Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ekliyim bende :)
iki rimeli günlük makkajlar için aldım dior'u günlük makkajlarda harcamak istemiyorum çünkü golden rose 9.5 tl diğerinii hatırlamıyorum

makkaj temizleyici olarak almıştım ama hatalı ne işe yaradığını araştırıp bulucam hala lülülülülülü 48 tl

turuncu rucum 6.5 tl almıştım

camelon 21 tl

benefit fırça seti daha kullanmadım nasıllar bilmiyom :)

ruju ve farını denedim çok güzel

inglot far bazı 25 tl
nivea el kremi 13 tl mi neydi çok güzel kokuyor

armani gio süper bi koku
bebe yağı banyodan sonra fücuduma kullanıyorum 3-4 damla
nivea peelingi aldım ama kullanmıyorum

envai çeşit ruj ve gloss

bodyshop şeftalı allık çok güzel çok memnunum 27 tl ye almıştım

esteeluader göz altı hücre yenileme
clinique peeling ,maske,gece nemlendiricisi toplam 400 küsüre geldiler

iki rimeli günlük makkajlar için aldım dior'u günlük makkajlarda harcamak istemiyorum çünkü golden rose 9.5 tl diğerinii hatırlamıyorum

makkaj temizleyici olarak almıştım ama hatalı ne işe yaradığını araştırıp bulucam hala lülülülülülü 48 tl

camelon 21 tl

inglot far bazı 25 tl

armani gio süper bi koku

envai çeşit ruj ve gloss

Canım aldıkların çok güzel güle gle kullan...
Makyaj temizleyici olarak aldığın oil mi?Eğer öyle ise avucuna 2 pompa sıkıp bütün yüzünü onunla yıkıyorsun sonrada ılık suyla duruluyorsun özelliği makyajın yumuşamasını ve çözülmesini sağlıyor ...Pamukla kullanılmıyor bende mac ten almıştım ordaki kız bu şekilde tavsiye etti...
Birde clinique den memnunmusun bende aşırı kızarıklık yapıor cildimde acaba cildimlemi alakalı yoksa içerindenmi kaynaklanıyor kullandığında bana cevap yazarsan memnun olurum...

Kızlar bu topic yeri değil biliyorum ama ilgili topiğe yazdığımda da kimse cevap vermedi :sm_confused:
Oldukça beyaz tenliyim, gözlerim renkli, doğal saçlarım açık kumral ama şu an sarı röfle var..
Resmini koyduğum hatun kişiliğin saç rengine boyatmak istiyorum saçlarımı, ne dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var, allaaaasen fikirlerinizi yazıverin -tatlicadiarzu-
sophie-monk-click-los-angeles-premiere-QhUwlG.jpg

benimde saçlarım bir ara bu renkti. çok güzel bir to. küllülüktevar sanırım. platin ama küllü gibi. yakışır bece.

Canım aldıkların çok güzel güle gle kullan...
Makyaj temizleyici olarak aldığın oil mi?Eğer öyle ise avucuna 2 pompa sıkıp bütün yüzünü onunla yıkıyorsun sonrada ılık suyla duruluyorsun özelliği makyajın yumuşamasını ve çözülmesini sağlıyor ...Pamukla kullanılmıyor bende mac ten almıştım ordaki kız bu şekilde tavsiye etti...
Birde clinique den memnunmusun bende aşırı kızarıklık yapıor cildimde acaba cildimlemi alakalı yoksa içerindenmi kaynaklanıyor kullandığında bana cevap yazarsan memnun olurum...

evet canım oil tavsiyen için sağol o şekilde de deneyeyim.
clinique maske ve peelingi çok güzel ayrıca nemlendiriciside beğendim ve kızarıklık yapmıyor hatta köpük temizleyicisi var onu eklemeyi unutmuşum o da süper

she'nin ruju 3,25 TL diye kötü mü ya ben beğeniyorum :gitme:
yoksa muhabbet bu değil mi biraz da anlamadım sanırım, tam okumadım da :kedi:

camelon 21 tl

inglot far bazı 25 tl

armani gio süper bi koku

envai çeşit ruj ve gloss

Güle güle kullanasın komşiiii...opuyorumnanaktan

corelim güle güle kullan golden rose olan benim favori rimelim nasil memnunmusun ondan seninde yorumlarini merak ediyorum

jodilyn güle güle kullan allik sanirim hos görünüyor ama far olarakda kullanilabilir

corel aldıklarını güle güle kullan çok güzeller pis gibi hatun olursun vallaha :roflol:
niye pis olim yahu delikafadulden
Güle güle kullanasın komşiiii...opuyorumnanaktan
sağol komşum kaydirigubbakcemile2
corelim güle güle kullan golden rose olan benim favori rimelim nasil memnunmusun ondan seninde yorumlarini merak ediyorum

jodilyn güle güle kullan allik sanirim hos görünüyor ama far olarakda kullanilabilir

fiyatına göre oldukça iyi meryemcim
günlük kullanım için süper
benim favorim dior blackout ama şu bişi poof lar varya ondan çok dolgun ve güzel oluyo ama günlüktte kullanmak istemiyorum hem fiyatı hemde temizlemesi :sinifsinif:

kizlar sizlere bir soru ben koyu kahve bir far ariyorum ama cooooooook koyu olacak koyu diye elime sürüp deneyip aliyorum gözüme sürdügümde cok acik renk mis gibime geliyor, matt olarak tercihimdir bildiginiz herhangi bir markada varmi?

Kızlar bu topic yeri değil biliyorum ama ilgili topiğe yazdığımda da kimse cevap vermedi :sm_confused:
Oldukça beyaz tenliyim, gözlerim renkli, doğal saçlarım açık kumral ama şu an sarı röfle var..
Resmini koyduğum hatun kişiliğin saç rengine boyatmak istiyorum saçlarımı, ne dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var, allaaaasen fikirlerinizi yazıverin -tatlicadiarzu-
sophie-monk-click-los-angeles-premiere-QhUwlG.jpg

bu bayanın sacları gibi olucaksa neden olmasın beyaz tenliler bu rengi güzel tasıyor

bu tür muhabbetlere neden giriliyor biliyormusun. insanların sağlıklarıyla oynanmasın diye. insanlar ,buna inanıp onlarda, max factor ruj, 3,5 ytl ,bende alayım demesin diye.:hulya:
bu fiyata, max factor rujun olamayacağı ve oluyorsa bunun sahte olduğunu söylemek neden suç oluyor anlamadımkaydirigubbakcemile2.
işte mantığa bakar mısınız.
zararlıysa,zararı bana canım
bu mudur.yani. bu mu.şakkıdı
.
yani ,sağlığına zararlı isede size ne.
offff.
yine kelimelerimin kifayetsiz kaldığı anlardan biri..:nazar:
neyse:nazar:

efendim bu konusmaya bende bişeyler eklemek istiyorum
ggde satılan max factor olsun chanel givenchy olsun ürünlerin cogu sahte
kendim chanel far aldım ordan biliyorum imitasyondu.
parakende de olsa bi chanel far sizce 3tl olablir mi ? olamaz..
birde tabiki ucuz ürünler kötüdür pahalılar iyidire katılmıyorum
alabiliorsanız imitasyonlarını değil gerceklerini almak daha sağlıklı ve de mantıklı..
sengözlerimebaksanab

X