Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlarımm,bu makyaj malzemesine girmiyor ama nihayetinde bakımdır,lazımdır diye söylemek istedim.bim'de dove marka şampuan + saç kremi 4,5 tl. promosyon ürün. şirin de bi çantada satılıyor.ısıya karşı koruyucu seri... haberiniz olsun dedim a.s.

bu arada,she rimel denedim.beğenmedim canlar.kuru kuru , sürülmedi bile doğru düzgün.ayrıca topak görünüm verdi:tomato:

vay vay vayy,eklerim tabı canım benım

Loreal Telescopic maskara nasıldır bebiklerr?

ben lash artchitect derim

kontess ,geçenlerde makyaj yaptırdığımda kadın telescopic maskara kullanmıştı ,ama hiç istediğim gibi olmadı bendee belkide sadece bi kat sürdüğü için öyle olmuşturr

hangi şehirdesin bilmiyorum ama clinique ikili paket rimel 65 lira boyner ve ykm de hem kaliteli hem antialerjik hemde güzel biri taraklı diğeri yoğun fırçalı çok güzel ben memnun kaldım tavsiye ederim

güle güle kullan tatlım
zamanında en cok tukettıgım şey sac kremiydi
kestirdim kurtuldum
kaydirigubbakcemile3
bu arada,she rimel denedim.beğenmedim canlar.kuru kuru , sürülmedi bile doğru düzgün.ayrıca topak görünüm verdi:tomato:

she nin rimelleri guzel degil canım ya farlarından glosslarından memnunumda rimeli iyi değil
fırçasından bile belli

hangi şehirdesin bilmiyorum ama clinique ikili paket rimel 65 lira boyner ve ykm de hem kaliteli hem antialerjik hemde güzel biri taraklı diğeri yoğun fırçalı çok güzel ben memnun kaldım tavsiye ederim
bartındayım.boyner ve ykm yi geçtim.migros bile yok canım...düşün yani.meybılin,flormar,golden rose,golden lady var.dün pastel buldum.şoka girdim meselaohaoldumsmile

bartındayım.boyner ve ykm yi geçtim.migros bile yok canım...düşün yani.meybılin,flormar,golden rose,golden lady var.dün pastel buldum.şoka girdim meselaohaoldumsmile

meybilin varsa
ondan al sarı ve tombul olandan akannehir

Son düzenleme:
ben de deneme olsun diye lacivert almıştım zaten kuşum.40 yılın başı sürerim,idarelik... her zaman kullanılacak bi renk değil malum zemuszemus

saç kremi kullanmıyorum ama şampuanını beğenirim dove'un.saçıma sürdüğüm çok şey var.bi de saç kremi sürmiyim diyorumzemuszemus kestirdin mi aaohaoldumsmile ben totişe getirme çabasındayım:ecrin_bebek: temmuza kadar ulaşıcam inş:Saruboceq:

valla içim acıdı ama kestirdim canım
göğürlerimdeydi saçlarım şimdi kısacıkk
akannehir
benim sinüzitim var birde çok gürdü saçlarım kolay kolay kurumuyordu
sürekli geniz akıntısı mide bulantısı
bıktım gittim kestirdim

ah o bende de var:gitme:
(büyük konuşmiyim) ama yine de saçlarımdan vazgeçmem :kedi:

ah o bende de var:gitme:
(büyük konuşmiyim) ama yine de saçlarımdan vazgeçmem :kedi:

ben yıllarca hep kısa kullandım düğünüm için uzattım
sonrada inat ettim kestirmicem diye
çok begeniyordum artık kestirmem diyordum ama
gecenin bir vakti mide bulantısı ve kusmalarla solugu acilde alınca tamam dedim artık vakti geldiii
akannehir

ouwweyvahedigeldismile bende o kadar şiddetli olmuyor...
neyse,geçmiş olsun kuşum boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…