi Parfümeriden forumda bahsedilen cecile all day performance eyeliner dan aldım. Hobide hediye kampanyası yoktu ancak hobinin cecile ve birçok markada bir alana bir hediye kampanyaları var. ben kalemin 04 gri ve 09 mor renklerini aldım ikisine 15.5 tl ödedim. tanesi yaklaşık 8 liraya geldi. ve forumda arkadaşların bahsettiği gibi kalemler benim de çok hoşuma gitti. Bu arada hem Gaziemir hem de nokta hobilerde siyah bu kalemin siyahı kalmamış belirteyim:)

yeşilgözlü melek güle güle kullan canım, rujun nosu ne pek bi güzelmiş..
kızlar effaclar ve effaclar k kullanan var mı? eczacı pek bi övdü benim yüzüm bayağı yağlı ve hafiften de sivilcelidir.. kırmızı sivilce izleri oluştu bu yıl. sizce alsam mı memnun kalan var mı aramızda?

bi dee bugün aldıklarım:
maybelline allık 15 tl
maybelline 2si 1 arada makyaj çıkarıcı fiyatını bilmiyorum
emily göz kalemi 6-7 gibi bir şeydi fiyatı

bu arada maybellinede indirim var kızlar allık 15e düşmüştü haberiniz olsun:)
[/URL][/IMG]

emily'i çok pahalı almışsın Lolacım veya yanlış hatırlıyorsun. 2 lira gibi birşey olması lazım.
Güle güle kullan cnm allık çok güzele benziyor
kaydirigubbakcemile5

emily'i çok pahalı almışsın Lolacım veya yanlış hatırlıyorsun. 2 lira gibi birşey olması lazım.
Güle güle kullan cnm allık çok güzele benziyor
kaydirigubbakcemile5

haklı olabilirsin tatlım, emilyle makyaj çıkarıcının fiyatını pek hatırlamıyorum, hepsine toplamda 27.5 verdim. allık kesinlikle 15 küsürdü onu hatırlıyorum:) ordan hesap etmek gerekiyo işte:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…