Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tşk.ler tatlım...

Evet canım Eyüp Sabri Tuncer'in web sitesine girip bak mutlaka, çok güzel bir kampanya yapmışlar...ayın 15 inde bitecekti ama talepten dolayı 25 mart'a kadar uzatmışlar bu kampanyayı....

En az 5 TL'lik ürün alıyorsun + kargo ücreti (yanlış hatırlamıyorsam) 3 TL
yani sadece 8 TL gibi birşey ödüyorsun toplamda ve karşılığında böyle güzel bir hediye seti alıyorsun (vücut kremi+el kremi+vücut spreyinden oluşan)

kaydirigubbakcemile5

evet canım 8.30tl gibi bişey düştü kartımdan, bende az önce sipariş verdim. çabucak gelse keske body splashı cok merak edıyorumboshayallersmile

evet canım 8.30tl gibi bişey düştü kartımdan, bende az önce sipariş verdim. çabucak gelse keske body splashı cok merak edıyorumboshayallersmile

Canım şimdiden güle güle kullan diyeyim sana da :)

Ben de dayanamadım yeni bir set sipariş verdim "hot kisses" olanı istedim bu sefer, internette takip ettiğim bazı sitelerde çok beğenmişler onun kokusunu, umarım güzeldir...(gerçi bu koku meselesi kişiden kişiye çok değişir ama...)

sen hangisini istedim canım?

Canım şimdiden güle güle kullan diyeyim sana da :)

Ben de dayanamadım yeni bir set sipariş verdim "hot kisses" olanı istedim bu sefer, internette takip ettiğim bazı sitelerde çok beğenmişler onun kokusunu, umarım güzeldir...(gerçi bu koku meselesi kişiden kişiye çok değişir ama...)

sen hangisini istedim canım?

strawberry aldım canım, bende hot kisses strawberry ve cherry pie arasında kaldım çok güzelmiş hot kisses bende okudum, gelince yaz olurmu tatlım ikinci siparişi ondan verıyım güzelsekaydirigubbakcemile5

strawberry aldım canım, bende hot kisses strawberry ve cherry pie arasında kaldım çok güzelmiş hot kisses bende okudum, gelince yaz olurmu tatlım ikinci siparişi ondan verıyım güzelsekaydirigubbakcemile5

tamam canım gelince yazarım.... kaydirigubbakcemile5

canım üst üste sayfa yenile diyince anca giriliyo ama acaip yavaş

eyi bakalım öle olsun :dilcikar:
bebişim bourjois setini aldım bence çok güzel hatta stilanın setinide aldım ama maskarası iğrenç almayı düşünüyosanız haberiniz olsun
canım benim özletion kendini gel bol bol yeni şeyler almasanda bak ben almıom ama burdayım :))))) çok güzel duruo allık maskara gloss bide çantası aslında bi amskara kullanıom diğerleriyle aram yok o yüzden kararsız kaldım :) stilada alcaktım amapek bir kararsız kaldım hehe görüp almak istiom bazen :)
canım bourjois seti tavsiye ederim rimeli çok iyi gerçektende kızlar görünce bayıldı allık ta çok kalıcı ve lilas dor rengi şeker gibi çok tatlı resimde pembe gibi çıkmış ama gerçekte seftalimsi rengi var, bu fiyata kaçmaz bence niyetin varsa al gitsin ben bozulmuycagını bilsem bitane daha alcaktım ama rimel beklemeye gelmıyo:ecrin_bebek:
güle güle kullan canım yaaa nasılsa gene gelir girer indirime o zaman alırsın :)
Benim de Eyüp Sabri Tuncer siparişim geldi bugün...ben hediye seti olarak Cherry Pie setini istemiştim ..bayıldımmmm...vişneli değişik bir koku içinde yasemin, müge ve misk notaları da var...sitede baştan çıkarıcı ve seksi olarak tanımlamışlar bu kokuyu bence de kesinlikle öyle opuyorumnanaktan

http://]
güle güle kullan canım :)
pazartesi glicek olan kompakt pudraları bekleyemedim gittim normal pudrasını aldımm
130 tlden 75e düşmüştü diğer minik olan tester pudra, farı da mükemmelll 20tlye aldım yani toplam 95bayanssulusmile
bu ay bidaha bişey almak yokbilmiyorumkismile
thumb_S4031195.JPG
[/URL][/IMG]
güle güle kullan canım yeni ciclerini :))))) valla iyi almışın
Güle güle kullanın kızlar bende eyüp sabri tuncer siparişini verdim bakalım gelince koyarım
ooopitipiti pudran güzel gözüküyo yorumlarını bekliorum bebiş
hangisinden aldın canım? güle güle kullan bu arada

canim super seyler almissin hepsini gule gule kullan..
kirmizi ustuneROUGEyaziyor o nedir canim yha gecen bende gormustum acikcasi merak ettim..kaydirigubbakcemile2
bide rimelden memmunmusun? bende maybelline kullaniyorum ama degistirmek istiyorum acikcasi..aklinialirimsmile

canım rimeli tavsiyler üzerine aldım şu ana kadar en iyi rimel:lepi:
vucüt kremi ve duş jeline de avondan aldım cristian lacorix rouge onuda çok sevdim tüm set halinde kalıcı bayanssulusmile

kızlar bu eyup sabri tuncer siparişleriniz kaç gunde geldi
ben gecen cuma verdim hala ses seda yokk
:uhm:

kızlar yaa kozmetikte çalışan bi abinin söyledikleri içimi daralttı benim..
strawberry den hiç iyi söz etmedi, ben memnundum halbuki:gitme:
hongkongda sadece paketlenmıyo, orda üretiliyo çin malı bunlar, firmaların sattıgı 1. kalite değiller dedibilmiyorumkismile
çakma değillermiş ama 2. 3. kaliteymiş bizim aldıklarımız
ben cok sevmiştim strawbery i yaa sizce de öylemidir inanmak istemiyom bensenağlama

Bana cok mantıklı gelmedi.Şöyle dusunun dunya devlerının markaları satılıyor.Bir YSL bir Guerlain bir Dior sizce boyle birseye izin verir mi ?

Yurtdısında patentleme,izin hakları cok cok ciddi suçlar.Aldıgınız taklit bir LV çanta yuzunden o ulkeden cıkıs yapamaz yada giremezsiniz.

Strawberry uzun zamandır varolan bir site ve cok uluslu bi firma.Boyle bir durum söz konusu olmus olsaydı eger coktan yasal işlem yapılırdı emin olun,içiniz rahat olsun.

5 sene boyunca yurtdısında bir denetleme firmasında calıstım,boyle suclar tamamen gasp ve insan haklarının kotuye kullanımıyla eş bir kefede tutuluyor..

Son düzenleme:
kızlar bu eyup sabri tuncer siparişleriniz kaç gunde geldi
ben gecen cuma verdim hala ses seda yokk
:uhm:
valla bende 5inde verdim salı günü mü ne geldi aynı gün arkadaşım verdi onun ki hala yok aradık faturası kesilmiş takip edin dediler bu hafta içi gelir sanırım
kızlar yaa kozmetikte çalışan bi abinin söyledikleri içimi daralttı benim..
strawberry den hiç iyi söz etmedi, ben memnundum halbuki:gitme:
hongkongda sadece paketlenmıyo, orda üretiliyo çin malı bunlar, firmaların sattıgı 1. kalite değiller dedibilmiyorumkismile
çakma değillermiş ama 2. 3. kaliteymiş bizim aldıklarımız
ben cok sevmiştim strawbery i yaa sizce de öylemidir inanmak istemiyom bensenağlama

ben inanmıyorum öyle bişi olduğuna canım eğer öyle olsa o ürünlerin itibarı gitmezmi bunu nasıl göze alabilirler
hadi türkiyede olmaz ama bazı ülkeler girişi yasaklardı ürünlerin diye düşünüyorum

valla bende 5inde verdim salı günü mü ne geldi aynı gün arkadaşım verdi onun ki hala yok aradık faturası kesilmiş takip edin dediler bu hafta içi gelir sanırım

ben inanmıyorum öyle bişi olduğuna canım eğer öyle olsa o ürünlerin itibarı gitmezmi bunu nasıl göze alabilirler
hadi türkiyede olmaz ama bazı ülkeler girişi yasaklardı ürünlerin diye düşünüyorum

sağol canımmm bekleyeyım onumuzdeki haftaya gelir belki

Kızlar strawberryde su anda bobbi brown shimmer brickleri bronz ve pembe olanı , ikisi de indirimde.Kullanlarınız var mı ?
Sizce hangısını alayım ?

bende geçenlerde aldıklarımı ve dün aldıklarımı ekliyimzemuszemus
cfbe3494.jpg

pembe olan en baştaki defne özlü saç bakım yağı..fiyatı 15 tl..mecit efendi markası ve çok memnun kaldım
saç bakım yağı yazıyo üzerinde..onunda fiyatı 15 tl
içinde çeşitli yağlar var,ama jojoba yağı yoğunlukta ve şu anda saçımda zaten..etkisini banyodan sonra söyliycem
saç bakım yağının önündeki poşet 7 tükkan süprüntüsü:)) nazara falan iyi geliyo öyle söylerler..onuda 2 tl ye aldım
sarı kutu arıpolenli maske.. çiller lekeler sivilceler vs..iyi gelir yazıyo üzerinde..ayrıca karışıklık falanda diyo..ben daha öncede çok kullandım bu maskeyi..memnun kalmıştım..fiyatı 12 tl
yılan şampuanıfiyatı 20 tl..2 kere kullandım ve beğendim kızlar
şampuanın önündeki poşette çöven otu
2 tl lik aldım..kaynatıp suyunu sürüyoruz..tahin pekmez yapılırken renk açsın die kullanılır..sivilce izleri lekeler ve sivilceler için birebir..şiddetle tavsiye ederim
size gözteriyim die aldım ben çok seviyorum cildimi çok güzel yapıyo
bide tütsü aldım yılang yılang kokulu..2 tl oda

423.jpg

detaylı bilgileri topiğimde verdiğim için burda yer kaplamak istemiyorumgamyoncuiremsu
237.jpg

gonden rosenin terekotalarını çok seviyorum.hem fiyatları uygun,hemde tonları,simleri çok güzel..bu gün golden roseden bronzluk veren simli bir terekota aldım..
golden roseden birde ruj aldımüstelik 6 tlrengi çok çok sevdim
flormarın simli ve siyah göz kalemini aldım..o kadar hoşuma gittiki anlatamam
yine flormarın dudak kalemini aldım..çok doğal pembemsi hoş bi renk.ben sevdim severekte sürücem emin olun
golden rose terekota===) 16 tl..numarası 104
golden rose ruj..fiyatı 6 tl..numarası 221
flormar kalemler..2.250 fiyatları..numaralar resimde yazıyor
rujun denemesi

291.jpg

terekotanın denemesi
306.jpg

328.jpg

tanrıça güle güle kullan canım

Kızlar strawberryde su anda bobbi brown shimmer brickleri bronz ve pembe olanı , ikisi de indirimde.Kullanlarınız var mı ?
Sizce hangısını alayım ?
bi blog sayfsında bronz bricklerin çok güzel oldugunu okudum canım, bende almayı düşünüyorum maaş alıncakaydirigubbakcemile3
yaz da geliyo bana kalırs bronz olan daha çok işine yarar

tanrıça güle güle kullan canım

bi blog sayfsında bronz bricklerin çok güzel oldugunu okudum canım, bende almayı düşünüyorum maaş alıncakaydirigubbakcemile3
yaz da geliyo bana kalırs bronz olan daha çok işine yarar

Evet aslında bronz olanda aklım kaldı benımde,ama pembe olanın swatchlarina baktım o da saglıklı canlı bır renk verıyor.

Haklısın sanırım yaz geliyor :) Teşekkür ederim canım

X