Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar mrb mac fırçaları hakkında bilgisi olan varmı acaba bugün gittim gerçekten ürünleri güzeldi ama fondoteninin pudrasının cilde zararı varmıdır çünkü ilk kez kullandıgım bir ürün bilgimde yok fazla alıcaktım ama hemen almak istemedim araştırmadan, ben genelde lancome, dior, estee laduer, chanel gibi markaların ürünlerini kullanıyorum fondotende ve allıkta, acaba mac in nasıl, bilgisi olan yardım etsin amber sen kesin bilirsin canım ya yetiş :))))

bana mı diosun :kedi: ayh ne bilim beyaz tenliyim ben,bordo ,kırmızı,pembe,kahwe sürüyom hep bilmiyorumkismile

Canım önemli olan kendine yakışanı kullanmak sen kendine yakıştırdıktan sonra istersen siyah ruj sür! ki şaka gibi ama onun bile yakıştığı kişi gördüm ben kaydirigubbakcemile3

Tatlım bende MAC'in ne fondotenini ne de pudrasını kullanıyorum....fondotende Dior , pudra da ise clinique tercih ediyorum, MAC 'in fondoteninin bazı kişilerin cildine dokunduğunu duydum (sivilce yapmış) o yüzden cesaret edemedim...
ama allık konusunda Nars ve MAC'i tek geçerim canım...allıklarını kesinlikle tavsiye ediyorum...
Fırça olarak ise Bobbi Brown ve Shiseido kullanıyorum çok da memnunum, fırça kılları çok kaliteli en ufak bir dökülme olmadı....Bobbi Brown'ın Boyner'de fırça setlerinde indirim oluyor zaman zaman...öyle bir fırsat görürsen bir bak derim tatlım....MAC fırçaları da çok güzel ama tek tek almak zahmetli geldi bana....

bu arada kızlar makyaj ürünü önerilerini başka bir konu varya öneriler diye oraya yazalım mı? malum burası resimli en son aldığımız ürünleri paylaşmak için....sonra sorun olmasın şekerler.....

Son düzenleme:
canım cvp için teşk ediyorum bikaç yerde fondoteni cok övülmüş ondan merak ettim porselen gibi görüntü veriyor die ve birde mankenlerin kullandıgı bir markaymıs mac birkaç sitede yazılmıs hayret ben bu markayı neden duymamışım şaşırdım:)))benim de fondotenim dior pudram estee leduer göz altı kapatıcısına ihtiyacım var oda dior ama bitmek üzere marka değiştirsem mi bilmıyorum, istedigim gibi bir kapatıcı hiç bulamadım, allıklarına bakıcam ama canım mac in:)) pembe allık istiyordum zaten bugün o rujlarını aldım gerçekten harika birde pembe olan ruja kalem aldım kalemıde varmıs harikaydı gerçekten tavsiye ederim...

canım senin dediğin "MAC Studiofix"...bu ürün fondöten +pudranın birleşimidir va ciltte mat - porselen bir görüntü yaratıyormuş...bir de "MAC studio finish" var ki bu da sıvı fondöten o da yoğun kapatıcıya ihtiyaç duyanlar içinmiş...aslında alıp denenebilir canım....ben youtube da birkaç video izledim de kullananların hepsi memnun kalmamış o yüzden cesaret edip alamadım...ama MAC'in herşeyi çok iyi o yüzden bunlar da bence kötü olamaz!

Allık olarak canım pembe istiyorsan ve beyaz tenliysen " well dressed" çok güzeldir....eğer pembe-şeftali karışık bir renk istersen "springsheen" harika bir renktir....

bir de mineral allık olarak "gentle" var bende, o da çok hoş duruyor canım....

ayh o kadar seçenek var ki bende kendimi kaybediyorum!opuyorumnanaktan

kizlar bildiginiz kirpikleri besleyen uzatan mineralli ya da vitaminli rimel var mi :)

kızlar eyüp sabrının kampanyasını tam olarak anlatacak bırı var mı??? meselaa aldık dıyelım 5 tl lık falan eee sonrası???

anladım amber çok tşkler canım sağol, yazdım dediklerini bakıcam :)) birde o öneriler kısmı nerede acaba sayfa linki verebilirmisin canım çünkü dediğiniz gibi soruları ve önerileri oraya yazıyım ben burası karışmasın:))

Tatlım şu aşağıdaki link:
Hani biz makyaj ürünleri öneriyoruz ya o bakımdan o başlık daha doğru olacaktır....ama yine son aldığımız ürünleri-fotoları filan buraya yazacaz tabii...o ayrı....

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...onerileri-guzel-cilt-icin-dogal-maskeler.html

prenses canım renk ne kadar farklı duruyor resimdeki ve bu çok farklı gibi resimden de kaynaklı olabilir belki teş ederim canım sağol zahmet verdim sana da

hımm,peki:kedi:merciŞeniz

olumunekankayizsmile

Canım ben MAC in likit ve kompakt pudralarını kullandım ama cok agır buluyorum.Yogun kapatıcılıga ihtiyacın var mı oncelikle ?

Mac in kapatıcısını kullanabilirsin bence,sahane bir likit kapatıcısı var.Gozde cizgi cizgi durmayan guzel kapatan bir kapatıcı.bendeki select moisturecover

kizlar bildiginiz kirpikleri besleyen uzatan mineralli ya da vitaminli rimel var mi :)

var canım i.d bare escentulasin rimellerini cok ovuyorlar

RoseAngel, güle güle kullan canım, her biri birbirinden güzel hihoyyyt
April teşekkürler tatlım...
canım gule gule kullan MAC lenmisin , su lipglassdan bende edınecegım
Teşekkürler canım Evet canım koleksiyon olunca soluğu mac te alıyorum...
Leydi canım bence korkmadan kullanabilirsin ben fondötenini pudrasını msf lerini allıklarını farlarını fırçalarını kısaca bütün ürünlerini gözüm kapalı kullanıyorum çokta memnunum tek memnun olmadığım maskaraları adına uygun yapamamış maskara ama diğer ürünler süper zaten makyöz sanatçılarının en çok kullandıkları ürün ,zaten açılımıda makeup artist cosmetics eminmim sende kullanınca memnun kalacaksın...
kızlar eyüp sabrının kampanyasını tam olarak anlatacak bırı var mı??? meselaa aldık dıyelım 5 tl lık falan eee sonrası???

Tubakt sitesinden 5tl lik sipariş atıyorsun sepete ordan alışverişi bitir diosun sonra senden adres ve kimlik bilgilerini alıyor hediye seti seçiminde istediğin seti seçebiliyorsun ödeme kısmına gelince havale yada kredi kartı ile ödeme yapıorsun 3tl kargo karşılığında yolluyorlar...

Luna canım senin sorduğun farlardan kimse memnun değil ama illa mineral far istiyorsan MAC in bu mineral farları çok güzel bende 2 tane var yeşil ve mavi fikir olsun die resmini ekliyorum kullanımı kolay ve far bazı kullanmak gerekmiyor...

güle güle kullan canım aldıklarını çok güzel duruyorlar :) bende kapatıcı almayı düşünüodum kaç paraya aladın canım numarası kaç?

oooo maşallah canım güle güle kullan aldıklarını bayanssulusmile

Livcim mesaj kutun dolu,burdan yazıyorum o yuzden

shiseidonun sheer matifying compact pudrasını onerırım canım,yogun kapatıcılıgı yok fakat.diorun kide cok guzel.sivilce sorunun var ise eger shiseido pureness onerırım canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…