Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ucuz ya da pahalı onlar diye ayırmıssınız bende hayvanlar uzerine test yapanlar ve yapmayanlar diye 2'ye ayırıyorum ...

ben hayvanlar uzerinde test yapan yapmayan firmaları herkese duyurmaya calıstım ilgili topıklere yazmaya calıstım ama herkes bildiginden sasmıyor siz bilirsiniz bildiginiz yolda devam edin sadece ucuz olan ve olmayan diye tartışın

Son düzenleme:
ekliyim bende :)
iki rimeli günlük makkajlar için aldım dior'u günlük makkajlarda harcamak istemiyorum çünkü golden rose 9.5 tl diğerinii hatırlamıyorum

makkaj temizleyici olarak almıştım ama hatalı ne işe yaradığını araştırıp bulucam hala lülülülülülü 48 tl

turuncu rucum 6.5 tl almıştım

camelon 21 tl

benefit fırça seti daha kullanmadım nasıllar bilmiyom :)

ruju ve farını denedim çok güzel

inglot far bazı 25 tl
nivea el kremi 13 tl mi neydi çok güzel kokuyor

armani gio süper bi koku
bebe yağı banyodan sonra fücuduma kullanıyorum 3-4 damla
nivea peelingi aldım ama kullanmıyorum

envai çeşit ruj ve gloss

bodyshop şeftalı allık çok güzel çok memnunum 27 tl ye almıştım

esteeluader göz altı hücre yenileme
clinique peeling ,maske,gece nemlendiricisi toplam 400 küsüre geldiler

corelcim aynı şeyleri almışız çilekten scott barnes seti ben çok begendim iyiki bu renkleri vermişsin o far ve kalemle çok gzel bugulu makkaj yaparsınzemuszemusbenefitin fırçalarını çok sevdim ben ya özellikle far için olanlar güle güle kullan canım hepisini:icecream:

corelcim aynı şeyleri almışız çilekten scott barnes seti ben çok begendim iyiki bu renkleri vermişsin o far ve kalemle çok gzel bugulu makkaj yaparsınzemuszemusbenefitin fırçalarını çok sevdim ben ya özellikle far için olanlar güle güle kullan canım hepisini:icecream:

senden esinlenip almıştım ya şekerim kaydirigubbakcemile3

ucuz ya da pahalı onlar diye ayırmıssınız bende hayvanlar uzerine test yapanlar ve yapmayanlar diye 2'ye ayırıyorum ...

ben hayvanlar uzerinde test yapan yapmayan firmaları herkese duyurmaya calıstım ilgili topıklere yazmaya calıstım ama herkes bildiginden sasmıyor siz bilirsiniz bildiginiz yolda devam edin sadece ucuz olan ve olmayan diye tartışın

haklisin canim bizim güzelligimiz icin havyanciklara aci cektirmeye hakkimiz yok...

max factorda almamak lazim o acidan, bildigim kadariyla

Ne kadar da uzun sürmüş şu taklit-gerçek konusu....
Ben tartışmada yokum ama tarafsız biri olarak düşündüklerimi yazıyorum...
Öncelikle ürünleri alan arkadaşım memnunmuş iyi günlerde kullansın... uygun fiyata almış arkadaşımız ve bir sorun yaşamamış ... bende öğrenciyim ve uygun fiyatlı ürünleri alıyorum çünkü babamdan aldığım harçlıkla gidip 50 tl ye maskara almayı kendime yakıştıramıyorum...
Diğer arkadaşlara da gelince onlarda max gibi bir markanın bukadar ucuza satılmayacağını sağlık açısından dikkat edilmesi gerktiğini söylemişler ben kötü niyetli olduklarını sanmıyorum sadece uyarmak istemişler...
Lütfen bu konuyu uzatmayın artıkn arkadaşlar eğer devam ederse topiği kapatabilirler bu tartışmalardan yada siz uzaklaştırılırsınız...
vereliniortak

Ucuz-pahalı mevzusu değil bence önemli olan, yerli markalardan, ucuz ürünlerden ne güzel ürünler çıkabiliyor. Örneğin Carmina mineral serisi bile çıkardı.

Ama taklit olduğu apaçık olan bir ürünü asla almam, içeriği belli değildir çünkü...Hak iddia edemezsin...
---

Yeni alanlar güle güle kullanın canlarım,
corelim harika ürünler almışsın,

cleansing oil, sadece makyajı akıtmaya yarıyor kuzum, az miktarı suyla birlikte elinle yüzünde gezdiriyorun, gözlerine de tabii. Yoğun ve suya dayanıklı makkaşı akıtıyor. Sonra normal yıkıyosun yüzünü. Böylece gözün tahriş olmadan çıkmış oluyor makkaş. (bir blogda okuduydum)
opuyorumnanaktan zemuszemus

ben öyle bişey bilmiorum simdi senden öğrendim liv cnm
yazdıgın yazılarıda görmedim nereden arastırabilirim benneyaptımki

corel far bazı daha önce hiç kullanmadım gerek duymamıstım göz altınada uyguluyormusun sürerken
yoksa sadece üst kısmamı oluyor ? bende almayı düşünüyorum..

Son düzenleme:
Ucuz-pahalı mevzusu değil bence önemli olan, yerli markalardan, ucuz ürünlerden ne güzel ürünler çıkabiliyor. Örneğin Carmina mineral serisi bile çıkardı.

Ama taklit olduğu apaçık olan bir ürünü asla almam, içeriği belli değildir çünkü...Hak iddia edemezsin...
---

cleansing oil, sadece makyajı akıtmaya yarıyor kuzum, az miktarı suyla birlikte elinle yüzünde gezdiriyorun, gözlerine de tabii. Yoğun ve suya dayanıklı makkaşı akıtıyor. Sonra normal yıkıyosun yüzünü. Böylece gözün tahriş olmadan çıkmış oluyor makkaş. (bir blogda okuduydum)

Aprilcim carmina yerel bir marka değil İtalyanın:hulya:

estee almışsınya onun için sordum zemuszemus
satıcı bu konuyla ilgili ne dedibenneyaptımki
hangi yaş grubu kullanabilirmiş, 30 yaş uygunmuymuş hücre yenileyici ya onun için sordum tatlım:CüvCüv:

uygunmuş şekerim
ama göz altım çok fena olmuştu kartlamıştı resmen.
kapatıcı kullanıyorum ki dandik ürünler değil pul pul oluyodu.kaydirigubbakcemile2

senden esinlenip almıştım ya şekerim kaydirigubbakcemile3

o fırça setine o kadar dehşet düzeyde karar veremedim ki . . .
2 günde de indirimi bitti zaten şimdi siz cillop gibi diyince keşke alaydım diye düşünüyorum ! :a015:

---

bebağı tek geçerim :lepi: en inatçı makkaştan bile eser kalmaz . . . hem çokta uygun . . .

Pek sürmesemde heves işte opuyorumnanaktan

gle gle kullan cnm . . .

ekliyim bende :)
iki rimeli günlük makkajlar için aldım dior'u günlük makkajlarda harcamak istemiyorum çünkü golden rose 9.5 tl diğerinii hatırlamıyorum

makkaj temizleyici olarak almıştım ama hatalı ne işe yaradığını araştırıp bulucam hala lülülülülülü 48 tl

turuncu rucum 6.5 tl almıştım

camelon 21 tl

benefit fırça seti daha kullanmadım nasıllar bilmiyom :)

ruju ve farını denedim çok güzel

inglot far bazı 25 tl
nivea el kremi 13 tl mi neydi çok güzel kokuyor

armani gio süper bi koku
bebe yağı banyodan sonra fücuduma kullanıyorum 3-4 damla
nivea peelingi aldım ama kullanmıyorum

envai çeşit ruj ve gloss

bodyshop şeftalı allık çok güzel çok memnunum 27 tl ye almıştım

esteeluader göz altı hücre yenileme
clinique peeling ,maske,gece nemlendiricisi toplam 400 küsüre geldiler

evetttt corelim sabırsızlıkla bekliyordum hepiciğini sevdim biyendim ama o yağlı makkaş akıtana çok para vermişin bebak yaramıyo mu sana ? golden rose rımeli bende alıcam sanırım çok övgü aldı . . .

Kaale alıp cevap yazan barnakların dert görmesin menengiç sabunum :1hug:
sositososito :lepi: -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile5

sabuncum tr de daha pahalı o ürün minik gözüktüğüne bakma dana kadar :ecrin_bebek:
şu an cilinique'nin köpük ürününü kullanıyorum tek geçerim süper.
hem makkaj tamamen gidiyo hemde tenim ipek gibim oluyo kuzum
ve 40 tl'ye geldi sanırım onu koymayı unutmuşum 400'lük alışverişin içinde var en az 8 ay gider yoğunlaştırılmış olduğu içün minik minik kullanmak yetiyo

merhaba kizlar,
ben genelde sadece siyah goz kalemi kullanarak makyaj yapiyorum, belli ki siz de makyaj urunlerinden iyi anliyosunuz, bana akmayan, alerji olusturmayan, kalici ve kaliteli bir goz kalemi oneriniz var mi?
onerilerinizi bekliyorum lutfeeenn,
saolun simdiden sekerler...

benım öğrendığim kadarıylada carmına ıtalyadan gelıyormus burda uretılmıyor dedı carmına standında duran bayan

Bunlarda benim strawberry cicilerim..yeni geldi..:lepi:
Hugo boss femme parfüm
lancome fatale mor maskara
mavala tırnak eti çıkarıcı,bu ikinci şişem çok memnunum
she ruj 3,5 lira( izmir ksk yücel parfümeride she'ler %50 indiirmli)
bileklikte hediyesi çileğin..kutusu çok şeker..

bunların topuna 83 lira bayıldım kızlar..:asigim:

bunlarda benimkiler

sac icin yumsatici üstüne sikmak icin
dus peelingi
astordan liquit kiss sivi ruj
catrice kahve far

4ihegj.jpg

cevirmeyi unutmusum kusura bakmayin

meryemcim güle güle kullan
farın çok güzel gözüki
ruujunu açıpta çekseydin rengini görsedik bide zemuszemus

X