Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
TweetysRaziyErkan tatlım ürünlerin çok hoş görülüyor güle güle kullan vücut losyonunun kokusu nasıl fıstık memnunmusun ay bide allık fırçasını çok beğendim ne kadara aldın diye sorsam ayıp olur mu şeker :kedi:

Aktira canım seninde she ürünlerin çok tatlı görülyor zaten she nin kaplarına hastayım çok ciciler güle güle sür sürüştür fıstık :jeyyar:

Minicik1peri sende yeni cicilerini güle güle kullan balım bayanssulusmile

April canımcım cidden ürünlerini çok uyguna getirmişsin inşallah free shipping olduğunda benimde haberim olurda bende alırım ya ben fırça seti istiyorum ama nasıl acaba fırçaları güzel mi ki :uhm: Bide fıstık Kabuki fırçayı Body Shoptan ne kadara almıştın hatırlıyor musun çok hoş görülüyor bende Taylormade Minerals den ürün sipariş edicemde onun için kabuki fırça düşünüyorum diğer fırçalarla mineral ürünlerini kullanmak zor oluyormuş sanırım. Ay buarada Şeker sende güle güle kullan cicilerini :jeyyar:

Son düzenleme:
kızlar dıorshow maskarayı freeshoplar hariç nerde bulabilirim? sevil yada hobby parfümerilerde varmı?*
acil almak istiyorum maskaram kurumuşsenağlama

canım tabiki douglas,sevil ve tekin acarda bulabilirsin :CüvCüv:

superim,sabunum çok teşekkür ederim :)

canım saol bu tırnakta kalıyor değil mi ?
yani parlatıcı oje gibi . . .

bi de elf in fırçalarına ulaştığında fikrini yazar mısın cnm ?

evet canım..tırnakta kalıyor..hem kurutuyor,hem parlatıyor hem koruyor..
ben elfin sadece çok amaçlı kocaman fırçasını sipariş verdim..gelince söylerim nasıl die..yerimseniben
(sen nasıl anladın benim fırça sipariş ettiğimi..:sm_confused:)

Son düzenleme:

canım tabiki douglas,sevil ve tekin acarda bulabilirsin :CüvCüv:

superim,sabunum çok teşekkür ederim :)

tekin acar yok burda the body shopta yoksenağlama
bi doulgas var allahtan :1ninca:
büyüyünce zengin olursaam tekinacar açıcam hhihih kiki -tatlicadiarzu-
saool datlım opuyorumnanaktan

canım saol bu tırnakta kalıyor değil mi ?
yani parlatıcı oje gibi . . .

bi de elf in fırçalarına ulaştığında fikrini yazar mısın cnm ?

evet canım..tırnakta kalıyor..hem kurutuyor,hem parlatıyor hem koruyor..
ben elfin sadece çok amaçlı kocaman fırçasını sipariş verdim..gelince söylerim nasıl die..yerimseniben
(sen nasıl anladın benim fırça sipariş ettiğimi..:sm_confused:)

didin ya canımcım dimedin mi yoksam benim içime mi doğdu . . . :Saruboceq:

kızlar hayırlı olsun..
o smashbox parlatıcı setini nereden sipariş ettininiz gg de görmüştüm
aldıktan sonra resim cekersen bizde merakımızı gidermiş oluruz
ben çok küçük gelir ve de renkleri tam belli değil diye cesaret edememmiştim
eyvahedigeldismile

Renkleri nasıl seçiyorsunuz..tahmini olarak herhalde ne dersin

Canım renkler gerçeğe oldukça yakın...kaydirigubbakcemile2
Ten ürünleri için, İNG. bazı açıklamalar var.
Mesela ben Light Medium tenliyim ama pembe alt tonlu.zemuszemus
Ona göre seçim yapıyorsun ve
Kapatıcı da fondöten de bana tam uydu, çok sevindim!bayanssulusmile
Yalnız rujun rengi beklediğimden koyu ama muhteşem bir renkmiş, bayıldım bugün sürdüm kalıcılığı da iyi bence...Zaten ben rujda çok kalıcılık aramam, bitmesi lazım ki yenisini alayım :KK70:sırnaşık şey Nemlendirsin ve yumuşak olsun yeter..

TweetysRaziyErkan
April
canımcım cidden ürünlerini çok uyguna getirmişsin inşallah free shipping olduğunda benimde haberim olurda bende alırım ya ben fırça seti istiyorum ama nasıl acaba fırçaları güzel mi ki :uhm: Bide fıstık Kabuki fırçayı Body Shoptan ne kadara almıştın hatırlıyor musun çok hoş görülüyor bende Taylormade Minerals den ürün sipariş edicemde onun için kabuki fırça düşünüyorum diğer fırçalarla mineral ürünlerini kullanmak zor oluyormuş sanırım. Ay buarada Şeker sende güle güle kullan cicilerini :jeyyar:

ELF'in Studio serisi fırçaları çok meşhur bloglarda hayatım,
alacaksan onlardan al. KAbukiyi de ELF Studio serisinden alabilirsin çok uyguna gelir.
Ben yazın almıştım T.Body Shop Kabukiyi %30 indirimle 20 ye denk gelmişti sanırım.
Mineral ürünler için harika gerçekten.
vereliniortak:1hug:

güle güle kullanın kızlar hepiniz aldıklarınızı

ben de bugün lrp güneş koruyucu ve korres siyah göz kalemi aldım

6310.jpg

tşkler kızlar opuyorumnanaktan

göz kalemini elimin üzerinde denedim gözümde denemedim henüz kalıcılığı için bişi diyemicem o yüzden ama sürümü kolay ve yumuşak

kalemi kullandığın zaman yorumunu yazar mısın satrapi ? :) bu arada güle güle kullan :)

Akitra; canım, senin aldığın bronze she allığa da bakmıştım ben de 2 nosunu alıcaktım bulamadım..çok sarı sarı duruyor mu canım senin aldığın tonu nasıl ? bir de çok simli mi ?

Canım renkler gerçeğe oldukça yakın...kaydirigubbakcemile2
Ten ürünleri için, İNG. bazı açıklamalar var.
Mesela ben Light Medium tenliyim ama pembe alt tonlu.zemuszemus
Ona göre seçim yapıyorsun ve
Kapatıcı da fondöten de bana tam uydu, çok sevindim!bayanssulusmile
Yalnız rujun rengi beklediğimden koyu ama muhteşem bir renkmiş, bayıldım bugün sürdüm kalıcılığı da iyi bence...Zaten ben rujda çok kalıcılık aramam, bitmesi lazım ki yenisini alayım :KK70:sırnaşık şey Nemlendirsin ve yumuşak olsun yeter..

[B]Teşekkür ederim açıklaman için..dün akşam biraz göz attım..fiyatlar iyi..tabi posta ücreti nedir bilemiyorum..Ürün fiyatı kadardır tahminim..[/B]

güle güle kullanın kızlar hepiniz aldıklarınızı

ben de bugün lrp güneş koruyucu ve korres siyah göz kalemi aldım

6310.jpg

Satrapi; La rochenin yorumunu istiyoruz..Bu Dikdörtgen kutusu olan çesidi mi?Renklendiricili olan mı yoksa?onu da bir açıklarsan..
Yağlı bir his bırakıyormu ciltte?

Aldıklarını güle güle kullan..

X