Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rose canım aldıkların cok güzel yavruu içimi açtın ule bı rahat durmuyosunuz kıpraştırıyosunuz benı:mymeka:bepanthol sendede işe yararsa hemen yaz unutma lutfn.bide şincik fıyatını yazkaydirigubbakcemile

aynen bende fiyatını merak ediyorum olumunekankayizsmile

tatlım toz değil yumuşacık krem şeklinde içindeki granüllerde sert değil tozu vermı bilmiyorum cildim hassas olduğu için bunu verdiler serumunda numunesini kullanmıştım ben beğendim benim tenim hassas ve kılcal damarlarlar belirli oyüzden bana iyi geldi bu serum Loccatinede %40 indirim var almayı düşünüyosan sitesine bi bak istersen tatlım zemuszemus

Canım çok güzel cicşlerin güzel günlerde kullan sür sürüştür zemuszemus

teşekkür ederim canım bugün peelingimi yapim yarında makkaj malzemelerimi sürerim zemuszemus

canım teşekkür ederim benim de cildim kış ayları resmen karakter değiştiriyo hassaslaşıyo,kılcal damarlar belirginleşiyo nemsiz bi tuhaf oluyo oysa normalde karma-yağlı bir cildim var

bu serumu ben de deneyeyim canım önce bi numunesini isteyip %40 indirimden de söylediğim toz peelingi alayım hazır inmişken fiyatlar

latteeee hayırlı olsun bak bak bitmedi
bepantol cok pahalı bişey değildi sanırım
kuzende vardı akıskan losyon gibi bi krem..

baska sitelerde resimini gorursem yollarım parçalarım hhhhhe ona gore o calıntı hırsızlık yok
benimde bugun aldıgım cicelerim hepsi body shop

ayak ve el torpusu body shop

Herkes aldıklarını güle güle kullansın..
Kızlar Bepantol ü yıllarca kullandım..yüz için nemlendirici olarak..
Ambalaj değiştirdi..üzerinde body lotion falan yazsada ,dermatologlar dahi bunu öneriyor..
Kıl tüy birşey yapmaz..
Kuru ciltler ve karma ciltler için seçenekleri var..fiyat ta 16-20 arası, boyutu da büyük, dev gibi..
Ama kafanıza takılırsa ecz.den bilgi alabilirsiniz.ecz.lerde de satılıyor bilirsiniz..
zemuszemus
Ben şimdi nemlendirici olarak dermatoloğun reçete ile verdiği ,ki reçetesiz de alabilirsiniz..
Excipial Hydro kullanıyorum..karma ve yağlı ciltler için..yağlanma filan yapmıyor
Fiyat uygun..10 tl bile değil,karma ve yağlı ciltler için tavsiye ederim..
Kuru ciltler için de çeşidi var..
Roseangel..Şu ruj şeklindeki sürmeden memnunmusun?
Eyüp Sultan bana çok yakın, koşa koşa gitsem alırım..

baska sitelerde resimini gorursem yollarım parçalarım hhhhhe ona gore o calıntı hırsızlık yok
benimde bugun aldıgım cicelerim hepsi body shop

ayak ve el torpusu body shop

güle güle kullan tatlım resme Kadınlar kulübü yazman çook süper olmuş üşenmesem bende yazcaktım bence çalıntıya karşı böle imza atalım
tatlım setleri bugün body shopta bende gördüm fiyatını sormadım ama nekadar*kaydirigubbakcemile2

arkadaşım üstünde body lotıon yazması önemli deil diosun yani,bende almak istiorum da,bu standart mı cilt tipine göre deil yani dimi.yardımcı olursan teşekkür ederim şimdididen saol canım

evet kesinlikle kızlar calınmaya karsı imza atalım hepimiz :enbuyukkk:
cnm tek tek fiyatlarını bilmıyorum ama hepsi 114 kadar tuttu boshayallersmilesetlerde %50 indirim vardı aslında ben e vitamanli serisi için gitmıstım sitesinde 2 al bir ode diye yazıyordu ama benim gittigim yerde o kampanya yoktu bende bunları kaptımboshayallersmile

livcim güle güle kullan aldıklarını

%50 indirim makyaj ürünlerinde de var mıydı cnm

makkaj ürünlerinde yoktu fıstıım bende bugün capacity deydim kız dediki zaten makkaj ürünlerinde fazla indirimimiz yok bu sezon falan dedi sadece bi küçük sepette bikaç far kalem indirimdeydi renkleri falanda hoş diildi:umursamaz:

2006 modelim cnm Bepantol bepanten mı oluyor
Bepanten ilaç içerikli,bepantol kozmetik içerikli..
Ama benzer ürünler..
arkadaşım üstünde body lotıon yazması önemli deil diosun yani,bende almak istiorum da,bu standart mı cilt tipine göre deil yani dimi.yardımcı olursan teşekkür ederim şimdididen saol canım
kuru ciltler ve karma -yağlı ciltler için 2 çeşit..

sağol kuzum keşke makyajda da yapsalar bi indirim ya :S

eva sagol cnm
satrapicim makyaj ürünlerine hiç bakmadıgım için bilmıyorum :kedi:

2006 model supersin cnm hemen o dediginden alacagım isimini not aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…