Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

teşekkür ederim cnm zahmet verdim bidahaki gidişimde far almayı düşünüyodum çok yardımcı oldun

güle güle kullan canım aldıklarını çok güzel duruyorlar :) bende kapatıcı almayı düşünüodum kaç paraya aladın canım numarası kaç?

cnm 34 tl ben biraz aydınlık olsun dedim pek öyle göz altı problemim yok NC20 yalnız çok beğendim ben öyle küçük durduğunada bakma baya bi gider

ama ben dün o mac deki kıza gıcık oldum allık bakıyorum dedim doğal dursun koleksiyondaki yarısı pembe yarısı turuncu olan allığı uyguladı beğenmedim baska bakalım dedim tamam siz gidin ben geliyorum dedi bakarken bi renk gözüme ilişti böyle gül kurusu bu nasıl sizce dedim bana bumu natural dedi gülerek yani siz daha iyisini bilirsiniz dedim şeftali bakalım dedim peaches ı ve bi rengi gösterdi peaches ı deneyelim dedim denedik ben bunu beğendim dedim sanki ben allık sürmeyi bilmiyomusum gibi ikili allık çok güzel oldu bakalım siz sürün nasıl sürceksiniz ben daha önce toz allık kullanmadım mac krem kullandım aldım fırçaya ooo çok aldınız nese üfledim sürdüm işte bişey demedi baktı tip tip anlamadım niye böyle birşey yaptı

neden kozmetik mağazalarındaki mualar çalışanlar sürekli değişiyor sevildede aynı sey var

Strawberryden mac kapatıcı aldım ama o kadar koyu bir renk geldi ki...sanki zenciyim ben...
ordaki renk te o kdar acık duruyordu ki...
off off şimdi iade için taa honkonga göndermem lazım...
iade eden oldu mu hiç???

ay canım kargo parası falan ınan bana astarı yuzunden pahalı olur,bence sen onu hic almamısın varsay

Strawberryden mac kapatıcı aldım ama o kadar koyu bir renk geldi ki...sanki zenciyim ben...
iade eden oldu mu hiç???

ben koyu seyleri kullanmakta zorlanmıyorum, yazın bronzlaşınca kullanıyorum 2 sene içinde.
sende öyle yaparsın canım ugrasma bence kışın kullandıgım pudraları yazın sürünce geyşa gibi oluyo suratımaklinialirimsmile shseido pureness süper pudra bu arada
son aldıgım elizabeth a. setinin bronz pudraları da şahane çıktı kızlar parıl parıl yüzüm, ucuzken alın gitsin bencekaydirigubbakcemile2

kızlar bişi rica etsem güneş kremi alcam yüzüm için babe kullanıyodum ama etkisi çabuk geçiyo gibiydi sanki, bana önerebilceğiniz yeni bitane varmıbilmiyorumkismile

kızlar bişi rica etsem güneş kremi alcam yüzüm için babe kullanıyodum ama etkisi çabuk geçiyo gibiydi sanki, bana önerebilceğiniz yeni bitane varmıbilmiyorumkismile

kuşum cilique yeni çıkarmış yüz için
ben ondan alcam havalar eccüg daha ısınınca bayanssulusmile

Canım güneş kremi çok önemli ben nerdeyse her gün sürüyorum, kışın bile sürmek lazımmış...
Garnier veya Lancome çok iyi canım, ne sivilce yapıyorlar ne bişey....
tavsiye ederim zemuszemus

Bu arada EST "HOT KISSES" siparişim geldi canım, kokusunu beğendim, değişik bir kokusu var....bayanssulusmile

kuşum cilique yeni çıkarmış yüz için
ben ondan alcam havalar eccüg daha ısınınca bayanssulusmile

buraların güneşi fena yakıyo canım ben gecen hafta sürmeye başladım havanın soğuk olmasına ragmen.. la roche denesem mi diyorum doktorlar da tavsiye ediyolarmış, clinique de bakıyım

iade eden oldu mu hiç???
ah canım ona bende baktım açık duruodu ama kendi sitesinden bir baktım kiiii çok koyu geri göndermekle uğraşma hiç ya birine hediye et ya da nette sat canım kullanamıcaksan

bende ddf almayı düşünüyorum ya da cliniqe

ben daha veremedim sipariş ya bugün veriyim bari, güle güle kullan tatlım kokularınıopuyorumnanaktan
peki canım saol lancome da bakıyım

iade eden oldu mu hiç???

ben iade etmiştim canım 6lira kargo tutuyor.önce siteyle iletişime geçiyosun onlar seni yönlendiriyor.gönderdikten sonra msj at tekrar parayı kartına yatırıyorlar ama senden 6lira çıkıyor..eger çok pahalı bişey değilse aldıgın yollamam canım yazın kullanırsın belki çok mu koyu geldi?

buraların güneşi fena yakıyo canım ben gecen hafta sürmeye başladım havanın soğuk olmasına ragmen.. la roche denesem mi diyorum doktorlar da tavsiye ediyolarmış, clinique de bakıyım

la roche kullanıyorum çok memnunum bence de dermokozmetik bir ürün kullanmalısın

ben daha veremedim sipariş ya bugün veriyim bari, güle güle kullan tatlım kokularınıopuyorumnanaktan
peki canım saol lancome da bakıyım

Saol canım...
Ama uyarayım hot kisses çok hafif bir koku değil, daha fresh bişey istiyorsan alma bence...biraz yoğun çiçekli bir koku canım...ben beğendim ama zevk meselesi bayanssulusmile

Güneş koruyucu alacakların dikkatine her kullanan bundan memnunmuş..yağlı ve karma ciltler için özellikle..ben bu yaz bunu deneyeceğim..La roche posay anthelios 50+ extreme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…