Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gördüm şimdi büyük resimleri de Ooopitipiti'cim, çok güzeller, güle güle kullan... :dance:

okypete'cim güle güle kullan canım, ben de şu kayısı yağlı diskleri çok merak ediyorum...
Rujun rengi süper görünüyor.
a.s.

oOopitipiti
çok güzel şeyler almışsın. bayıldım.
aldıklarınızı güle güle kullanın arkadaşlar.
bende bugün arkadaşımda görüp bayıldığım ve aslında kırmızı tonunu kendime hiç yakıştıramadığım için uzak kaldığım kırmızı bir ruj aldım. arkadaşımda bu okadar güzel duruyorduki dayanamadım:)
birde yine folrmarrın göz makyajı temizleme pamuklu mendilleri. kayısı yağı varmış bunda.

2nlsjg6.jpg

güle güle kullan canım flormarınmıymış o mendiller merak ettim :) bir denede yaz bakalım yorumlarını bu arada kayısıdan bahsetmişken aktara gittiğimde söylemişti aktar kayısı yağını gündüz sürmeyin güneşten dolayı leker yapar diye :)

güle güle kullan canım flormarınmıymış o mendiller merak ettim :) bir denede yaz bakalım yorumlarını bu arada kayısıdan bahsetmişken aktara gittiğimde söylemişti aktar kayısı yağını gündüz sürmeyin güneşten dolayı leker yapar diye :)

flormar canım.tamam denedikten sonra yazarım.
zaten ,gece makyajımı temizlemek için, yatmadan önce kullanacağım.

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın..
bende bunu sipariş ettim netten 88 renkli far paleti ultra ışıltılı ..
umarım memnun kalırım boshayallersmile

ES035088X_01.jpg

ES035088X_03.jpg

oOopitipiti
çok güzel şeyler almışsın. bayıldım.
aldıklarınızı güle güle kullanın arkadaşlar.
bende bugün arkadaşımda görüp bayıldığım ve aslında kırmızı tonunu kendime hiç yakıştıramadığım için uzak kaldığım kırmızı bir ruj aldım. arkadaşımda bu okadar güzel duruyorduki dayanamadım:)
birde yine folrmarrın göz makyajı temizleme pamuklu mendilleri. kayısı yağı varmış bunda.

2nlsjg6.jpg

Gördüm şimdi büyük resimleri de Ooopitipiti'cim, çok güzeller, güle güle kullan... :dance:

saolun kızlar daha iyisi sizin olsunbayanssulusmile
okypete sende gülegüle kullan canım

ES035088X_01.jpg

ES035088X_03.jpg

canim ya demek siparis verdin ,fiyati ne kadar peki
valla ben cok memnunum ,tam istedigim gibi bir far, simli harika bisey ,hatta diyorum ,bu bitsin yine alirim diyede, bu bana seneler yeter
bende simdiden gule gule kullan diyim

.......
grnt002v.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt005w.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt006f.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt004qd.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt007s.th.jpg]
[/URL][/IMG]
sonunda yüklemeyi başardım sanırım buyrunaklinialirimsmileaklinialirimsmile
body shop ballı şampuanım
benefit kit'im
estee lauder fondoten mac studiofix pudram loreal mineral allıgım ve mineral farım
diadermine yüz kremi ve diadermine makyaj çıkarıcı losyonum ve la roche posay mineral suyum
maybelline farım ve stila fondotenim(strawberry nin hediyesi)

canim ya demek siparis verdin ,fiyati ne kadar peki
valla ben cok memnunum ,tam istedigim gibi bir far, simli harika bisey ,hatta diyorum ,bu bitsin yine alirim diyede, bu bana seneler yeter
bende simdiden gule gule kullan diyim
canım 40 tl ye aldım kargo içinde...
ultra parıltılısı bu ,bundan istiyordum...
nette yorumları olumlu idi hep ve ünlü makyözlerde bunları kullanıyorlarmış yorumlara göre ...
bende alınca çok sevindim, hele bir gelse opuyorumnanaktan

gelir insallah ,benimki tam 2 haftada gelmisti, gercekten siparis ettigine pisman olmazsin ,ben kiyamiyorum bile surmeye , hemen bitcek diye, bideresimde buyuk gibi duruyo renkler birazdaha kucuk
bu paletle ilgili hic yorum okumadim ,en canli ornek benim memnun olan :))

ES035088X_01.jpg

ES035088X_03.jpg

pandoraaadelikafadulden bende istiyorum ya valla su nete güvenemiyorum
bu farlar çok güzel makyaj videoları olan gurular hep bu paleti kullanıyor güle güle kullan cnm

.......
grnt002v.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt005w.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt006f.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt004qd.th.jpg]
[/URL][/IMG]
grnt007s.th.jpg]
[/URL][/IMG]
sonunda yüklemeyi başardım sanırım buyrunaklinialirimsmileaklinialirimsmile
body shop ballı şampuanım
benefit kit'im
estee lauder fondoten mac studiofix pudram loreal mineral allıgım ve mineral farım
diadermine yüz kremi ve diadermine makyaj çıkarıcı losyonum ve la roche posay mineral suyum
maybelline farım ve stila fondotenim(strawberry nin hediyesi)

iyi günlerde kullan cnm çok hoş şeyler almışsın bende belimi doğrultayım bi tutmayın beni

ben bugun şampuanımı değiştirdim ve tresan aldım ayrıca neutrogena dudak kremi ve makyaj süngerleri aldımbayanssulusmile

Son düzenleme:
yok cnm ben seninkinede razıyım yani-tatlicadiarzu-
luna 88 cnm bu paletin 120 lik seti de var ama o palette sarı tonları ve benzertonlerı çok fazla bu 88 lik daha bir cazip geldi bana nedense ,benim kullanımım daha uygun ...ama 120 lik setlerde aynı fiata var hatta aşağısana da mat olanları çok daha uygun parıltılar biraz daha fazla ,ultra parıltılı daha fazla ücrette ama değecek sanırım ...opuyorumnanaktan

X