Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
smashbox.jpg

vee smashbox seyahat boyu kaydirigubbakcemile2

Teşekkür ederim canlarım opuyorumnanaktan

nazalp sende güle güle kullan bende koruyucu krem istiyorum çok hassas cildimkaydirigubbakcemile2

cari açığımı azaltıyım yazın bi alışveriş turu yapak istanbulda opuyorumnanaktan

yapalım canım sen bana bir işaret cak tamamdır olumunekankayizsmile

bende çalışıyorum ama sabah girmeye vakit bulamıyorumm:çok üzgünüm:
anca öglen arası iştebenneyaptımki

neler aldınız yaa ben kendimi tutuyorum bu topice girmemek için valla buraya girince içimdeki şeytan uyanıyo kredikartım güneş gibi parlamaya başlıyo:kedi: çok feci bişi:kedi:

ay sorma o seytan bızım genetıgımızde :gitme:

Clipboard01-1.jpg

Mac strada allığım kaydirigubbakcemile2

canımg ule gule kullan,swatch yapar mısın rica edersem ? tonunu merak edıyorum

cafelattem güle güle kullan canım
bende öğlenarası la roche aldım
kullanmadım daha ama kıvamı süper
la-roche-posay-anthelios-creme-teinte.jpg

cıldın nasıl canım yaglı mı? kullandın mı daha once?
gule gule kullan bu arada ve kesınlıkle yorumları beklıyorum

Kızlar aradıgım gibi nude bir ton buldum bende elite de,digeride sahane bir bakır altınn

elitec.jpg

dsc01656jz.jpg

donutum oce biraz dağılmış mı ne . . .
ama rengi dehşet bayrak kırmızı çok severim . . . :asigim:

vazelin sürersen oce sürmeden evvel tırnak etlerine dağılan kısmı kürdan ile çok kolay alabilirsin kurumaz . . .
:1ninca:

ay ben onunla asla ugrasamam canım benım,mideme kramplar gırer vallahi kurdan falan kaydirigubbakcemile3
benım gunluk tempoma ayak uyduramıyor ojelerım,kurumadan dagıtıorum onları :sinifsinif:

ay ben onunla asla ugrasamam canım benım,mideme kramplar gırer vallahi kurdan falan kaydirigubbakcemile3
benım gunluk tempoma ayak uyduramıyor ojelerım,kurumadan dagıtıorum onları :sinifsinif:

delikafadulden tırnak yapın güzel ama . . . ben oce sürdüğümde hemen pc balşna geçiyorum forumda zaman nasıl geçiyor belli olmuyor ocede hasarsız kuruyuveriyor . . .

delikafadulden tırnak yapın güzel ama . . . ben oce sürdüğümde hemen pc balşna geçiyorum forumda zaman nasıl geçiyor belli olmuyor ocede hasarsız kuruyuveriyor . . .

sagol bırtanem,gul tırnak.hıc sevmem esasen,ben bole uzun tırnakları severım,lale derler hani

kuzularım bunlar yeni değil ama she ile ilgilenen oldu diye koymak istedim.ojelerinden de memnunum ben bu meretin:icecream: özellikle en sağdaki dore altın sarısı mıdır nedir ismisini bilemiyorum,kahve tonlarıyla süper gidiyor bencea.s.
çok güzellermiş,ikincisinden bende de var:):)

donutum oce biraz dağılmış mı ne . . .
ama rengi dehşet bayrak kırmızı çok severim . . . :asigim:

vazelin sürersen oce sürmeden evvel tırnak etlerine dağılan kısmı kürdan ile çok kolay alabilirsin kurumaz . . .
:1ninca:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
öğrenmiş oldum bende
koyu renk ocede hep bu sorunu yaşıyom mafoldumben

heh şimdi gördüm.güle güle kullan kuşummm a.s.

teşekkür ederim canım en güzelleri senin olsun...

orda bir lancome gordum sankı :asigim:

tabi canım elite marka pembenin nosu 144 ,elite chic nosu289

ay ne coookkk ojeee,gule gule kullan canım bneım

evet cnm annem ve benim vazgeçemediğimiz üründür lancome ehehe

ciciler alan bayanlar ürünlerinizi iyi günlerde kullanın ...bayanssulusmile

Clipboard01-1.jpg

Mac strada allığım kaydirigubbakcemile2

smashbox.jpg

vee smashbox seyahat boyu kaydirigubbakcemile2
lattecim güle güle kullan smaşını allığını şu smaşın seyehat boyuna bi kere denk geldim ama alsammı almasammı derken gitti :KK43:
nasılsın görüşmeyeli merak ettim :)))))) formdan düştün valla diodumki hemen yenilerle geldin :)
cafelattem güle güle kullan canım
bende öğlenarası la roche aldım
kullanmadım daha ama kıvamı süper
la-roche-posay-anthelios-creme-teinte.jpg
anam öğlen arası yaramıo size kızzz neyseki bende yok olsada burda alcak bişi yok :KK43: güle güle kullan yorumları bekliyorum bende alcam yaz gelio almak lazım ddfye bakıom ama bu nasıl canım
ben bundan ıstıyorum eyvahedigeldismile

3165.jpg
bayıldımmmmm süper bişi buuuuuuuu iştahım kabardı benim kabardıysa size noldu tahmin edemiom vallaaa
hihoyyytboshayallersmilebayanssulusmile

X