Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eskisi kadar sık girmiyorum insan bi özler nerdesin der :sinifsinif: hiiççç tınlamamış hatun ohaoldumsmile

ayyy canım özlemezmiyim aşkolsun kafamı bu aralar avonun oyunu ile bozdumda zırt pırt girip çıkıom ondan yoksam aklıma gelmedi değil yeni cicilerinle geldin hemen aramıza benden kaçarmı memnunmusun aldıklarından :)))

dünden beri öle pek girmiom bende :) oysa sete takıldım 22 tl olan bourjoisin kararsızım alsammı almasammı bide camelonun makyaj seti var 22 tlye düşmüş

canım bourjois seti tavsiye ederim rimeli çok iyi gerçektende kızlar görünce bayıldı allık ta çok kalıcı ve lilas dor rengi şeker gibi çok tatlı resimde pembe gibi çıkmış ama gerçekte seftalimsi rengi var, bu fiyata kaçmaz bence niyetin varsa al gitsin ben bozulmuycagını bilsem bitane daha alcaktım ama rimel beklemeye gelmıyo:ecrin_bebek:

strawberrye ulaşılamıyoeyvahedigeldismile
hata verıyo sayfa!
canım üst üste sayfa yenile diyince anca giriliyo ama acaip yavaş

ayyy canım özlemezmiyim aşkolsun kafamı bu aralar avonun oyunu ile bozdumda zırt pırt girip çıkıom ondan yoksam aklıma gelmedi değil yeni cicilerinle geldin hemen aramıza benden kaçarmı memnunmusun aldıklarından :)))

eyi bakalım öle olsun :dilcikar:
bebişim bourjois setini aldım bence çok güzel hatta stilanın setinide aldım ama maskarası iğrenç almayı düşünüyosanız haberiniz olsun

Ah evet guerlain alacaktım bende 77 ye ınmıstı,acılmıyor strawberry.
Boyle shippingi ucuz yada ucretsiz olan başka siteler var mı kızlar bildiginiz ?
Birde benım highlihtera ihtiyacım var,onerileriniz var mı ?

kızlar az önce orjinal parfüm satan buranın en sağlam magazalarının birinden versace far ve pudra testeri aldım, far normal boyutta ama pudra 6gr kadar, ikisine 20tl verdimdelikafadulden
Versace_Natural&
ve şu pudradan pazartesi yenileri gelicekmiş 80tlden 40a indirmişler:lepi:

canım üst üste sayfa yenile diyince anca giriliyo ama acaip yavaş
eyi bakalım öle olsun :dilcikar:
bebişim bourjois setini aldım bence çok güzel hatta stilanın setinide aldım ama maskarası iğrenç almayı düşünüyosanız haberiniz olsun

bende stilanın rimellernin kötü oldugunu duydum, o setten son anda vazgeçmiştim isabet olmuş demekki
iş yerindeki kızları da gaza getirdim hafta içi toplu sipariş vercez kızlarla:1ninca:gitti paracuklar:1ninca:

Benim de Eyüp Sabri Tuncer siparişim geldi bugün...ben hediye seti olarak Cherry Pie setini istemiştim ..bayıldımmmm...vişneli değişik bir koku içinde yasemin, müge ve misk notaları da var...sitede baştan çıkarıcı ve seksi olarak tanımlamışlar bu kokuyu bence de kesinlikle öyle opuyorumnanaktan

http://]

Son düzenleme:
pazartesi glicek olan kompakt pudraları bekleyemedim gittim normal pudrasını aldımm
130 tlden 75e düşmüştü diğer minik olan tester pudra, farı da mükemmelll 20tlye aldım yani toplam 95bayanssulusmile
bu ay bidaha bişey almak yokbilmiyorumkismile
thumb_S4031195.JPG
[/URL][/IMG]

Güle güle kullanın kızlar bende eyüp sabri tuncer siparişini verdim bakalım gelince koyarım
ooopitipiti pudran güzel gözüküyo yorumlarını bekliorum bebiş

ben de allık fırçası ve watsonstan takma tırnak aldım fiyatı bayağı düşüktü deneyeyim dedim bisempatiksalakcinni

hepiniz güle güle kullanin

oo piti piti farin rengi belli olmuyor :KK43: markasi ney aceba? budrada önceki sayfadaki herhalde ne güzel görünümü bile

su sabri tuncerleri bende merak ediyorum olsada burda türk mali alsak... amber visne kokusuna bayilirim bende

oo piti piti farin rengi belli olmuyor :KK43: markasi ney aceba? budrada önceki sayfadaki herhalde ne güzel görünümü bile

su sabri tuncerleri bende merak ediyorum olsada burda türk mali alsak... amber visne kokusuna bayilirim bende

evet canım bende vişneli şeyleri çok seviyorum....body shop'tan da indirimde vişneli krem almıştım zaten, ama dayanamadım eyüp sabri tuncer'de bedava set olunca ondan da alayım dedim bayanssulusmile

herkes güle güle kullansın aldıklarını....a.s.

Güle güle kullanın kızlar bende eyüp sabri tuncer siparişini verdim bakalım gelince koyarım
ooopitipiti pudran güzel gözüküyo yorumlarını bekliorum bebiş
canım yemeğe çıkarken sürdüm pudrayı bronz pudram vardı o yüzden ten rengime uygun olsun istemiştim, ilk kez toz pudra kullanıyorum ama gerçekten kolay ve bence kompakt pudradan daha ekonomik. toz kalitesini begendim versaceden şüphem yoktu zaten

canım resme tıklayınca büyüyo o zaman rengi belli oluyo ben resım eklemeyi pek beceremıyorumbilmiyorumkismile rengi turuncu ve mor, versace markası.
turuncuyu pek sevmedim ama morun rengi çok güzel

ben de allık fırçası ve watsonstan takma tırnak aldım fiyatı bayağı düşüktü deneyeyim dedim bisempatiksalakcinni

takma tırnak kullanmayı hiç bilmiyorum almak istiyorum ama hep vazgecıyorum
kullanınca yorumunu yazarmısın canım merak edıyorum watsonsdakileri

Benim de Eyüp Sabri Tuncer siparişim geldi bugün...ben hediye seti olarak Cherry Pie setini istemiştim ..bayıldımmmm...vişneli değişik bir koku içinde yasemin, müge ve misk notaları da var...sitede baştan çıkarıcı ve seksi olarak tanımlamışlar bu kokuyu bence de kesinlikle öyle opuyorumnanaktan

http://]
canım güle güle kullan çok güzel görünüyorlar :)
eyüp sabride 5 tl lik ürün alana böyle setler mi hediye gönderiliyor?
bir de kargo ücreti ne kadar ?

canım güle güle kullan çok güzel görünüyorlar :)
eyüp sabride 5 TL lik ürün alana böyle setler mi hediye gönderiliyor?
bir de kargo ücreti ne kadar ?

Tşk.ler tatlım...

Evet canım Eyüp Sabri Tuncer'in web sitesine girip bak mutlaka, çok güzel bir kampanya yapmışlar...ayın 15 inde bitecekti ama talepten dolayı 25 mart'a kadar uzatmışlar bu kampanyayı....

En az 5 TL'lik ürün alıyorsun + kargo ücreti (yanlış hatırlamıyorsam) 3 TL
yani sadece 8 TL gibi birşey ödüyorsun toplamda ve karşılığında böyle güzel bir hediye seti alıyorsun (vücut kremi+el kremi+vücut spreyinden oluşan)

kaydirigubbakcemile5

X