Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet cnm bnde gördüm hatta biri sitede alcakmıydı neydi 120liği ama video paylaşım sitelerinde profili olan prof düzeyinde ama herhangi bir eğitimi olmayan makyaj bilgilendirici videolarda ben bu setsiz makyaj yapanı görmedim hepside 88 liği kullanıyorlardı bekliyoruz cnm tecrübeleriniopuyorumnanaktan

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın..
bende bunu sipariş ettim netten 88 renkli far paleti ultra ışıltılı ..
umarım memnun kalırım boshayallersmile

süper bişi canım bu şimdiden güle güle kullan ebaydan verdin sanırım siparişi fiyatı iyi ama kalitesi nasıl ki markamı acaba adı duyulmuş bişimi çakmamı buna dikkat etmişindir umarım sorun yaratmasın sonra ama renkler muhteşem ötesi yaaa
canım güle güle kullan aldıklarını bu benefit kiti ne zaman aldın yok çilekte de? bekliom bende bulursam atlıcam hemen :)

günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar :) dün radyoda dinledim gratiste olay ürünlerinde 3 al 2 öde varmış hala kullanalar varsa diye söyelemek istedim ayrıca migrosa gittim bi çok üründe 3 al 2 öde yapmış garnier ve nivea aklımda kalanlar

4 nisana kadar da strawberryde bi kampanya daha yapmışlar ama geneli parfüm
parfümlerin kargo ücreti olmasa çok iyi olcak ama yüzde on kargo işime gelmiyo açıkçasıaklinialirimsmile

Kızlar Strawberry siparişim Bourjois mini ruj seti geldi.Ve Eyüp Sabriden ikinci siparişim Cutti Pie. Değişik bir koku. bergamut yoğun. Gece için daha uygun...Sürdükten 5 dakika sonra güzelleşiyor, ilginç...:roflol:

ıkinci foto, normal boy rujla yanyana...
Gece davetlerinde minik çantalara sığması için ve arabada durması için ideal bir ruj bence, çok sevdim yine de! Renkler çok güzel...
yerimseniben

4 nisana kadar da strawberryde bi kampanya daha yapmışlar ama geneli parfüm
parfümlerin kargo ücreti olmasa çok iyi olcak ama yüzde on kargo işime gelmiyo açıkçasıaklinialirimsmile
canım sende yanında bi makyaj malzemesi al kargo bedavaya gelsin

güle güle kullan canım 2.cide verdin haaa ne güzel ya bende acaba versemmi die düşünüom ama napcam bu kadar kremi bilmiom :)

Herkes gule gule kullansın cıcılerını kızlar.
Bende YSL rouge volupte serimi tamamladım,kullanmayanlar varsa mutlaka denesin kızlar.hem krem gibi hemde mukemmel yogun renkleri var.Kırmızı tonlarından red muse ozellikle tercihim

april cim güle güle kulan renkleri çok güzelmiş canım yaa

canım sende yanında bi makyaj malzemesi al kargo bedavaya gelsin
eve gidip bakıcam canım 100ml parfümler 50tl filan ya iştahım kabardı resmenhihoyyyt
bourjois far alıcam yanında zaten parfüme karar veriyimde bikaydirigubbakcemile2

Güle güle kullanın kızlar...
cafelatte'cim en son resimdeki tüpler QSPA numuneleri mi ?

en sondakı tupler nedir ben anlayamadım :sinifsinif:

QSPA
canım bu firmadan numune isteyince ücretsiz gönderiyorlar

Güle güle kullanın kızlar...
cafelatte'cim en son resimdeki tüpler QSPA numuneleri mi ?

evet hayatım.. QSPA numuneleri sende kullandınmı? Benim şampuanlardan su aktı sende de öle oldumu?

Canım henüz yollamadılar, dur bi daha sorayım...
Sana ne geldi tek tek ürünler nedir tatlım?

birazda ben paylasayim... bir iki aydir paylasamadigim icin epey bi toplanmis ki hepsini bulup getirip cekmeye üsendim... gözümüz doysun...

Bunlar dogum günümde gelmis olan cicilerimden

Bunlarda permatiklerim, soguk agda banti, birde tras sonrasi icin krem vardi banyodan getirmeye üsendim, ayrica deodoranim dusch das serisinin tüm deodoranlarini begeniyorum, tokaciklarim ve yagli ciltler icin nemlendirici yüz kremi yogunu indirimden almistim

Bunlarda tekrardan dogum günüme gelen hediyeler mary kay far seti ve göz makyaj temizleyici kücük boy cilt ve göz kremleri ve rimel, bögürtlenli vucut losyonunu douglastan aldim cok güzel kokusu var yiyesim geliyor

Bunlarda yves rocher siparislerim: ruj, minik lipgloss, koyu mor far, birde nemlendirici maske vardi banyoya attim onuda, saat hediyesiydi ayrica sevgililer gününde siparis verdigim icin beyaz kutuda olan smokey eyes paleti de hediye geldi, yolladiklarinda kalemlerin biri eksikti hemen mail attim tekrardan yolladilar aynisini cok mutlu oldum valla renkler sürümü dayanikliligi harika

sonrasinda 10 gün icinde tekrar siparis verdim bir ruj daha aldim yaninda hediye parfüm geldi birde kahverengi canta vardi anneme verdim birde ince bir tül atki
hepsine toplam 20 euro ödedim

bunlarda parlatici, rimel, oje, kirpik kivirici, kasi sabitlemek icin seffaf maskara, ve sürmesini beceremedigim eyelerim :)

topigi biraz fazla isgal ettim kusura bakmayin iki ay paylasmadigimin acisi olsun

ayrica almanyadaki arkadaslarin bilgisine essence bu ay sonuna kadar bazi ürünleri satistan kaldiriyor bunlari hepsini 95 cente düsürmüsler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…