Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ısılayın aldıkları arasında dudak kalemlerinin yanında duran farların markası ne bilen varmı?

olumunekankayizsmile

Ben de aynen kanka,
hasarsız atlattım 8 Mart indirimlerini ehehekaydirigubbakcemile3

devir iktisat devri azizim
guclubacismile

olumunekankayizsmile

Ben de aynen kanka,

guclubacismile

aynen pirim aynen:içelim:
ama aklım kalmadımı?kaldıkaydirigubbakcemile3kendimi tebrik ediyorum resmen yaa:)))senide tabiaklinialirimsmile

:kedi:
olumunekankayizsmile

Ben de aynen kanka,

guclubacismile

kaydirigubbakcemile3 hay allahım biri beni durdursun yau bi kozmetk standı görnce bişeyler alıyrmmmmm :kedi::kedi:

kızlar bu seti alan kullanan varmı söylesin lütfen sipariş verdim çilekten ama nasıl güzelmibayanssulusmile

kızlar bu seti alan kullanan varmı söylesin lütfen sipariş verdim çilekten ama nasıl güzelmibayanssulusmile

canım bikaç önceki sayfayı okursan bende bunu almaya karar vermiştim sonra netten araştırdım ve allıktan memnun kalmayanları okuyunca vazgeçtim elizabeth arden ve bourjois setleri aldım.
birde o dönüştürücü yazan şeyin işlevini anlamadımbenneyaptımki
strawberry resimlerini biraz daha büyük koysa çok iyi olucak aslında açıklayıcı bilgileri de bazen çok eksik oluyo

Son düzenleme:

ama ben aldım geri çekebilirmiyimki acaba:umursamaz:allıktan memnun kalmayanlar var demek o dönüştürücüyü bende anlamadım zaten diğerlerine bakıyım bide mail göndereyim değişiklik yapmak istyorum diye

canım ben etkilemiş olmak istemembilmiyorumkismile sonuçta bende emin değilim gözümle görmedim ama kullanımı zor az sürsen belli olmuyo çok sürsen dağılmıyo yanakta top top kalıyo diyenler oldu, belki de sen memnun kalırsın dudagına kullanan da okudum o allıgı memnunum diyodu

arkadaslar bende çilekten bu paleti sipariş vermek istiyorum 45 lira su anda 40 lira acaba daha düşer mi fiyatı bekliyeyim mi bide kullanan var mı memnunmusunuz

bunnarda benim hatunlardan kaçırabildiklerim...kaydirigubbakcemile3 içim daraldı valla alışveriş yaparken watsonsdaohaoldumsmile canlarım herkes aldıklarını güle güle kullansın

luna cnım seti far seti zannettim ama açıp baktım pudra setiymiş, bence 3 renk pudra için çok iyi fiyatı
indirime girme ihtimali olabilir bilmiyorumkismile
anneler günü de yaklaşıyo kesin acayip indirim yapcaklarhihoyyyt

nazalp sen yine dayanmışsın ben korkup kaçtım watsonstan migrosa gittim orası daha beterdi=)
güle güle kullan canım

anam o neydi yaaa
acaip bi kalabalık acaip sıkıntı bastı üstüme
bi yandanda garibim kocam hadi hadi diyo bunalmış adamakannehir
fazla dolanamadım zaten birşeyde kalmamıştı batan geminin mallarından
:sm_confused:

=)
kardeşim de bu kadın milletini kandırmak çok kolay yaz biyere yüzde elliye varan indirim sonra çekil izle manzarayı diyo=))
dün gripten ölüyodum iş çıkışı ne yaptım ne ettim gittim ya bana da helal olsun
dünyada kıtlık çıkarsa da erkekler kadınlardan korksun kaydirigubbakcemile3

kardeşin haklı valla pitipitimkaydirigubbakcemile3
valla erkekler herzaman kadınlardan korkmalııı:roflol:

cnm bir ara 22,5 olmuş ama ne zmn bilmiyorum biraz daha bekleyeyim bari çok hoş bir set bir de benefit markası bildigim kadarıyla bi tek sephorada var ordada çok pahalı imkanı yok alamam bi bu setteki hoola yı bakmıştım 80 mi neydi

lunacım gerçekten güzelmiş benefiti kuzenim kullnır çok memnun cici şeyleri var bende cok sevıyorum

kızlar mail gelmiş bana markafoniden
givency ürünlerinde indirim var fondoten 77den 38 tlye düşmüş
rujlar 55den 26ya düşmüş
9 renkli far 102 den 44 tlye düşmüş ben farı sevdim
parası kalan varsa bi baksın:roflol:

Son düzenleme:
Tanrıça'm, April'im sizleri de tebrik ederim kozmetik orucunuzdan dolayısempatiksalakcinni
Benim güya hiçbir şeye ihtiyacım yoktu. İndirime 1 gün dayandım, 2 gün dayandım son gün yeteeerrr be deyip kaptım biişileraklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…