Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nası yani anlamadım canım
bi ayrıntılı anlatıver şu fukaraya
hangi mac'e gidiyon sen taksim mi?
canım ürünü parmak uçlarıma alıyorum işaret ve orta parmağa gözlerimin altına parmak üçlarımdaki ürünü vurarak kapatıcıyı yediriyorum...Şöle diim hani göz çevreni krem sürerken masaj çeklinde olsun kremi iyi emsin die iki parmakla göz çevresine masaj yaparız ya öle sanırım anlatamadım nasıl anlatılır bu bilmiomki hee buldum bişi işaret ve orta parmağınla klavye kullanıyorsun ya o klavyeyiz gözün farzet sende tuşlara darbe uyguluon öle işte süper anlattım sanırım kaydirigubbakcemile3 istinyepark mac genelde bana yakın çünkü ama yolum düşerse taksim mac e de uğruyom...
canımcım kullandım bugun sephorayı ama sanki banada fazla renk vermedi gibi geldi far bazıyla denedin mi hiç?
Denedim canım far bazıda kullandım mac fix+ da kullandım renkleri canlandıramadım...

Çorumlum, Sephoraları ekledin miiii bekliyorum ben merak içindeyim :dance:

ay ekleyemedim canim ya, morel sifir, arabam bozuldu, sinirlerim tepeme cikti, bilseydim boyle olcagini hic harcarmiydim para off aksama koyarim insallah :KK43:( offffff

Canım 39tl fiyatı bende kullanıyorum bu üründen çok memnunum...

corel sana katılıyorum canım bende elle sürüyorum ve altına hiç bir uygulama yapmıyorum yanlız elle sürerken minik minik parmak darbeleriyle sürüyorum krem sürer gibi sürmüyorum mac teki mua bana o şekilde gösterdi hatta orda deneme yaptık bir gözüme parmak darbeleriyle diğer gözüme krem sürer gibi sürdük en iyi sonucu darbelerden aldık sende dene farkedeceksin...

Çok teşekkür ediyorum canım yaaa sağolasınn​
MEMNUnum
hiçbişi sürmüorum makyajdan önce gözaltıma
ben elle sürüyorum fırçayla denedim yapamıyorum
mac'te nemlendirici sürün demişlerdi ama aklıma yatmadı

teşekkürler tatlım​

kıslarr Lushtan beklenen mail geldi.. kargodan kaynaklıdır geri gönderin yenisini gönderelim diolar
ama sonuçta aynı ürünler gelcek yani sitede gördüğüm gibi olmayacak şekli kargoyla geldiği için muhtemelen gene aynı olayı yaşayacağım zaten şirkette işler yoğun tekrar tekrar aynı durumu yaşamak istemedim mailede öle yazdım zaten
bide bana gelen ürünün resmiyle sitede gözüken resmi koydum
aradaki farkı görsünler de :umursamaz:

kıslarr Lushtan beklenen mail geldi.. kargodan kaynaklıdır geri gönderin yenisini gönderelim diolar
ama sonuçta aynı ürünler gelcek yani sitede gördüğüm gibi olmayacak şekli kargoyla geldiği için muhtemelen gene aynı olayı yaşayacağım zaten şirkette işler yoğun tekrar tekrar aynı durumu yaşamak istemedim mailede öle yazdım zaten
bide bana gelen ürünün resmiyle sitede gözüken resmi koydum
aradaki farkı görsünler de :umursamaz:

cnım istanbulda mısın
direk elden alma şansın varsa öle yap bence
taksimde ve cevahirde yerleri var
en azından gözlerile görmüş olursun hayal kırıklığına uğramazsın
onlar geri iade etsin paranı

ya da bi çek göndersinler sen git onla al herşeyini

cnım istanbulda mısın
direk elden alma şansın varsa öle yap bence
taksimde ve cevahirde yerleri var
en azından gözlerile görmüş olursun hayal kırıklığına uğramazsın
onlar geri iade etsin paranı

ya da bi çek göndersinler sen git onla al herşeyini

aslında evet çek olayı gayet mantıklı.. ama taksim ve cevahirde hergün standları yokkimafoldumben sadece belirli günler var ve ben çalışıyorum

haftasonları ben cevahirde görüyorum yerleri var stand değil ki oralar canım
sen bi sor soruştur olabilosa böle yap

kıslarrr bu arada krdi doğum yapıncaya kadar bize yeni ciciler getirebilirmiş doğumdan sonrada bırakırsan rüyana girerim ona göre dedim :eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

bikaç sayfa önce
media.nl

bu paleti arayıp bulamadıımı yazmıştım saoolsun krdicim bakıcakmışşş opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
palet nası sizce

aslında evet çek olayı gayet mantıklı.. ama taksim ve cevahirde hergün standları yokkimafoldumben sadece belirli günler var ve ben çalışıyorum

canım taksimde mağazaları var cevahirdede küçük bir camekan içine dükkan kurmuşlar ana girişten girdiğin vakit ya o katta yada bir kat üstte hemen sağda zaten göreceksin bence git ürünleri elden değiştir ki aradaki farkı görsünler en azından sende resimlerde gördüğün ürünlerle orjinaller aynımı görmüş olursun...

canım taksimde mağazaları var cevahirdede küçük bir camekan içine dükkan kurmuşlar ana girişten girdiğin vakit ya o katta yada bir kat üstte hemen sağda zaten göreceksin bence git ürünleri elden değiştir ki aradaki farkı görsünler en azından sende resimlerde gördüğün ürünlerle orjinaller aynımı görmüş olursun...

hım saol bebişim ozaman bu olyı teklif ediim bi

ay ekleyemedim canim ya, morel sifir, arabam bozuldu, sinirlerim tepeme cikti, bilseydim boyle olcagini hic harcarmiydim para off aksama koyarim insallah :KK43:( offffff

Canım çok üzüldüm, olsun halledersin sen bi şekilde...kaydirigubbakcemile5
Şu ansızın bozulan eşyalara çok gıcığım!
:sinifsinif:

Canum, senin yararlandığın kampanyayı genişletti LUSH, mağazalardan alımlarda da 75 TL lik ürüne 75 TL lik hediye yaptılar. O yüzden sen de mağazadan alabilirsin bence tekrar.
Beyoğlunda ve Cevahirdeki mağazalar her gün açık canım.
:lepi:

önce paketi açtım kalın bir kutuda ve iyi korunmuş gibi gözüküyodu.. kutuyu açar açmaz çok güzel sabun kokusu gelmeye başladı.. bi heycanla ürünlere baktım mafoldumben
32269046.jpg

herkes sitesinde ürünlerin demir kutuda olduğunu söylüyorduki bana kağıt poşetlere sarılmış halde geldi sadece maskeler plastik kaptaydı ohaoldumsmile hatta balistiklerin bazısı paketlenmemiş bile. 75 TL lik alışverişe 75 TL lik ürün bedavaydı.. hediye etmeyi planladığım bi yılbaşı paketide almıştım içinde bir sabun 2 balistik vardı sitede çok güzel gözüküyodu şu resimdeki yeşil paket.. iyiki açmadan vermemişim paketi açtığım anda balistiklerin tozu akmaya başladı mafoldumben arkadaşıma süpriz yapıcaktım sözde ama bana süpriz oldu resmen alsanaalsanasmile balistiklerin resmini çekemedim çünkü dökülüo
22939891-b301-4d47-a9b9-77bec96f46d2.jpg
33116851.jpg

duj jeli ve saç kremi almıştım akmış :sinifsinif:
ayrıca sitede gördüğüm resimlerle bana gelenler arasında dağlar kadar fark varohaoldumsmile

dbfc5f3f-f9e1-4a20-84b5-49e3edcfe168.jpg
91821573.jpg

7317da56-0a97-4dcc-9d02-0eb0cb7c6a5a.jpg
39655904.jpg

hayatımda ilk defa internetten yaptığım alışverişe pişman oldum mafoldumbenmafoldumben
ürünleri kullanmadım henüz kalitesine bişey diyemem bidaha alcak olsam bile internetten sipariş vermem :nazar:

canım çok üzüldüm çok sinir bozucu neden dikkat etmemişler ki :mymeka:

değiştirsinler bi zahmet :mymeka:

cafelatte çok üzüldüm yaa hayret bişey! Ne biçim kampanya, madem baştan savma yapacaklar, hiç yapmasınlar!

Satrapim, kuzum bence de git o satış danışmanına çemkir valla!

kuzucum bugün değiştirdim bayağı da bir laf söyledim dün satış yapan kız yoktu mağaza müdürüne söyledim özür falan diledi ysl yi iade ettim yerine clinique aldım en azından içim rahat şimdi canım

hepiniz güle güle kullanın kızlar.. bunlarda bnmm aldklarım..

buda kampüsün tuvaletinde bi cihaz wr 1 tl atıosn birer kullanımlık ürünler verio :))

güle güle kullan cikolopcum

geçmiş olsun canım:KK43: canınız sağolsun üzme kendini

geçen gece topiğime ekledim,ama burda sizlerlede paylaşmak istedim
carminalandım kızlarbayanssulusmile
grnt2990.jpg

carminalarda indirim vardı kızlar geçen hafta..hala varmı bilmiyorum..terekota farım ve pullu çantam hediye
rimel: 8 tl ye aldım asıl fiyatı 23 tl imiş
rimel özellikleri:kıvrım vermesi..ama sevmedim neden derseniz kırıntı bıraktı gözümde..ne kırıntısı diyceksiniz şimdi:)yani tane tane kum gibi olup dökülme yapıyo..güzel kıvrım veriyo ama sevmedim.tavsiye etmem o yüzden

grnt2993.jpg

allık:02 numara..koyu ve simsiz.klasik bir allık özelliği yok..çok toz toz oluyo tavsiye etmem..ama rengi güzel bunda fiyatı 8 tl civarı

grnt2998.jpg

carmina kalem ruj:bayıldımmm.:asigim:..kesinlikle tavsiye ederim..çok sevdim.fiyatı 5 tl..bendeki çok tatlı bir pembe 422 no..
sürdükten sonra selpakla siliyorum nasıl hoş oluyo anlatamam
terekota far hediye..dehşet beğendim..

grnt2992.jpg

yani maskara ve allığı tavsiye etmiyorum..aman aman off diyiceğim ürünler değil..ama kalem ruju çok sevdim.farda süper
rujun görünümünü daha sonra ekliycem kızlar resimde hata oluştu!!

güle güle kullan hemşom çok güzeller özellikle allığın rengi süper :lepi:

Tanrıçam bayıldım aldıklarına bebeğim...güle güle kullan!
Carmina'nın o kalem rujunu çok merak ediyorum!alkisalkisalkis
Ama devamlı gittiğim yerdeki standa gelmedi hala, Allaaam ya zaten vurucam ordakileri, hiç bişey zamanında gelmiyor!
guclubacismile
aprilim saol annemolumunekankayizsmilekız varya o kadar sevdimki kalem ruju anlatamam..şu anki favorim dier renklerinide alıcam kısmetse:lepi:neresiymiş o stand april:jeyyar:söyle belki karşılaşırızkaydirigubbakcemile3
güle güle kullan hemşom çok güzeller özellikle allığın rengi süper :lepi:
hemşom çok teşekkürler canım benimŞeniz
allık 8 tl ama çok toz oluyo:bbo:eek: yüzden tavsiye etmiyorum..ama rengini sevdim bende hınzırın..

tanrıça teşekkür ederim tatlım sende güle güle kullan inş farın rengine bittim çook güzel
cahilliğimi mazur görün ama bu terrakota nedir ben bilmiyorum:kedi:

offfff renkler şahane nerden sipariş verdin canım ne marka bu?
güle güle kullan

canim ben ebayden siparis verdim
ismi bu
PROFESSIONAL 88 COLOR EYE SHADOW ULTRA SHIMMER PALETTE

off çok güzel güle güle kullanbayanssulusmile int de videolarda makyaj yapan yabancı kızlar hep bu paleti kullanıyoropuyorumnanaktan

tesekkur ettim canim benim
daha izleme zamanim pek olmadi ,bi ara bos kalinca izlerim insallah

X