Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıça teşekkür ederim tatlım sende güle güle kullan inş farın rengine bittim çook güzel
cahilliğimi mazur görün ama bu terrakota nedir ben bilmiyorum:kedi:

teşekkürler canımopuyorumnanaktan
hayatım bak bir terekota allık birde normal allık koyuyorum

bak bu terekota..yani kadifemsi ve içinden birden fazla renk barındıran ışıltılı..

bunlarda normal allık..
aynı şey far içinde geçerli..sim ve kadifemsi bi hoşluk oluyo terekota olayında

ay ekleyemedim canim ya, morel sifir, arabam bozuldu, sinirlerim tepeme cikti, bilseydim boyle olcagini hic harcarmiydim para off aksama koyarim insallah ( offffff
geçmiş olsun canım önemli bişi yoktur inşallah uyuz oluyorum araba bozuldumu bende masrafından bıktım
canım bende elindekileri ya geri gönder yada bu çek olayı olursa süper olur kargo çağırcan şirkete göndercen sonuçta nie öyle ürün kullanasınki
canım renklerini kullanabilirsen güzel bi sürü far var içinde tek tek farlara uyuz oluyorumda bi kaç tane daha iyi oluo :))))

canim ben ebayden siparis verdim
ismi bu
PROFESSIONAL 88 COLOR EYE SHADOW ULTRA SHIMMER PALETTE

tesekkur ettim canim benim
daha izleme zamanim pek olmadi ,bi ara bos kalinca izlerim insallah

saol canım ben de araştırdım buldum keşke satan bir yer olsa burda flormar falan neden yapmıo yaww böleee pöffffffff renklerine bayıldım bayanssulusmileboshayallersmileyaaaa

teşekkür ederim cnm bnm hergün yeni bişeyler öğreniyorum bu siteden:enbuyukkk:

kıslarrrrrrrr lushtan maill geldi
emin olun bukadar ilgi beklemiyodum Ebru hanım saolsun ilgilendi elimizden geleni yapmak isteriz dedi o yeşilli paket ingilterede yapılıp geliyormuş
bende taksim yada bakırköyden değiştirmem mümkünmü dedim bakalım cevap gelince yazarım

Ay çok sevindim duyarlı olmalarına zaten doğrusuda bu :enbuyukkk:

AYYYY canım çok sevindim inşallah geri verirsin yenisini alırsın orda görüp beğenip dokunup kendin alman daha iyi

AYYYY canım çok sevindim inşallah geri verirsin yenisini alırsın orda görüp beğenip dokunup kendin alman daha iyi

sonunda beklenen mail geldiiii veeeeeeee taksime gidip değiştirebilirsiniz hemmen haber veriyorum dedi Ebru hanım. inanılmaz mutlu oldum opuyorumnanaktan
çok uğraştırırlar sanıyodum hatta ürünleri kabullenmiştim bile ama saolsun Ebru hanım hiç ikiletmedi opuyorumnanaktan gidip değiştireyim kullandıkça yazarım ürünler hakkında zemuszemuszemuszemus

ayyy süper canım çok sevindim yaa o ürünleri öyle kullanmak çko kötü olurdu valla iyi olmuş bundan sonra beğenrsen gidip alırsın hem :)))

kızlar bana yardım edin abim yurtdışına çıkıyor free shoptan ne istesem bilemedim fiyatlar ucuzmudur aynımıdır giden bilen aldıran var mı?

kuzum gurbaa durmadan yurt dışındaki freeshoplardan alışveriş etmekten bahsediyodu ucuzmuş
gurba öle didi :ecrin_bebek:

kuzum gurbaa durmadan yurt dışındaki freeshoplardan alışveriş etmekten bahsediyodu ucuzmuş
gurba öle didi :ecrin_bebek:

kendim gitsem neyse abim gidio hehe bir iki şey aldırayım diom ama aldıklarını eline yüzüne bulaştırmasın offf neyse belki bilen biri çıkar

evet kizlar sonunda aldiklarimi eklim bari:kedi:

cok beklettim emme sonunda sukur ekliyorum aklinialirimsmile

bunlar sephoradan

bu da kutu icine koydum :lepi:

bu da Yves Rocher den aldiklarim iki hafta felan oldu geleli unuttum resmi cekmeyi, yuz pellingi ondan sonra, makyaj goz temizliciyi, biri de krem kucuk kare kutulu krem cok guzel kokayi daaaa, ondan sonracima kopuk olsun diye dus jeli mi ne ondan koymuslar numune hediye olarakdan, kucuk pembe seyde dudak parlaticisi, ama cok yapisiyor ya .

bu da diger bi siteden alisveris yaptim, sephoradan aldiklarimi hepsini koydum buraya, toplam 60 kusur euro yapio 200 euro yapana kadar :roflol: şakkıdı

Son düzenleme:

aklımı seviyim beesempatiksalakcinni
şaka bi yana sevindim canım
verdiğm fikrin gerçekten işe yaramasına ve seni mutlu etmesine
dua et kız sen de bana
Allah ne muradı varsa lepike versin deolumunekankayizsmile
o bilio benim ne istediğmiohaoldumsmile

Freeshopta fiyatlar Tr ye göre gayet uygun bana kalırsa bol bol parfüm aldır tr de beğendiğin pahalı markalardan varsa onları aldır abine çünkü bende aynısını anneme yapıyorum kaydirigubbakcemile3

Canım aldıklarını güle güle kullan umarım sephora çoklu farlardan memnun kalırsın bendede morlu grilisi var sanırım senin o arkada duranla aynı ben hiç memnun değilim hiç renk vermiyor far bazı bile rengini verdirtmeye yetmiyor
aldığın makyaj temizleyicisi süper ben 1 tane bitirdim geçenlerde 2. yi aldım çok memnunum sadece gözüne kaçırmamaya dikkat et çok yakıor ve temizlerken pamuğu fazla bastırma gözüne göz çevrenide yakabiliyor ...

güle güle kullanın kızlar

çorumlucadı canım makyaj temizleme ürününü deneyince nasıl olduğunu yazarsan sevinirim belki ben de alırım :)

lepicim gel seni bi öpiiimmmm opuyorumnanaktan
Rabbim hakkında herşeyin en güzelini ve en hayırlısını versin İnşalllah
gönlüne göre versin opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…