Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım gule gule kullan cicilerini

elf guzel mı canım ? ben hıc kullanmadım da

KUZU fiyatını banada bildir sempatiksalakcinni

tabikibalım hemen bildiririm

hımmmm neyse sabredicen birazcık ay bitio :)))) arada gel yaz ya almasanda olur :)))) güle güle kullan canım

güle güle kullan aldıklarını şu ışıltılı fondoteni merak ettim nasıl duruyor acaba :)))))
bu arada farlar çok tatlı duruyooo
he buda peluş simli pudram
işyerimde avon ürünleri satan bir bayandan aldım katalog ürünü değil geçmiş kampanyalardan kalmış
15 tl

güle güle kullan canım çok güzel duruyoooo

güle güle kullan canım bu pastel kapatıcı için iyi değil die okumuştum sen beğendinmi denedinmi canım?

tatlıgaci,canım benim ilk alışverişim bu elf in kendi sitesinden ,tırstım ama aldım yinede ,umarım kargoda sorun olmaz...eyvahedigeldismile
donut canım elf fena değil ,orta kalitede bir ürün ,kullanılabilir bir ürün,mac bobbi brown ile kıyaslanamaz tabii..
magrenta canım ,pastel kapatıcıdan memnun kaldım ,fiatına göre pefonsmansı gayet iyi ,ışıltısı , ışıltılı sevenler için ideal ,ama dozu iyi ayarlamak gerek..tavsiye edilebilir bir ürün ...

çok tşk ederim arkadaşlar

canım ben elf ten 2 defa fırça sipariş verdim sorunsuz geliyor hiç merak etme 1 hafta içinde elinde olur
elf kalitesine gelince china malı ancak facebookta gördüm binlerce hayranı var

ben sadece fırçalarını kullanıyorum

smashbox lipgloss 15 TL

mac mineralize far

clinique far

kızlarrr arkadaşım bunları getirticek nasıl sizce alsammı?

Son düzenleme:

smashbox lipgloss 15 TL

mac mineralize far

clinique far

kızlarrr arkadaşım bunları getirticek nasıl sizce alsammı?

lattecim fena açılıosun yine bence bir bah kullanışlı olurmu ona göre al mesela cliniqe farı ben beğenmedim kullanamam öyle bir renk mac ise kahve tonu kullanılabilir lipglos ise ben pek kullanamıyorum normal bir renkte sen bilirsin canım

pandorammmm güle güle kullan tatlım hemen elfe atlıyorum suan
iyi ki haber verdin bikaç ürününü denemk istiyordum
aydınlatıcıyı begendin mi yorum yaparmsn
:hulya:

cafelatte smashbox parlatıcının rengi cok hos ben begendim
ama diğerleri hakkında bi bilgim yok
:hulya:

canım fiyatları çok uygun normalde mac farlar 35 40 arası arkim 25 e vercek diye kaçırmıyım dedim ama evet clinique gereksiz gibi ama smahında fiyatı uygun geldii
ozaman macle smash aliim

canım smashha bende bayıldımkaydirigubbakcemile2

barbieveken güle güle kullan cnm o pırıltılı pudra pufundan bendede var

barbie güle güle kullan puf cok ttatlımış :asigim:

canım gule gule kullan cicilerini

güle güle kullan aldıklarını şu ışıltılı fondoteni merak ettim nasıl duruyor acaba :)))))
bu arada farlar çok tatlı duruyooo

kızlar teşekkür ederim..
pufu çok sevdim yumuş yumuş :asigim:

magrenta ışıltılı fondöten harika bişey
aynısından maybelline yada max factor tam hatırlayamıyorum şimdi uzun zaman oldu
o markalardan birinde vardır Radiance serisiydi yanlış hatılamıyorsam
biz ondan arkadaşlarla çok alırdık
ama şimdi üretmiyorlar artık
tek tük yerlerde bulunuyor, yada bazı yerlerde testerı kalmış oluyor onları almak için yalvardığımız oluyor :roflol:

birazdan resmini eklicem gittiğin kozmetik mağazalarına bakarsın
denemeni tavsiye ederim a.s

ben fırçalarını çok merak ediyorum sentetik mi sürüşleri nasıl

pandora umarım sorunsuz gelir cnm güle güle kullan

kızlar çok tşk ederim ....olumunekankayizsmile
az önce msj geldi elf ten kargo yola çıkmış bayanssulusmile
akitra cnm daha gelmedi elfler..
bu arada kargo ücretsiz olayını anlayamadım 2.95 £ kargo çıktı bilmiyorumkismilebiri beni aydınlatırsa sevinirim ..kargo free nasıl yani ?
totalde aldıklarım 18 £ tuttu kargo ile...
ve alışveriş için gereken kod bu :OMGLOL34EU

bayanlar banada fondoten önerebilirmisiniz cildim karma cilt temizliğimi yapıyorum ama t bölgemde sürekli sivilce çıkıyor sanırım fondotenden(Loreal) çünkü ben fondoteni sadece t bölgeme sürüyorum clinique düşünüyorum ne dersiniz kullanan var mı?

luna88 ben dünde buraya eklediğim Estee Lauder Double Wear kullanıyorum, çok memnunum
benimde cilt tipim yağlı
daha doğrusu sabah yaptığım makyaj öğlen parlıyor, yüzüm yağlanıyor
ama önerdiğim fondötende bu sorun minumum

barbieveken sağol cnm bi bakıyım sanırım bakteri üretti bnmki Estee yide öneren çok kişi var kimseden kotu bir yorum duymadım en yakın zamanda deneyeceğim teşekkürlerrolumunekankayizsmile

karma cildim
estee lauder doublewear kullanıyorum gayet memnunum
:lepi:

tamam el birliğiyle karar verdik estee ama sevile gidince ben ne alcaksam alamadan baska bir markayla cıkıyorum hemen baska standa yönlendiriyorlar
ben ilkini sevilden aldım
satan kız bile harika bi fondoten demişti.
kararlı ol kuzu bana öle yapıcan bastırarak markayı sölüyom guclubacismile mecburen o standa götüriler
1 yıl oldu anca bitti.
ikinciyi çilekten aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…