Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benim 3 5 tane parfümüm var ya :lepi: onlar da bana yetiyor nedense, parfüm manyaklığım yok, sadece kozmetik :lepi: eklicem ama :lepi:
zehracım seninkileri de bekleriz yarınn Şeniz

ben parfüm ve cilt ürünlerini unutmuşum onları koyuyorum şimdi.
denizyıldızım çok renklı ve çok hoş ürünlerin bitanem.güle güle güsel günlerde kullan

anam anam coşturmuşsunuz burayı kızlar :roflol:
süpersiniz süper!! hepinize muckk Şeniz
ben makyaj yapmıyorum, sadece ruj ve bazen göz kalemi. o yüzden makyaj ürünüm çok az. geçende almıştım bikaç bişi, o kadar hih :)) :1hug:

nolmuş burda yaaaw kopmuş gidiosnz kıslarrr ulen şu kız milleti ev batırır ev makyajdı kıyafetti hehehehe:KK70: nolcak kıslar sonumuss:) hepiniizn ürünleri süperr herkes ii günlerde kullansın

valla gaza geldim inanın...
ama sizler kadar çok ürünüm yok ama ekleyim dedim yinede...
ah ah gençlik işte evlenmeden önceki halim olsaydıı ah ahhhhhh....

anam anam coşturmuşsunuz burayı kızlar :roflol:
süpersiniz süper!! hepinize muckk Şeniz
ben makyaj yapmıyorum, sadece ruj ve bazen göz kalemi. o yüzden makyaj ürünüm çok az. geçende almıştım bikaç bişi, o kadar hih :)) :1hug:

bence en iyisini yapıyosn cnm doğal daha güzl oluyo bence.bende rimel,göz kalemi,arada bi haff far sürerm.sewgilim sewmiyo makyj yapmamı zatn,yapmm bnde.oysdn benmde okadr çk yoktr mkyj malzememyerimseniben

9576.jpg

evet sırayla gucci parfüm çok tatlı bir koku,guerlain paris bayılıyorum çokkadınsı bir koku..fa kolonyam süper kokuyo.nivea roll on asla vazgecmem.dove krem ve hobby hindistan cevizi sütü.

9450.jpg

bebaklarım,neutrogena clear pore,loreal pure zonu serisi.clean clear.maybellıne hassas gözler için göz makyajı temızleyıcı memnunum.dove selulit için.oriflame topuk yumuşatıcı.
neutrogena göz altı aydınlığı için krem ve gece nemlendiricisi.body shop mango body butter harıka.body shop mini yüz kremı e vitamını.ve cire aseptine çiçek özlü krem.

9532.jpg

ve ojeler
hepsi buradaaa...

Son düzenleme:
vucut bakım ürünlerim :nazar:
frambuazlı losyonumun kokusuna bayılıyorummm, çilekli de çok hoş :jeyyar:
18120000os0.png

cilt bakım ürünlerim, tek fotoya sığdıramadım sositososito sabunlardan biri buğday sabunu, diğeri biberiye =) body shop yosun serimden çokk memnunum, karma ciltli olanlara öneririm=)
18121211lq6.png
pict5663rr4.jpg

saç
pict5659wk9.jpg

parfüm-deodrnt, parfümlük anne eseri =))
pict5676xx3.jpg
pict5674pw7.jpg

annembirmelek kısssss o ojeler ne öleee birirni bana yolla bacııııı heç yok benim

özloş06 makyaj setin süper bacııı
kısss o makyaj setinin arkasındaki ssat dikkatımi çekti konu dışı olcek ama nerden aldın cok hoşuma gitti

pilar yeter anam onlar ne öle bi dur nefes al bacı bigün odanın kapısından girilmicek heee
şaka şaka koyun koyu güzel oluyo incelemek

özloş06 makyaj setin süper bacııı
kısss o makyaj setinin arkasındaki ssat dikkatımi çekti konu dışı olcek ama nerden aldın cok hoşuma gitti

saol hayatım....
saatimi bende çook seviyorum...
acaba sorun olurmu ki adını versem..
inş olmaz hehe...
bun design canım....
.

özloşum diyemeden gecemıcem sarışın halın de ayrı bir hoş ve güzel.suan saçların sarı mı koyu mu? maşallah nazar değdirmeyeyım.kem gözlerden ırak:nazar::1hug:

denizyıldızı seninde yelpaze geniş haa bisürün ürün var
yaw buura kozmetik mağzası gibim olduuu
3 farını yanyana koymuşsun onlardan memnunmusun

pilar kalmasın artık yaniiii
ojelerinde süpermiş her renk var negüzel cocuk cabuk bititrisin inşlh yenilerini alırsın

X