Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kız bişi sordu proflar yanıtladı=)
tam yerindesin kontes dört ayak üstüne düştün emin ellerdesin ehueh =)
ohh walla yaw herkescikler cewap wermiş çok merciii :kedi:zemuszemus o senin dadluluğun kuşumm :kedi:
bende şöyle bi şe var , bunu kullanabilirem mi ki acep ?bilmiyorumkismile

ohh walla yaw herkescikler cewap wermiş çok merciii :kedi:zemuszemus o senin dadluluğun kuşumm :kedi:
bende şöyle bi şe var , bunu kullanabilirem mi ki acep ?bilmiyorumkismile

bebişim ben anlamadım yaw, o tam olarak nasıl bişey? far gibi toz ise şayet pek işe yaramaz, ama krem gibiyse olabilir bir dene vereliniortak

Bebişim, cilt tipine göre, gül suyu koyabilirsin, hafif ılık içme suyu koyabilirsin, gazı kaçmış maden suyu da olur. Yağlı ise cildin bi kaç damla çay ağacı yağı damlatabilirsin. kuru ise, zeytinyağı damlatabilirsin filan aşkitom, zevkine kalmış...boshayallersmile
Ben cildim yağlıyken, ılık su ve 2-3 damla çay ağacı yağı ile yapıyordum.
Şimdi sadece gül suyu ile yapıyorum. a.s
Bir de kuruyunca hemen yıka Sabınım, ve tonikle...
opuyorumnanaktan

bebişim ben anlamadım yaw, o tam olarak nasıl bişey? far gibi toz ise şayet pek işe yaramaz, ama krem gibiyse olabilir bir dene vereliniortak
toz bebişim eed,flormar ın tekli şeysilerinden.yaa ben burda okuyunca gittim söyledim far bazı istiyorm diye.kadın bana bön bön baktı ahanda büle:1shok: ben de bunu alayım bari dedim:icecream:

aylaynır manna olduğun için dedim lakin bazısı svmio cidden buradan bi arkadaş gözümün içinde florasan yanıyomuş gibi ne o öle diyodu . . . kaydirigubbakcemile2

zevk mevzuu tabi . . .

gözünün içinde florasan yanıyor gibimi oluyormus :roflol:
buarada hayırlı olsun çilekli sabunum kıslar cok güzel seyler gördüm hepiniz güzel günlerde kullanın
bnmde strawberry siparişim geldi
paketlemeye bayıldım hersey yerli yerinde sapasaglam
renklerde aynı resimdeki göründüğü gibi geldi
hihoyyyt

içine yağ katıştırmak bak aklıma hiç gelmemeişti . . .
sağol epi.

akitom allık feci di mi ?

toz bebişim eed,flormar ın tekli şeysilerinden.yaa ben burda okuyunca gittim söyledim far bazı istiyorm diye.kadın bana bön bön baktı ahanda büle:1shok: ben de bunu alayım bari dedim:icecream:

Oyyy şirinim benim opuyorumnanaktan demek bön bön baktı haaa kaydirigubbakcemile3
Bebişim moralini bozmak istemem ama bence toz far ise işe yaramayabilir canım, aslında şöyle krem far bulsan o işini görür, ama istersen şimdilik fondoten sürmeyi dene canım göz kapaklarına, o şekilde yapan da çok var.....

hımmmmCADIARZU elimde yarım kalan bi fondotenim vardı.onu değerlendiriyim barii:kedi: sonra da dediğin gibi krem far bulurum.maybelline de var mı öyle bi şe?ya da flormar? burda her marka yok , olanlardan en meşhur olan marka da bunlar bilmiyorumkismile

Hmmm emin değilim tatlım CADIARZU yanlış yönlendirmeyeyim seni,
aaa ama bak aklıma ne geldi....
strawberry den alışveriş yapıyor musun? orada smasbox, benefit gibi markaların far bazı satılıyordu (ki bu markalar çok kalitelidir) bu far bazı "primer" diye geçiyor canım....
bu dediğim markalar çok ucuz değil, ama bu far bazını aldın mı her far gözünde daha bi güzel duruyor....

ayh netten yapmıyorum ben bilmiyorumkismile neyse başka markadan şansımı denerim,saol bebeimmm a.s.

zemuszemuskısçeler ben bu gün gene bi yaramazlık yaptım yaaaa gittim cecile siyah hafif simli göz kalemi aldım sonra terecotta tekli far ve gene cecile maxi lips aldımmmm veee hepside çok güzel çıktılarrrr yaaaa cecile i yeni keşfetmiş biri olarak iiyide keşfetmişim diorumm zemuszemuszemuszemus

güle güle kullan canımm
ama bence yeşil gözlülere mordan çok dumanlı siyah makyaj çok yakışıyorr:):)

bunlar da benim aldıklarım

birde sally hansen bacak spreyi aldım, mucizevi birşeyy

güle güle kullan canımm

cnmm güzel günlerde kullan
bacak spreyini çook merak ediyorum uygulamalı görebilsek sende keşke doğal duruyor mu

Güle güle kullan canım :))))
güle güle kullan canım neler aldın belli olmuyo pek bi studıo fix i gördüm orda..bende izmirdeyim mac olmadıgından anca strawberry e gelenlerle yetiniyorum:sinifsinif:
bi mac açamadılar izmirimize yahu:gitme::gitme:
offff bende mac istiom yaaaa gidip gazaim bakayım mıncıklayım sonra almadan çıkayım şaka bi yana izmirede açılsın artık mailmi atsak topluca eylemmi yapsak napsak açılışa özel indirimde yaparlar bizde acımızı çıkarırız :)))) ben de yeni bir kapatıcı alıcam mac alayım diom ama daha önce denemedim çilektede renkleri yoktu bi kere geldi pöffffffffff
hahaha çok şey istion canım yaaa izmir foruma dougles açılmış idare ediver artık :))))
ıyyyy uyuz oluom bende oraya yaaaa nasıl kalabalık bide sanki matah bi yermiş gibi millet ayakta beklio bide yolu kapatıyo kokoşlar heheh :)
ayyy canım yaaa krem far alma avondan beter bişi hele senin aldığın far ruj gibi yapış yapış direkt at gitsin uğraşma bence bende de bi kaç tane vardı kullanmadım bile
güle güle kullan canım parıl parıl ne güzel durur o yawww :))))
çok tatlısın sen yav =) Şeniz
farın uçup gitmesini önlüyo ve saten görüntüsü vermek amaçlanıyo tabi vermiyo çoğu o başka:icecream: ben ınglot kullnıyorum pekte memnun değilim hani
bende inglot aldım ilk zamanlar memnundum ama artık pek işe yaramıo gibi gelio bana
hahahaha eeee bakarlar nerden bilsinler kızzzz :)))))))
oyyyyy sende mi aldın bende hala düşünüom alsammı acaba dieeee güle güle kullan canım :)
ohhhhhhh maşallah herkes bişiler almış sende bu kervana katılmışın resimde koysaydın canım yawww bakardık bizde :))))))
güle güle kullan canımm

güle güle kullan aldıklarını bu abacak spreyi renkli olanlarmıydı?

aaayyy benim gene makyaj manyaklığım tuttu yaaaa kısçeler biri bana okkalı bi çimdik atsında kendime geleyim ya boshayallersmileboshayallersmile:kedi::kedi: cecile maxi lips pembe alıcam ve cecile terecatto pembe farrrrr çooookkk güzeller napiiimmmm :kedi:zemuszemussositosositosositosositosositososito yarim ve babam beni kescek artık sositosositosositososito

canım ben seni çimdikleyim nerdesin sen bakayım :)))))) aaaaa kendine gel napcan o kdar makyaj malzemesini önce kullan stoklarını erit sonra al canım çok kokoş olma

ay kızlar gule gule kullanın aldıklarınızzııııııııııııııııııııııııııııı

simli eyelinera bayılırım ben !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…