Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
az önce bunları aldım ... aradığım şeylerdi ...:hulya:
revlon aydınlatıcı pudra/allık ,hafif bir pempemsi bronzluk için ,parıltılı .... diğeri de revlon parıltılı renkli nemlendirici /aydınlatıcı likit ...

!Bmj73ogBmk~$(KGrHqQH-DYEts!vi3RdBLgC9WY1tw~~_35.JPG
!BnklWFQBWk~$(KGrHqMH-CsEtrjEoZm1BLk!uc,eKw~~_12.JPG

Son düzenleme:
seyhan çok güzel canım hepsi pandoracım sende güle güle kullan allığın rengi çok hoş alkisalkisalkis
kızlar strawberryden alışveriş yapıcam buakşam, şu prfümlerden birini kullanan varmı?
ben çiçekten çok meyve ve seker kokularını severım hangisini önerirsiniz bana lacoste kullanıyodum ama sıkıldım artıkmirmirmirmir
02508447706.jpg
07351544406.jpg
09378471106.jpg

Canım henüz yollamadılar, dur bi daha sorayım...
Sana ne geldi tek tek ürünler nedir tatlım?

canım şampuan peeling ve e vitaminli krem ama şampuanları ii çalkala çünkü su gibi bişi akıyo hee bide saç kremi ama saçına sürmeden önce avcuna dök bayatmı anlayamadım

az önce bunları aldım ... aradığım şeylerdi ...:hulya:
revlon aydınlatıcı pudra/allık ,hafif bir pempemsi bronzluk için ,parıltılı .... diğeri de revlon parıltılı renkli nemlendirici /aydınlatıcı likit ...

!Bmj73ogBmk~$(KGrHqQH-DYEts!vi3RdBLgC9WY1tw~~_35.JPG
!BnklWFQBWk~$(KGrHqMH-CsEtrjEoZm1BLk!uc,eKw~~_12.JPG

Verdin demek sip.lerini..güle güle zemuszemussürüştür şekerciiim..

5030.jpg

kızlar bende sizden özendim hazır yeni alışveriş yapmışken paylaşıyım dedim:kedi:

canim super seyler almissin hepsini gule gule kullan..
kirmizi ustuneROUGEyaziyor o nedir canim yha gecen bende gormustum acikcasi merak ettim..kaydirigubbakcemile2
bide rimelden memmunmusun? bende maybelline kullaniyorum ama degistirmek istiyorum acikcasi..aklinialirimsmile

Seyhancım, pandoracım güle güle kulanın...boshayallersmile
çok beğendim aldıklarınızı....
bayanssulusmile

cefalette ,ebaydan aldım canım ..
arlakadaşlar tşk ederim opuyorumnanaktan

ebaydan alışveriş yapmaya bi türlü cesaret edemiyorum.. :gitme: Güle güle kullan tatlım

Ben hıc duymamıstım bu markayı, vay be Turk bir organik markası.Ne kadar guzel

canım zaten bayiliği yok sitesinden numune isteyince veriyolar ama kızlarr dikkat edin saç kremi falan sulanmış gibi yani sanki bozulmuş gibi geldi bana ohaoldumsmile

ebaydan alışveriş yapmaya bi türlü cesaret edemiyorum.. :gitme: Güle güle kullan tatlım

canım zaten bayiliği yok sitesinden numune isteyince veriyolar ama kızlarr dikkat edin saç kremi falan sulanmış gibi yani sanki bozulmuş gibi geldi bana ohaoldumsmile

CANIM BENDE ÇOK TIRSIYORDUM AMA ALIŞTIM SONRAkaydirigubbakcemile3
ürünler korunaklı geliyor ,ödeme paypaldan sorun yaşamıyorum ...
tabii şuna dikkat etmek gerekiyor ve iiiyi araştırmak gerekiyor satıcıları vs çakma ürün çok ,ben o yüzden çakması olan ucuz ürünleri ebaydan almıyorum ..kaydirigubbakcemile5

Sanırım organiklerde bu sorun hep yaşanıyor,bozulmaya karsı daha dayanıksızlar

canım bende çakma olayından tırsıyorum yoksa ebayı görünce azımın suları akıyo kaydirigubbakcemile3

X