Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
olsun kuzuu hayırlı günlerde kullan bende yağlı cilde su bazlı bi nemlendirici
arıyordum belki hala vardır..bi bakim..naniknanik

bak canım benim umarım bitmemiştir indirimler sadece clarinste değil chanel in bazı cilt bakım ürünlerinde bi de bi marka daha vardı unuttum %50 indirim vardı.

güle güle kullanın kızlar hepiniz aldıklarınızı.

ben de dün douglastaki %50 clarins indiriminden yüz yıkama jeli ve nem maskesi aldım

fotonun üst kısmındaki tüyler yaramaz kedim kızıma ait atladı resmi çekerken :)onun da resmini koyiim de ablalarına selam çaksın :):ecrin_bebek:

7940.jpg
7962.jpg

poz vermiş sanki hey yarabbim . . . guclubacismile

sabun hatunu ben herbıyerıme uyguluom ule zaten yuvarlak bişiyım ama hiç geniş gostermıo :umursamaz:acep genişleyecek gbı değilimmi-tatlicadiarzu-

canım ışıklada ilgili tabi yani bu uygulamayı yaptığın yerde az ya da kırık ışık varsa sana pek fark etmiyo gibi gelebilir ama gün ışığında genişler yüzün . . .

PASTEL Rımelle ilgili bi düzeltme yapmak istiyorum ;

İlk kullanımımda memnun kaldım yani fiyat-performans bakımından sınıfı geçti giibi geldi fakat şu anda tam bi çamura dönüşmüş durumda fırçanın üzerinde kürecikler silsilesi dolu ve tabi bu silsile sürdüğünüzde aynen kirpiklerinizde . . .

Geri versem alırlar mı acaba ? Hiç rımel geri vermedim . . . :çok üzgünüm:

Dior değil ama Max yada loreal alıcam galiba
. . . :1ninca:

che de 8 teleye düşmüş fiyatı şunu alıcam galiba kullananınız var mı ?

Max

Lashfinity Maskara

Sonunda kavuştum shiseido larıma bugün gittim aldım...
tn11012010322.jpg

Shiseido white lucency emulsiyon spf 15 nemlendirici...
Shiseido white lucency losyon tonik....
tn11012010324.jpg

arap kızı kremi ve sürmeleride dün eyüp sultandan aldım..
Bu arada arkadaşlar betantol F bi arkadaşım önerdi 1 aydır kendisini görmüyordum cildi o kadar kötüydüki gitmediği dermatolog kalmamıştı yüzü sivilce ve sivilce izi doluydu kısaca sanatçı izelin yüzü gibiydi dün kendisini gördüm ve inanamadım o nasıl bir cilttir öyle bebek cildi gibi olmuş sabah akşam düzenli bepanthol F kullanmış ve cildi kendini yenilemiş bende dün eczaneden hemen aldım gece yatarken tonikle temizlediğim cildime sürdüm sabah pamuk gibiydi benim sorunum çenemde 2-3 tane sivilcelerden kalan lekeyi yok edebilmek ....

roseangel almısssınnnnn hayırlı olsın siseydoların :ecrin_bebek:

sabuncum che neresi fisfisfis
daha bi dısarı cıkıp bakamamıstım finallerden dolayı evdeyim
iyi ki almamısım ozaman topaklandımı demek bnm istediğim kirpik tipi tek tek ayırması değil
kalın sık dolgun ve de takma kirpik takmısçasına görünmesi oda meybiline de mevcut
canım gel biz meybiline yesil ya da pembeye geri dönelim
kaydirigubbakcemile

tn11012010322.jpg

tn11012010324.jpg

Bu arada arkadaşlar betantol F bi arkadaşım önerdi 1 aydır kendisini görmüyordum cildi o kadar kötüydüki gitmediği dermatolog kalmamıştı yüzü sivilce ve sivilce izi doluydu kısaca sanatçı izelin yüzü gibiydi dün kendisini gördüm ve inanamadım o nasıl bir cilttir öyle bebek cildi gibi olmuş sabah akşam düzenli bepanthol F kullanmış ve cildi kendini yenilemiş bende dün eczaneden hemen aldım gece yatarken tonikle temizlediğim cildime sürdüm sabah pamuk gibiydi benim sorunum çenemde 2-3 tane sivilcelerden kalan lekeyi yok edebilmek ....

aynı sürmeler bendede var tatlım kajalın dimi ama siyah olanı hiç beğenmedim fakat aynalı olan güzel güle güle kullan cicimzemuszemus

kızlar bugün öle ciciler aldımki akşama doğru resimlerini üşenmezsem koycam ilk defa mac far aldım vee sürer sürmez dedimki bu farsa daha öncekiler neydi ilk defa far sürer gibiyim one güzel bişi yaa:asigim:

kızlar güle üle kullanınkaydirigubbakcemile5
bu arap sürmesinden bende aldım,gözün üstüme de sürülüyor mu bu ,ben içine sürdüm 1 kez çok yoğun ve kapkara olduğu için mi bilmem akıyor akannehir

iyi ki almamısım ozaman topaklandımı demek bnm istediğim kirpik tipi tek tek ayırması değil
kalın sık dolgun ve de takma kirpik takmısçasına görünmesi oda meybiline de mevcut
kaydirigubbakcemile
Sağol tatlım valla alana kadar 2 gündür uykularıma bile girdi kaydirigubbakcemile3
aynı sürmeler bendede var tatlım kajalın dimi ama siyah olanı hiç beğenmedim fakat aynalı olan güzel güle güle kullan cicimzemuszemus

kızlar bugün öle ciciler aldımki akşama doğru resimlerini üşenmezsem koycam ilk defa mac far aldım vee sürer sürmez dedimki bu farsa daha öncekiler neydi ilk defa far sürer gibiyim one güzel bişi yaa:asigim:
Teşekkürler canım toz sürme kullanıyordum bu sefer mum sürme aldım şimdilik memnunum...
Canım sende aldıklarını güle güle kullan evet mac in farları ve diğer ürünleri muhteşemdir bu ayın 15 de yeni koleksiyonu gelicek bence kaçırmayın derim...
kızlar güle üle kullanınkaydirigubbakcemile5
bu arap sürmesinden bende aldım,gözün üstüme de sürülüyor mu bu ,ben içine sürdüm 1 kez çok yoğun ve kapkara olduğu için mi bilmem akıyor akannehir
Teşekkürler canım evet sürmeler akmıyor o bakımdan çok güzeller...

aslında bende almak istiyorum simsiyah seviyorum
ama lens kullananlar için pek uygun değildir sanırım
:uhm:

roseangel o küçüğü ne kdra aldın canım
en cok almak istediğim seyler arasında
buarada canım o yanında siseydo paketleri nedir
:1rolleyes:

cafelatte cnm bileğine sür bizede göster bende siyah almayı düşünüyorum bitane :1rolleyes:

pandora sürmenin aktığını söylemiş, bana da çok akan bir şeymiş gibi geldi, simsiyah olması güzel ama akarsa çok kötü bilmiyorumkismile

toz sürmeler akıyor evet ben denemiştim şu cubuklu olanlardan
sürmeyi cekiyorsunuz banyoya giriyorsunuz sürme bir güzel akıyor
bayodan cıktıktan sonra göz altınızı siliyorsunuz
sanki kirpikleriniz daha siyah alt kirpkleriniz daha fazlaymıs gibi görünüyor
deneyin güzel oluyor
a.s

RoseAngeL bepanthol ben de kullanıyorum vucut icin oldukca da memnunum, sen yuzunede mi kullanıyosun? yuzede surebiliyomuymus?

tn11012010322.jpg

tn11012010324.jpg

RoseAngeL bepanthol ben de kullanıyorum vucut icin oldukca da memnunum, sen yuzunede mi kullanıyosun? yuzede surebiliyomuymus?

leo bende onu dicektim body dio ama . . . yasakkelime

kaydirigubbakcemile

che net sitesi akitcim netten alışveriş yapıosan linkini atarım sana . . .
meybilin gzlde çabuk bitiy . . . bilmiyorumkismile

şu gösterttiğim maksı aliim ben ucuzlamışta . . .
MAVALA nın tırnak eti çıkarıcısınıda aldım çok mutluyum ! İnşAllah işe yarar . . . sonra şeker şeker oceler sürerim ! zemuszemus

kıslarrrr toplanın yamacıma işte yeni cicilerim opuyorumnanaktan
Loccatine bu markaya aşığım
%40 indirim var bazı ürünlerde haberiniz olsun
37795389.jpg

1 elma badem yüz kremi 109TL ama çilekte 60 küsür bilsem ordan alırdım
2 elma badem peeling 47.70
3 ultra confort serum (kılcal damar için) 43.07

59320955g.jpg

4 duş jeli 9 TL minnacık bişi ama ordaki kız öyle tatlıydıki herşeyi alasım geldi kaydirigubbakcemile3
5 shea maske 40.88
6 el kremi shea 11.63

27387585.jpg

ve MAC far bazım ve farım tam fiyatlarını hatırlamıyorum ama sanırım 25 yada 27 öle bişi
ordaki kız çok ilgilenmedi :dilcikar: sinirim bozuldu sadece bunları aldım. alışveriş yaparken ürünü tanıtan nekadar şekerse okadar alasım geliyo Loccatinede öle oldu ama MAC için aynı şeyi söyleyemicem :eek:lmaz:
eve gelir gelmez farı sürdüm bugüne kadar far sürmemişim ben yaaa süper ötesi bişi ben çok simli far sevmem bu far ne mat nede tam simli opuyorumnanaktan resmen aşık oldum ama capacity den almıştım tekrar oraya gitmek istemiyorum sitesinden alışveriş yapan varmı kızlar

60847196.jpg

opuyorumnanaktan bugün öyle mutluyumki :asigim:

resimler çok net çıkmamışgamyoncuiremsu tel den çekmiştim bu arada ben neutrogena marka göz temizleyici kullanıyorum ama mesela mac farımın ışıltısı hala göz altında duruyor halbuki 2 kere falan sildim daha iyi bir temizleyici önerebilirmisiniz amaa tenim hassas katı şeyler kullanamam mafoldumben

cafelatte canım güle güle kullan hepsi çok güzel:lepi:

canım loccatine nin aldığın peelingi toz şeklinde olanlardan mı ? ve yüz için mi yoksa vücut için mi canım ? ben de yüz için toz peelinginden almayı düşünüyordum da

kılcal damarlar için serumunu da merak ettim kullanınca yorumlarsan çok sevinirim

farın da çok ciciymiş bana hiç yakışmaz farlar :S güle güle kullan canım tekrardan

aslında bende almak istiyorum simsiyah seviyorum
ama lens kullananlar için pek uygun değildir sanırım
:uhm:

roseangel o küçüğü ne kdra aldın canım
en cok almak istediğim seyler arasında
buarada canım o yanında siseydo paketleri nedir
:1rolleyes:

cafelatte cnm bileğine sür bizede göster bende siyah almayı düşünüyorum bitane :1rolleyes:
Canım küçük olan yani 75ml lik nemlendiricisi 107 tl...
Sihiseido paketleride yüz yıkama jelinin numuneleri...
Akitra bu arada ben lens kullanırken sürmelerden kullanıyorum bi zararını görmedim daha numaralı lensleri bilemem ama zarar verirmi benimkiler renkli...
Evet canım yüzüme sürdüm arkadaşımın 1 ay izel gibi olan yüzü bebek gibi olmuş onun tavsiyesi ile aldım bu F olan yani tüm vücuda uygun...

leo bende onu dicektim body dio ama . . . yasakkelime

che net sitesi akitcim netten alışveriş yapıosan linkini atarım sana . . .
meybilin gzlde çabuk bitiy . . . bilmiyorumkismile

şu gösterttiğim maksı aliim ben ucuzlamışta . . .
MAVALA nın tırnak eti çıkarıcısınıda aldım çok mutluyum ! İnşAllah işe yarar . . . sonra şeker şeker oceler sürerim ! zemuszemus
Canım bende vücut için bilirdim ama F olan yani Bepenthol F tüm vücuda uygunmuş...
kıslarrrr toplanın yamacıma işte yeni cicilerim opuyorumnanaktan
Loccatine bu markaya aşığım
%40 indirim var bazı ürünlerde haberiniz olsun
37795389.jpg

1 elma badem yüz kremi 109TL ama çilekte 60 küsür bilsem ordan alırdım
2 elma badem peeling 47.70
3 ultra confort serum (kılcal damar için) 43.07

59320955g.jpg

4 duş jeli 9 TL minnacık bişi ama ordaki kız öyle tatlıydıki herşeyi alasım geldi kaydirigubbakcemile3
5 shea maske 40.88
6 el kremi shea 11.63

27387585.jpg

ve MAC far bazım ve farım tam fiyatlarını hatırlamıyorum ama sanırım 25 yada 27 öle bişi
ordaki kız çok ilgilenmedi :dilcikar: sinirim bozuldu sadece bunları aldım. alışveriş yaparken ürünü tanıtan nekadar şekerse okadar alasım geliyo Loccatinede öle oldu ama MAC için aynı şeyi söyleyemicem :eek:lmaz:
eve gelir gelmez farı sürdüm bugüne kadar far sürmemişim ben yaaa süper ötesi bişi ben çok simli far sevmem bu far ne mat nede tam simli opuyorumnanaktan resmen aşık oldum ama capacity den almıştım tekrar oraya gitmek istemiyorum sitesinden alışveriş yapan varmı kızlar

60847196.jpg

opuyorumnanaktan bugün öyle mutluyumki :asigim:

Canım çok güzel cicşlerin güzel günlerde kullan sür sürüştür zemuszemus

X