Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar cicilerinizi güle güle sürün..
Sürmeli sen bu rimelden memnunsun değilmi?yazayım bir kenara..bir ara alıp deneyeceğim..
Prensesim..hakikaten rujun rengi çok tatlı kaç numero?

evet bebegim memnunum. zemuszemushemde çok

Sürmelim, senin bu rimel çabuk mu kuruyor çabuk mu bitiyor, yoksa küçük mü ?

Ben daha elimdekini bitiremedim yazdan beri, sen 3. Bourjois'yı aldın kuzum...
Güle güle kullan canım, ruj çok şeker.

çábuk bitiriyorum canimzemuszemus
ben biri bitmeden digerini alirim eger indirimdeyse
bunuda trye goturecegim malum orda bulamiyorum ankarada:gitme:

akıllı insanın hali başka oliyo şekerim...:hooray: bende şaşırdım çilekte resim yok,bu kız nasıl seçti die..:hemen bakayım..çok teşekkürler :1hug:

Sürmeli ve prenseste cicilerini güle güle kullansınlar..a.s.

Tesekkur ederim canim:asigim:

Sağol tatlım...

Teşekkürler canım..

Sürmeli güle güle kullan canım rimelden memnunmusun?

yesss hemde fazlasiylazemuszemus

iyi geceler aranızda renkli nemlendirici kullanan var mı varsa hangi marka ve fiyatı ne kadar bende denemek istiyorum body shop kullanan var mı acaba?
Tavsiyeye göre gidip bakayım diyorum :)

iyi geceler aranızda renkli nemlendirici kullanan var mı varsa hangi marka ve fiyatı ne kadar bende denemek istiyorum body shop kullanan var mı acaba?

ben body shop 2 numarasını kullanıyorum beğendim bebişim akşama doğru çekebilirsem rengini koyarım :asigim:

99787216.jpg

59666463.jpg

umarım yardımcı olabilmişimdir tatlımopuyorumnanaktan

ben body shop 2 numarasını kullanıyorum beğendim bebişim akşama doğru çekebilirsem rengini koyarım :asigim:

99787216.jpg

59666463.jpg

umarım yardımcı olabilmişimdir tatlımopuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim canım en kısa zamanda gidip denemek istiyorum fiyatı ne kadar peki? önce bunu deneyip sonra este yada cliniqe alayım diorum saol resim için :)

Flormar diamonds glitter effect eyelinerlarından 103 numara kahverengisini aldım ama gerçekten çok güzel bir rengi var.
Bir de sürme aldım ama sürmeyi beceremiyorum:)

kkıııııııııııııııııııızzzlaaaaaaaaaaaaarrrdelikafadulden
straw indirime girmiş:nazar:

kizlar bende body shop renkli nemlendiricisi aldim 1-2 arasinda kararsiz kaldim.3 koyu geldi.1 de daha parlak diye cezbetti aldim..1kez kullandim guzeldi..

kizlar bende body shop renkli nemlendiricisi aldim 1-2 arasinda kararsiz kaldim.3 koyu geldi.1 de daha parlak diye cezbetti aldim..1kez kullandim guzeldi..

tatlım ben buğday tenliyim 1 bende hiç belli olmadı sadece aydınlık bi görüntü oldu
2 tam oldu. 3 evet çok koyu

X