Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bende flormar almayı düşünüyodum avonda görünce bir alayım dedim meraktan cnm :) haywanlar üzerinde deney yaptıklarını bilmiodum üzüldüm şimdi benneyaptımki

Slm kızlar, bişey sorucam doğru başlıktamı soruyorum bilmiyorum ama :sm_confused:
Normalde far kullanmam ama makyaj bölümündeki bayanların makyajlarından kıskandım ben de far paleti almak istiyorum :dance: Ne önerirsiniz bana???

canım bende onu eşim ve benim vücudumuz kuru o yüzden aldım.vücuttu o hissi bıraknmıyor bakalım 2 kez kullandım.umarım memenun kalırımbilmiyorumkismile

bebekler markofoniye nasıl üye olciz?akannehir

davetiyeyle olunuyo canım
üye olan bi arkadaşın seni davet ediyo başka türlü olunmuyo beni de bi arkadaşım davet etmişti ama hiç alışveriş yapmadığımdan aktif üye değilim henüzbilmiyorumkismile

ii akşamlar kızlar ben markafoniye üye olmak istiyorum bana yardıncı olabilecek varmı referans istiyor yardım edebilecek olan varsa özel msj atsın lütfen teşekkür ederima.s.

Ben üye olmayı bekliyorum..bir sitede davetiye vardı ,ama başarılı olamadım mı ne hala bi haber yok..

arkadaşlar ben isteyen bazı arkadaşlara gönderdim ,sorun yaşamadan markafoni ye üye oldular ...
dileyen olursa ben de gönderebilirim ...olumunekankayizsmile

bende flormar almayı düşünüyodum avonda görünce bir alayım dedim meraktan cnm :) haywanlar üzerinde deney yaptıklarını bilmiodum üzüldüm şimdi benneyaptımki
neyse artık almışın canım ben bu firmaları araştırdım ona göre lmaya çalışıyorum artık :)
güle güle kullan canım :)
bence far kullanmıyosan ilk başta palet değil bi kaç tane far al yada 2 li 4 lü far al alışınca palet alırsın :) yeni başlangıç için flormar öneriyorum ben hem uygun fiyatlı hemde güzel :)
Üye oldum ohhh be.alkisalkisalkis.bundan da kusur kalmadım yaaa..:lepi:

hayırlısı olsun canım bende üyeyim ama henüz alışveriş yapmadım :))))

Kızlarr bende dün avondan bir adet far ve 2 adet makyaj fırçası aldım..

Aldığım far toprak tonlarıydı ürünün ismi Earth.. Kızlar ben esmer tenliyim bu sabah denedim çok doğal duruyor gölgeli kullandığınızda ama beyaz tenlilerde daha güzel durur gibi geliyor çünkü açık renk farı ile benim göz kapağı aynı renk çok az ton farkı oluyor sürdüğümde.. koyu rengi gölge yapınca düzeliyor biraz boshayallersmile

Ayrıca göz farı ve allık fırçası aldım.. ikiside çok güzel..

kızzzlaaarrr bana yardım edin far alıcam sürümü güzel kalıcı pamıııkk helva gibi renkler istiyorum ama bir türlü istediğim gibi bulamadım kaydirigubbakcemile3zemuszemus

canım cecile flormar yada sizin tavsiye ediceğiniz bi marka olabilir pamık helva gibi tatlı pembeler falan istiyorum kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hımmmm ben flormardan daha yeni beyaz far aldım kaş altı için kullanıyorumm şimdilik memnunum ama renkli için bişi diyemicem denemek lazım :) kalıcılk konusunda ise bi kaç saatten sonra her far gidio ya uçuyo ya çizgi çizgi oluyo far bazı kullanmak lazım önce :)

kızzzlaaarrr bana yardım edin far alıcam sürümü güzel kalıcı pamıııkk helva gibi renkler istiyorum ama bir türlü istediğim gibi bulamadım kaydirigubbakcemile3zemuszemus

sevgili hemşom :roflol:
Forum Bornova'da Park Bravo'ya uğramanı öneririm. İçinde istemediğin kadar renk ve ton bulabilirsin bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…