Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebiklerim ben bi şi daha soruciimmm :asigim:benim geçen sene bilinçsizce aldığım bi kaç ürün var,avon-color trend'den.far ama toz değil.köpük galiba bilemedim adısını :bbo: bunları nasıl kullanabilirim?göz kapak sınırımda birikiyorlar da , nasıl engellicem bunu :uhm:

şi nin aylaynırı sırf sim ve müthiş bu gün hemen alır almaz deneme sürüşü yaptım akşama kadar sürdüğüm gibi kaldı ve ışıl ışıldı . . .
yarı fiyatına ayrıca 3 bişey . . .
diğer renklerden de edinicem . . . :1ninca:

sitilanında vardı bende sim aylaynırı ama bunun eline su dökemez . . .

Canım donut'un dediği gibi far bazı ile halledebilirsin bu sorunu.... bende mac in paint pot'larını kullanıyorum yoksa cildim çok yağlı, farlar hemen göz kapağımda ince birçizgi halinde birikiyor...
hmmm bak veya aklıma şöyle bişey geldi canım bu avon'un farları köpük gibiyse (yani krem far dokusu varsa) önce onu sürüp göz kapağaına üstüne toz far sürebilirsin....zemuszemus
bende de bir tane krem far var, üstüne toz far sürünce şahane duruyor ve topaklanma yapmıyor....opuyorumnanaktan

şeyyyy far bazı ni dimek:kedi: ten rengi far mı?pudra gibi hanii?
eed toz far olayı iyi fikirmiş CADIARZU krem gibi,ruj gibi değişik bi şey evet:kedi:

kahve gözlere en çok ne gider
benim güneşte ela oli
koyu kahve değil yani

Canım sana da mor -yeşil -kahverengi tonlarını öneririm...
ayrıca lacivert göz kalemini sen de dene, ela gözlerini ortaya çıkarır canım...kaydirigubbakcemile5

springsheene de bak derim canım o biraz daha açık
tam olarak şeftali değil,pembelik de var biraz
ışıltılı hem de bayanssulusmile

sprinsheen bende kullanıyorum geçenlerde almıştım...çok da memnunum.
Resim alıntıdır, Nars'ın meşhur orgasm allığı ile kıyaslamış birisi ve springsheen daha güzel duruyor bence :))

http://

Sabınım güle güle ışıldat gözlerini bebişim...zemuszemusbayanssulusmile
Bir Pakface gördüm sanki... ben çok seviyorum o maskeleri tatlım, sen de memnun musun ?
:lepi:

Sabınım güle güle ışıldat gözlerini bebişim...zemuszemusbayanssulusmile
Bir Pakface gördüm sanki... ben çok seviyorum o maskeleri tatlım, sen de memnun musun ?
:lepi:

eprılım opuyorumnanaktan ilk defa aldım danrıçanın gazına geldim . . .
maske neyin bilmezdim şimdi saçıma haftada en az 2 defa yağ terapi yapıyorum . . .
bakım gibisi yok vesselam . . .

sen memnunsan bende memnun oldum şimdi . . .
sıcak suyla hazırlıyorsun di mi ?
nasıl uyguliycik ?

eed toz far olayı iyi fikirmiş CADIARZU krem gibi,ruj gibi değişik bi şey evet:kedi:

Tatlım bende bunları sonradan öğrendim :kedi:
Far bazı bir nevi fondoten gibi diyebilirim. MAC^dekilere "paint pot" deniyor. MAC'de her renk far bazı var; mesela yeşil far süreceksen yeşil bir far bazı sürüyorsun, farının rengi daha güzel gözüküyor...ve gün içinde dağılmıyor...
Bende ten rengi var, tüm farlarımla onu kullanıyorum :

Ama birkaç ay önce rimmel markalı bir krem far almıştım, o da aynı görevi görüyor benim için canım. Yani krem far toz farın dağılmasını önlüyor kesinlikle...

http://

çok tatlısın sen yav =) Şeniz
farın uçup gitmesini önlüyo ve saten görüntüsü vermek amaçlanıyo tabi vermiyo çoğu o başka:icecream: ben ınglot kullnıyorum pekte memnun değilim hani

zabınım hayırlı olsunn a.s.

yevrüm far bazı, makyajdan önce göz kapağına sürülür
farın renginin daha canlı görünmesine,
farın daha uzun süre gözde kalmasına,
farın topaklanmamasına yardımcı olur. jel kıvamda olanlar olduğu gibi, far kıvamında olanlar da mevcuttur.

kız bişi sordu proflar yanıtladı=)
tam yerindesin kontes dört ayak üstüne düştün emin ellerdesin ehueh =)

ben simli mimli aylaynırları sevmiyorum yav
aylaynır manyağıyım, bi onları sevemedim gitti eyvahedigeldismile

aylaynır manna olduğun için dedim lakin bazısı svmio cidden buradan bi arkadaş gözümün içinde florasan yanıyomuş gibi ne o öle diyodu . . . kaydirigubbakcemile2

zevk mevzuu tabi . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…