Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Teşekkürler tatlım ...
Sonuçları aldığım gibi yazarım 2 gündür kullanıyorum bepantholu 17.50tl cnm fiyatı...

aynen bende fiyatını merak ediyorum olumunekankayizsmile
17.50 cnm fiyatı...
ne yazık kı artık gonderim yapmıyor
roseangel ne guzel urunler almıssın bayıldım
bende bugun body shopu alt ust ettim fot geliyor birazdan
Sağol canım benim bende body shopa uğradım bugün yuvarlak ve kare olan pamuklardan aldım eklemeyi unutmuşum ...
baska sitelerde resimini gorursem yollarım parçalarım hhhhhe ona gore o calıntı hırsızlık yok
benimde bugun aldıgım cicelerim hepsi body shop

ayak ve el torpusu body shop
livcim güle güle kullan şekercim aldıklarını valla iyi yapmışsın etiketlemekle en azından çalamazlar...
canım memnunum önceleri dışı kırmızı olandan kullanıyordum bide bunları denim dedim...
2006 modelim cnm Bepantol bepanten mı oluyor

arkadaşım üstünde body lotıon yazması önemli deil diosun yani,bende almak istiorum da,bu standart mı cilt tipine göre deil yani dimi.yardımcı olursan teşekkür ederim şimdididen saol canım

Toptan cevap vereyim dedim bepantholun üzerinde F harfi olanını alacaksınız canım bu bütün vücuda uygulanabiliyor yüzümüzde dahil buna evet eskiden tombik bişidi şişesi yuvarlak şimdi ambalaj değişmiş ben yazın genelde güneş sonrası kızlarıma ve kendime kullanırdım bunu şimdi ise ciltteki sivilce izlerini tedavi etmek için bepantholun F olanını kullanıyorlar dermatologların önerdiği tedavi edici kremlerden biri hücre yeniliyormuş...Ben gözümle görmesem inanmazdım arkadaşımın yüzünü gördükten sonra gerçekten etkili olduğuna inandım sanatçı izelin suratı gitmiş yeni doğmuş bebeğin yüzü gelmiş yerine...

Uzun bir aradan sonra hepinize merhaba canlarım benim buara final dönemim olması dolayısıyla buraya pek uğrayamıyorum ama aklım hep sizde valla :jeyyar: Şekerler aldığınız cicilerinizi güle güle kullanın hepsi harika görünüyor valla sizin fotoları gördükçe benimde sürekli bişeyler alasım geliyor yerimseniben
Buarada ben sizden eğer bir fikriniz varsa Bepanthene ve Bepantholarasında ki farkı öğrenebilir miyim fıstıklar :uhm: Bepanthene cildim çok nemsiz olduğu için kullanıyorum zaten bunuda bana çok yakın arkadaşım cilt uzmanıydı o tavsiye etmişti hüce yenileyici özelliği var diye ama Bepantholuyeni duyduğumu söyleyebilirim.Acaba ikisi de aynı mı ki yada aralarında nasıl bir fark var acep CADIARZU

Son düzenleme:
liiiiiv body shop ürünleri miiiis gibi kokuyor jelleri sürün git bakim
anladın sen
:jeyyar:

saka bi yana hayırlı olsun yavrucum bende hafta sonu soluguorda alicim :1closedeyes:

bepanthene plus içersinde az miktarda antisepitk madde bulunduran hafif bir nemlendirici. bepanthol ise müstakil bir nemlendirici..
Alıntıdır..

aa oyle mi canım bende cilde fazla olur yaglandırır filna diye dusunuyodum benimkine baktım simdi F degil neyse bitmek uzere o zaman F olanını denerim,
tesekkurler bilgilendirdigin icin a.s.

roseangelim verdigin bilgiler için cok sagol seker
livcim güle güle kullan aldıklarını güzel görünüyorlar..
sagol bitanemboshayallersmile
liiiiiv body shop ürünleri miiiis gibi kokuyor jelleri sürün git bakim
anladın sen
:jeyyar:
saka bi yana hayırlı olsun yavrucum bende hafta sonu soluguorda alicim :1closedeyes:
anam hep surunuyorum bir kez oyle denk gelmısti anladın sen =)
sagol bebegim daha iyileri senin olsun

kızlar hepiniz aldıklarınızı gule gule kullanın bu arada

makyaj fırcaları da %50 indirime dahil mi body shopta?

baska sitelerde resimini gorursem yollarım parçalarım hhhhhe ona gore o calıntı hırsızlık yok
benimde bugun aldıgım cicelerim hepsi body shop

ayak ve el torpusu body shop

livim prensesim güle güle kullanopuyorumnanaktan
imzalaman çok iyi olmuş resimleri..bu sitedeki üyeler yine bu sitedekilerin fotosunu çaldıktan sonra... dışardan olanlara şaşırmıyorum:umursamaz:

livim prensesim güle güle kullanopuyorumnanaktan
imzalaman çok iyi olmuş resimleri..bu sitedeki üyeler yine bu sitedekilerin fotosunu çaldıktan sonra... dışardan olanlara şaşırmıyorum:umursamaz:

melek yuzlum sagol bitanem ..bundan sonra nah eklerim demistim ama imzaladıktan sonra sorun yok ama ama ama ama photoshop'la o ekledigim yazı silerse birsey yaparsa birisi yakarımmmmm

bu gün aldıklarımhihoyyyt

KIZLAR CARMİNA İLE CECİLENİN 2 NUMARASI BENZİYOR:gitme:AMA CARMİNA SİMLİ:dilcikar:
Detaylı bilgi topiğimde,burayı muşkul etmiyimzemuszemus
bunlarıda 3 gün önce aldımkaydirigubbakcemile2

gonden rose dolgunlaştırıcı: 18 tl..nemkendiriyor bakım yapıyor.çok memnun kaldım..yanar döner rengi(topiğimde denemeleri var parlatıcıların)
flormar parlatıcı: 9 tl
gonden rose terekota: 14 tl
yorumdum bemirmirmirmir

Tanrıçam aldıklarını güle güle kullan yavyum çok güzeller hepsi 4lü farınla teracco allığına bittim güzel günlerde sür sürüştür canım..zemuszemus Golden rose dolgunlaştırıcıdan memnunmusun dolgunluk veriyormu ben mac ve diordan aldım hiç bi işe yaramıo anlık sadece ruj gidince dolgunlukta gidio...

tanrıça bitanem aldıklarına bayıldım hepsi birbirinden güzel gerçekten hayırlı olsun canım.bu arada nerde ule senin bu topiğinkaydirigubbakcemile bulamadım benşakkıdı

hayırlı olsun tanrıcam cok güzel seyler almıssın opuyorumnanaktan
topige zıplıorum simdiii boshayallersmile

Tanrıçam güle güle kullan canım cicilerini buarada açıklamalar süper olmuş ellerine sağlık bu kadar uğraşıp emek vermişsin bizim için :asigim:

dermokilin cilt bakım ürünlerini aldım. maske yüz temizleme jeli ve tonik.. 2-3 gündür kullanıyorum memnun kalacağım sanırım ciltteki gözenekleri kullanımdan sonra azaltıyor.
maskeyi sıkmak çok zor. çok katı ve sert tüpten sıkmak zor oluyor. bunun dışında toniğin ve jelin sanırım alkol oranı az yüzünüzü yakmayan cinsten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…