Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ortadan catlama kiz surmelim buradada anneler gunu yaklasti orada da ayni gunde kutlaniyormu burada kampanyalar basladi.ama ben gormek istemiyorum cunku evde alacaklarimi koyacak yer kalmadiaklinialirimsmile

yok canim daha burda birseyy
aynenn yaa koyacak yerim kalmadi bide ben kendime yük yapmak istemiyorum

kızlar güle güle kullanın hepiniz...
kadınlar günü cildimize ve güzelliğimize yarayacak anlaşılan ama cebimizi zortlatacak delikafadulden hepimiz coştuk vallaolumunekankayizsmile

herkes aldiklarini güle güle kullansin bunlarda benim son zamanda aldiklarim tabi bazilarini kullanmis bulunmaktayim :)

benim de kadınlar günü ganimetlerim kızlar :))
bunu çok sevdim iyiki almışım diyorum :

bunu aldığıma bin pişman oldum, keşke yine lorealin 2fazlı göz makyajı temizleyicisini alsaydım,
silerken kirpikciklerim döküldü, bir de loreal gibi yumuşacık çıkarmıyor makyajı gözden ,bana sert geldi sevmedim doğrusu :

olayin total 7 effect göz kremi :kızlar bunu size de sormak istiyorum sizce 27 yaş için uygun mudur bu krem ?
bir de satıcı göz altına sürme dedi kafam karıştı ? ne derseniz sizce yaşıma uygun olmayan bir ürün mü ?

olay temizleyici canlandırıcı yüz yıkama jeli:

olay canlandırıcı tonik :

olay beauty fluid yüz kremi :

siz daha önce olay kullandınız mı kızlar ben ilk defa alıyorum yorumlarınızı bekliyorum..
çok güzel şeyler almışsınız güle güle kullanın hepiniz..(fotoların tümü alıntı tabiiki de.. :)

Son düzenleme:
Olay in makyaj temizliyicisini kullaniyorum ben gayet memnunum Garnier in peeling ini yeni aldim bende iyiki almisim diyorum cok güzel bir ürün

günaydın kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın okurken ersimlere bakarken orta yerimden çatladım resmen dün akşam iş çıkışı sevgilimle yemek yiceğime carefour tansaş migros yapsaydım keşke pek alcak bişeyim yok ama şampuan köpük falan alırdım yaa pöfffffffffffff anneler günü içinde indiirm yaparlar mı dersiniz heheh :))))
bu arada olayın ileri yaş için olduğunu duydum magnlina henüz göçz çvren için yoğun kremler kullanma bence hafif bir nemlendirici yeterli olur bende yoğun bir krem kullandım yağ bezesi yaptı sağolsun şimdi jel kıvamında bişey almayı düşünüyorum nedense garnier ve olayı sevemedim gitti kullandığımdan değil ama sevemedim bi türlü nivea kullanırım daha iyi die düşünüom :)

bende aldığım birkaç ürünü paylaşayım isedm kıslar tutamıyorum kendimiiii kaydirigubbakcemile2 zemuszemusbayanssulusmile allık flormar yanındaki pembiş far cecile üstndeki maybelline 4lü farlar cecile fırça innova göz kalemim max factr ruj cecile ve maybelline bayanssulusmile

Eklentiler

• $Görüntü0067.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 43
  • $Görüntü0066.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 57

ay küçücük çıktı ama idare ediverin kıssllaarrr hihoyyythihoyyythihoyyyt

bunlarda benim kadınlar günü indiriminden alabildiklerim ..pek birşey kalmamıştı aklinialirimsmile

Bugün Migros ve Tansaştan kapabildiklerim sona kalan dona kalıyor...:gitme:

dunya kadınlar gunu nedenı ıle kendıme aldıgım hedayeler:)))

herkes aldiklarini güle güle kullansin bunlarda benim son zamanda aldiklarim tabi bazilarini kullanmis bulunmaktayim :)

akannehir akannehir akannehir
bacılar harikasınız vallahide billahidesüprizzzzzben kadınlar gününü alnımın akıyla atlattım ve hiç bişey almadım:hooray:kendime hayret ediyorum ama başardım bu sefer:lepi:
bayıldım aldıklarınıza...hepiniz güle güle kullanın kokoş hatunlar

Güle güle kullan canım aldıklarını resim biraz büyük olsaydı keşke iştahımız kabara kabara bakardık ozaman hhehe :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…