Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o zamaaannnnn koş koş yapmam lazım ama hemşom fiyatlar ne alemde uçuk kaçık olmasın yane kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 zemuszemus

kendine palet oluşturabiliyorsun istediğin renklere göre
paletin büyüklüğüne göre değişiyor fiyatları
normal tek far 19tl, ama palet ile birlikte alırsan daha da ucuza geliyor, palet de bedavaya geliyor zemuszemus
ben aldım 1 sene oldu hala yarılanmadı bile maşallahh

aaaaaaaaaaaaaa süper yaaa on numeroooo kaydirigubbakcemile3
tamam sevdim bunu saol hemşom sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

aaaaaaaaaaaaaa süper yaaa on numeroooo kaydirigubbakcemile3
tamam sevdim bunu saol hemşom sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ne demek hemşocum
gittiğinde orada özgür bey, fatoş hanım(esmer olan) ya da hale hanım(renkli gözlü) olur
hacer önerdi bana burayı dersen sana daha çok yardımcı olurlar olumunekankayizsmile

ooyy oyy oyyyy ordaki renkler şahane yaww bi kre şöle bir inceledim indirimi yakarsam bende palet oluşturcam :))))
ne demek hemşocum
gittiğinde orada özgür bey, fatoş hanım(esmer olan) ya da hale hanım(renkli gözlü) olur
hacer önerdi bana burayı dersen sana daha çok yardımcı olurlar olumunekankayizsmile

maşallahın var valla :)))) far bazı aldım bende ordan sen kullandınmı memnunmusun acaba?

ooyy oyy oyyyy ordaki renkler şahane yaww bi kre şöle bir inceledim indirimi yakarsam bende palet oluşturcam :))))

maşallahın var valla :)))) far bazı aldım bende ordan sen kullandınmı memnunmusun acaba?

hihi sağol canım
ben far bazı olarak açık renk bir far kullanıyorum
çok özel bir gün ise sephoranın far bazı var elimde onu bitirmeden başka bir ürün almam sanırım
sen memnun musun ?

kızlar strawbery den cicilerim geldiihihoyyyt
5 iş günü içinde yolladılar ve paketlemeleri süperdi
elizabeth arden setime ba yıl dım!!!

merak eden arkadaşlar vardı hemen yazıyorum, rimelimin sürümü çok güzel hacim veriyo maybeline den kat kat iyi !
allığa söylenicek laf yok zaten ben çok begendım stila fondoten biraz yağlı gibi geldi ondan memnun kalmadım lipgls da süper tam benim rengim
ama bu alışverişin prensesi far ve allık setim kutusu da çok tatlı bi tane de anneme alcam=)
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
çok tedirgindim başta ama memnun kaldım strawberry den bundan böyle gözüm kapalı yaparım alışverişimi
darbe almaması için de köpükle doldurmuşlar ve hediye paketi yapmışlardı ben yırttım tabi onları fotosunu çekemeden:kedi:
kararsız kalanlara tavsiye ederim bu da kutusuydu

[/URL][/IMG] resimler küçük çıkmış büyütmeyi bilmiyorum kusra bakmayın:kedi:

Son düzenleme:
Güle güle kullan canım ama pek belli olmuyor malesef keşke büyütebilsen kuzum... opuyorumnanaktan

saol canım imageshackte sorun var başka siteden upload ettim
üzerine tıklyınca büyüyo ama canım öyle bak istersenzemuszemus

hihi sağol canım
ben far bazı olarak açık renk bir far kullanıyorum
çok özel bir gün ise sephoranın far bazı var elimde onu bitirmeden başka bir ürün almam sanırım
sen memnun musun ?
hımm eskiden bende öyle yapıodum ama sabah 7den akşam 7ye kadar dayanması lazım bir göz makyajı yapıom çünkü işe gelirken :) ilk zamanlar memnundumda son 3 gündür 3 e kadar dayanmıyor yaa anlamadım :)
dün bende bi sürü şey aldım ama evdeki internetin dandikliğinden dolayı ekliyemiyom :gitme:
oyyyy çok merak ettim canım yaww en kısa zamanda eklersin inşallah :)

ayyyyy pek pek hoşuma gitti bende mi alsam acabaaaaaaaaaaa ayyyy biraz strawberyde dolanayımmmmm bare güle güle kullan canım

ayyyyy pek pek hoşuma gitti bende mi alsam acabaaaaaaaaaaa ayyyy biraz strawberyde dolanayımmmmm bare güle güle kullan canım
saol canımm valla içime sindi eve gitsemde hemen boca etsem diye sabırsızlanıyorum işte çok oynayamadımdasempatiksalakcinni
allık çok minik ama süper renk veriyo bourjois yeni favorimdir bundan böylee!!olumunekankayizsmile

çok iyi fiyata denk gelmiş canım valla baksana fiyatlara maskara 19 tlmi ne sadece akşam denede bir yaz bakalım güzelse bizde alalım :) gerçi ben flormar x5 almıştım 1 ay kadar oldu sanırım ilk sürüş iyidi ama bi süre sonra kirpiklerimi birbirne yapıştırdı ama çözümü eski fırçamla üstünden geçerek hallettim sonuç harika :)bayanssulusmile

öyle oldu tatlım bunların hepsi çanta da dahil 50 tl tuttu 25 dolar üstü diye stila hediyeydi zaten.
bi deneme yaptım maskara kuru çıkar diye çok korkuyodum ama süper çıktı valla kirpiklerim uzun uzun oldu ama şu set bitmeden bi tane daha almam lazım resimde belli olmuyo gerçekten renkleri ipek gibi son zamanlarda aldığım en iyi malzemem gerçektende. bu fiyata iyi denk düşürdümhihoyyyt

oOopitipiti
çok güzel şeyler almışsın. bayıldım.
aldıklarınızı güle güle kullanın arkadaşlar.
bende bugün arkadaşımda görüp bayıldığım ve aslında kırmızı tonunu kendime hiç yakıştıramadığım için uzak kaldığım kırmızı bir ruj aldım. arkadaşımda bu okadar güzel duruyorduki dayanamadım:)
birde yine folrmarrın göz makyajı temizleme pamuklu mendilleri. kayısı yağı varmış bunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…