Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
images

Güneş koruyucu alacakların dikkatine her kullanan bundan memnunmuş..yağlı ve karma ciltler için özellikle..ben bu yaz bunu deneyeceğim..

canım senin kullandıgım renkli olanı mı hani fondoten renginde kapatıcılıgı da varmış.ve parlama yapıyo mu bu?bendeki antheliosXL 50+ fluid extreme.

herkesin boyle bir anısı var demek ki,ne kadar guzel.Duygulanırım ben boyle seylerde

Ben cocukken de annemin Chanel 5 i vardı,babam kaçak getırırdı,turkiyede ne gezer o zamanlar.Herkes oyle yapıyordu.Ev mis gibi Chanel 5 kokardı.İlk kırmızı ruju Chanelde gormustum bende,annemden gizli surmustum.Ne guzel gunlerdi,hey yawrum hey

armut dibine düşüyor demek ki . . . bayanssulusmile

donut makkaş bilgine hayran kaldım . severek ve ilgiyle seyrediyoruz cnm . . .

canım senin kullandıgım renkli olanı mı hani fondoten renginde kapatıcılıgı da varmış.ve parlama yapıyo mu bu?bendeki antheliosXL 50+ fluid extreme.

Bana soruyorsan henüz almadım ,ama renklendiricili olanını düşünmüyorm..satrapinin kullandığı da bu zannedersem..değil mi Satrapi..

kuzum bendeki renksiz koruyucu evet adı antheliosxl 50 faktör

karmadan yağlıya dönük ciltler için dikdörtgen şişede

yağlı ciltler için olanlar farklı şişelerdedir belki bilemiyorum ama bu şişe karmadan yağlıya dönük ciltler için

kuzum bendeki renksiz koruyucu evet adı antheliosxl 50 faktör

karmadan yağlıya dönük ciltler için dikdörtgen şişede

yağlı ciltler için olanlar farklı şişelerdedir belki bilemiyorum ama bu şişe karmadan yağlıya dönük ciltler için

anladım tatlım yani sendeki resimdekinden degil mi?

bende araştırmaya başlıyım
illa cilinique demiyim
güneş çok kötü leke bırakıyo ya :umursamaz:

kızlar bişi rica etsem güneş kremi alcam yüzüm için babe kullanıyodum ama etkisi çabuk geçiyo gibiydi sanki, bana önerebilceğiniz yeni bitane varmıbilmiyorumkismile

Dermalogica bir numara bu konuda kızlar,hele benım yaglı ve akneye musaıt cıldıme matlaştırıcı yagsız bır urunu varki gunduz vazgecılmezım

Livcim mesaj kutun dolu,burdan yazıyorum o yuzden

shiseidonun sheer matifying compact pudrasını onerırım canım,yogun kapatıcılıgı yok fakat.diorun kide cok guzel.sivilce sorunun var ise eger shiseido pureness onerırım canım.

Oyyyyyy çok tesekkur ederim cnm opuyorumnanaktan

Dermalogica bir numara bu konuda kızlar,hele benım yaglı ve akneye musaıt cıldıme matlaştırıcı yagsız bır urunu varki gunduz vazgecılmezım

beraber gidek koruyucu almaya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama tükkanı alırık biz kaydirigubbakcemile3

X