Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ama ben dün o mac deki kıza gıcık oldum allık bakıyorum dedim doğal dursun koleksiyondaki yarısı pembe yarısı turuncu olan allığı uyguladı beğenmedim baska bakalım dedim tamam siz gidin ben geliyorum dedi bakarken bi renk gözüme ilişti böyle gül kurusu bu nasıl sizce dedim bana bumu natural dedi gülerek yani siz daha iyisini bilirsiniz dedim şeftali bakalım dedim peaches ı ve bi rengi gösterdi peaches ı deneyelim dedim denedik ben bunu beğendim dedim sanki ben allık sürmeyi bilmiyomusum gibi ikili allık çok güzel oldu bakalım siz sürün nasıl sürceksiniz ben daha önce toz allık kullanmadım mac krem kullandım aldım fırçaya ooo çok aldınız dedi nese üfledim sürdüm işte bişey demedi baktı tip tip anlamadım niye böyle birşey yaptı

neden kozmetik mağazalarındaki mualar çalışanlar sürekli değişiyor sevildede aynı sey var

ya kızlar bişey sordum neden değişiyorlar her gittiğimde farklı kişi sevil de
gerçi mac te geçen sefer gittiğimde yine değişmişti ama bana yardımcı olan kız ordaydı şimdi yok hepsi değişmiş

ya kızlar bişey sordum neden değişiyorlar her gittiğimde farklı kişi sevil de
gerçi mac te geçen sefer gittiğimde yine değişmişti ama bana yardımcı olan kız ordaydı şimdi yok hepsi değişmiş

ya canım sorsan sozumona oryantasyon nedeni ile..ama bence degıl.gecen sene macde eksperlerle cok samımıyet kuranların yuzde 50 ındırımlerınden faydalandıgını duydum.belkide buna engel olmaya calısıyorlar

ya canım sorsan sozumona oryantasyon nedeni ile..ama bence degıl.gecen sene macde eksperlerle cok samımıyet kuranların yuzde 50 ındırımlerınden faydalandıgını duydum.belkide buna engel olmaya calısıyorlar

hadi yaa
üzüldüm ama bu kız gidene kadar gitmicem mac e teşekkür ederim cnm

ay hangısı,bende hep ordan alısverıs yaparım

bnm ki uzun boylu hoş fizikli esmer siyah düz uzun saçlı saçlarını ortadan ayırmış pembe ruj sürmüştü göz altıda baya beyazdı maalesef adını hatırlamıyorum

ama selen diye bir kız vardı çok ciciydi umarım gelir

mac taksimdekiler çok cici
en paspal halimde bile çok güzel ilgileniyolar
en son gittiğimde tipim kayıktı gören
bu kim mac'ten far almak kim der
ama kız güzelcene ilgilendi
makkaj sabitleyicinin yanına farda aldım çıktım mafoldumben

genelde kadınlar boyle.ben burda uc kurusa calısıyorum ,bunlar gelıp para sacıyor zıhnıyetınde oldukları ıcın sinir oluyorlar kanımca

kesinlikle dermokozmetik bak canım la roche posay on numara ben kullanıyorum

images

Güneş koruyucu alacakların dikkatine her kullanan bundan memnunmuş..yağlı ve karma ciltler için özellikle..ben bu yaz bunu deneyeceğim..La roche posay anthelios 50+ extreme
benim kullandığım da bu ooopitipiti

sivilce yapmıyor,hemen emiliyor yüzde öyle beyaz beyaz kalmıyor,çok parlamıyor
bayanssulusmilesaolun kızlar siz diyosanız iyidir valla burdakilerin zevkine kalite anlayışına inanıyorum benopuyorumnanaktan iş çıkışı almaya gidiyorum öpüldünüzzŞeniz

Saol canım...
Ama uyarayım hot kisses çok hafif bir koku değil, daha fresh bişey istiyorsan alma bence...biraz yoğun çiçekli bir koku canım...ben beğendim ama zevk meselesi bayanssulusmile
ay o zaman almıyım canım ya ağır olunca başım ağrıyo benimmsempatiksalakcinni
akşam vercem siparişi cherry pie da güzelmiş

Dermalogica bir numara bu konuda kızlar,hele benım yaglı ve akneye musaıt cıldıme matlaştırıcı yagsız bır urunu varki gunduz vazgecılmezım
ay senin mesajını okumamıştım ben canımm
nerden bulabilirimki onubilmiyorumkismile aslında bu tür önemli ürünlerde numune kullanıp almak gerek ama heryerde numune vermıyo işte

DONUT canım cevap için cok teşkler sağol ben yogun kapatıcılar istemıyorum yaşım 25 daha ve cildimde okadar kötü olmadıgı için yogun kapatıcı tarzında şeyler istemıyorum cildime zarar vermeyecek ürün istiyorum aslında bakalım, ROSE ANGEL mac ı denicem gibi fondoten ve göz kapatıcısınıda alıcam yani pudra var elimde estee lauder ın o bitmeden almam sanırım bana fondoten ve göz kapatıcısı lazım elimdekıler diordan bitmek üzere, acaba yada değiştirmesem mi markasını offfffff kararsızım

roseeeeeeeeeeeee
pembe rujunu bana virsene :ecrin_bebek:
tospam nidemek canım benim sizlerden kıymetlimi artık aile gibim olduk burda ver adres yollim bidenem...
güle güle kullan canım aldıklarını çok güzel duruyorlar :) bende kapatıcı almayı düşünüodum kaç paraya aladın canım numarası kaç?

oooo maşallah canım güle güle kullan aldıklarını bayanssulusmile
Sağol canım....
teşekkür ederim cnm zahmet verdim bidahaki gidişimde far almayı düşünüyodum çok yardımcı oldun

cnm 34 tl ben biraz aydınlık olsun dedim pek öyle göz altı problemim yok NC20 yalnız çok beğendim ben öyle küçük durduğunada bakma baya bi gider

ama ben dün o mac deki kıza gıcık oldum allık bakıyorum dedim doğal dursun koleksiyondaki yarısı pembe yarısı turuncu olan allığı uyguladı beğenmedim baska bakalım dedim tamam siz gidin ben geliyorum dedi bakarken bi renk gözüme ilişti böyle gül kurusu bu nasıl sizce dedim bana bumu natural dedi gülerek yani siz daha iyisini bilirsiniz dedim şeftali bakalım dedim peaches ı ve bi rengi gösterdi peaches ı deneyelim dedim denedik ben bunu beğendim dedim sanki ben allık sürmeyi bilmiyomusum gibi ikili allık çok güzel oldu bakalım siz sürün nasıl sürceksiniz ben daha önce toz allık kullanmadım mac krem kullandım aldım fırçaya ooo çok aldınız nese üfledim sürdüm işte bişey demedi baktı tip tip anlamadım niye böyle birşey yaptı

neden kozmetik mağazalarındaki mualar çalışanlar sürekli değişiyor sevildede aynı sey var
Rica ederim canım ne zahmeti yardımcı oldıysam ne mutlu....
İstinye parktakilerde durmadan habire değişiyo ama Allahtan gelenlerde güleryüzlü ilgilenio...
anlamıyorum niye yukardan bakıyorlar insana alla alla
deneyip deneyip almayacağımızı mı sanıyorlar
Denicez tabe en doğal hakkımız beğenmezsem nie alayımki bide ürün alıon o ürünle kasaya kadar eşlik etmiyorlarmı deli oluom sankim biz kasanın yolunu bilmioz...

bunlar son cicislerim

e6x8jc.jpg

Canım güle güle kullan....

images

Güneş koruyucu alacakların dikkatine her kullanan bundan memnunmuş..yağlı ve karma ciltler için özellikle..ben bu yaz bunu deneyeceğim..La roche posay anthelios 50+ extreme

Ben de bunu kullanıyorum ben deee...
Ama 30 faktörlü olanı.
Çook memnunum. Belki bu yaz 50 SPF olanı alırım...kaydirigubbakcemile2

Seyhancım, güle güle kullan canım, Almanya'daki TBS ler numune de veriyor demek ne güzel...Bizim burada yok öyle bişey...benneyaptımki

Kızlar ben de The Body Shop'taki 2 al 1 öde den iki tane White Musk parfüm aldım. :asigim:Breeze ilkbahara özel sınırlı üretim. Bir de klasik White Musk aldım.:lepi:
Misler gibi kokuyooor...
bayanssulusmile

X