Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aman kizlar markasindan emin olmadiginiz urunleri kullanmayin gozunuzun icini boyuyosunuz ordan mikraop kapar falan ne biliyim allah korusunn

cano heralde aldığın taklit max factor ürünlerine taklit dedik diye bize laf çarptırmaya falan çalışıyorsun. canım bizim buralarda taklite taklit denir. taklit gördük mü söyleriz biz. napalım yapımız böyle. ayrıca aldığı şeyleri kimse bize süremez zaten, biz o kadar zararlı şeyleri yüzümüze sürdürmeyiz rahat olun:) buraya aldığınız şeyleri koyuyorsanız kalitesiyle fiyatıyla ilgili eleştirilere de katlanıcaksınız. çok üzgünüm.

bu konuyu siz baya uzattiniz taklit diye tutturdunuz ama sunu söyleyim arkadas rimeli 17 tl ye almis örnegin türkiyede fiyati 37 tl civari ben almanyada yasiyorum burada o rimelin fiyati 20 tl ve bazen yüzde 25 indirimi oluyor yani anladigimiz türkiyede ki fiyatlarin yüksek olmasi vergiden ötre. ve amerikaya bakinca oradada ayni ürün icin almanyaya kiyasen cok daha az parayla sahip olabiliyorsunuz... bazen firmalar ellerinde kalan serisini bitirdigi seyleri cok cok uygun fiyata satiyor...

tsk tatlim
DM den aldim zaten :)
p2 universe eye shadow opulent jupiter 060

saol merymm.. yeni kesfettim bunlari ben.
bizim köyde dm yok ta :))))

maybelline Watershine Gloss Cheeky Pink 515 3.49€

senin köyün nerede bacim ya :) birde senin adin ne gecen aklima takildi cok merak ettim hehe

maybellinenin lipglosslari okadar uygunmu ya, lipglossa bayilirim

ayriyeten dm'im olmadan asla hehe

bu konuyu siz baya uzattiniz taklit diye tutturdunuz ama sunu söyleyim arkadas rimeli 17 tl ye almis örnegin türkiyede fiyati 37 tl civari ben almanyada yasiyorum burada o rimelin fiyati 20 tl ve bazen yüzde 25 indirimi oluyor yani anladigimiz türkiyede ki fiyatlarin yüksek olmasi vergiden ötre. ve amerikaya bakinca oradada ayni ürün icin almanyaya kiyasen cok daha az parayla sahip olabiliyorsunuz... bazen firmalar ellerinde kalan serisini bitirdigi seyleri cok cok uygun fiyata satiyor...

almanyayı onu bunu bilemem. 3.5 tlye max factor ruj yok. bunu bilirim sadece. ayrıca konuyu ben mi uzattım sürekli olarak bi imalar bi laf çarpmalar. ben onlara cevap veriyorum canım. durup dururken bişey yazmıyorum. bikaç kez daha okumanı tavsiye ederim.

sanirim burda kimse cocuk deil. herkes kendine alacagi ürünün markasina kendi karar verir. bunuda kimse yargilayamaz. sonucta kullanacak olan o kisidir.

ayrica her ucuz ürün esittir kötü olmuyor.

lancome , dior. bu markalarda göz kalemleri sürdüm bulanik gördüm ..
kalemler kötü boyuyordu.fiyatlari ortalama 35-40 lira.

gittim p2 nin 2 euroluk göz kalemini aldim.
bunlara bin basar..

akil vereceginize para verin :) derdi anneannem :))

konuyu ben yanlis algilamisim sanirim.
siz o markanin o fiyata satilmayacagini söylemissiniz.
pardon.

ama heralde dalga gecer bir sekilde olsa gerek ki bu kadar ayaklanma olmus..

meryem sana yazayim ismimi cnm özelden :)) gizli:pp

askitooooooooooo canım toplamıssınn dükkanıııııı delikafadulden

farların cok güzel herseyi özenip secerek aldıgın belli
fondotenden daha önce görmedim türkiyede yok galiba bu şekilde olanı
cok büyükmüş insanın alası geliyor
sırnaşık şey

pardon.

yaz bacim yaz :)

lola ben sen uzattin demedim siz dedim yani karsilikli nitekimde öyle ama ben sadece bir kere fikrimi söyledim bu benim icin yeterlidir daha fazla yorum yapmayacagim

pardon.

sorunun hallolduğuna inanıyorum, isteyen istediğini alır. kimse kimseyi ucuz bir şey aldı diye yargılamıyor. bizim söylediğimiz o kadar ucuza o markanın alınamayacağıydı, sizin de beni anladığınıza inanıyorunm.

yaz bacim yaz :)

lola ben sen uzattin demedim siz dedim yani karsilikli nitekimde öyle ama ben sadece bir kere fikrimi söyledim bu benim icin yeterlidir daha fazla yorum yapmayacagim

karşılıklı olduğunu görmenize sevindim:) ben de daha fazla yorum yapmayacağım, iyi geceler diliyorum

haha akitra kücük kiz o :)) bakma ablasi resimde uzun boylu cikmis ahahha:roflol:

akitra esimle gitmistik alisverise.

makyaj reyonunda kaldim.
yaklasik 1 bucuk saat.

cocuk durmadi..esim dükkanda dolastirdi uyuttu.. arda yanimdan gecerek bittimi dio hahahha
askim beni kolumdan cekelemezsen sabaha kadar burdayiz diyorum :roflol:
anlican gercekten ince eleyip SIK dokuyorum alirken..
hele rujlari alirken üsenmeden.. 20-30 ruj sürüp siliyorum.
ama dudagim kizardigindan bu sefer renkten bisi anlamiyorum :
amma yazdim hee
NOKTA

uyyy yyy secene kdr cocuk mışıldamıss (buarada en son aldıgın lipglossun rengi cok tatlı pamuk seker gibi rengi var :) ) :roflol:

ruju bende öyle yapıorum en sonunda çözümü buldum elimin üstüne fondoten sürüp
oraya deniyorum elimin üstü rengarenk olunca birine karar veriyorum zorla
:roflol:

Kkibelenin kendi topiğinde fotolarla anlatım var canım ama henüz video koymadı.
Kesik uçlu liner fırçasıyla sürdüğünü biliyorum.
O şekilde deniycem ben de..

Çok güzel duruyorlar canım...
kaydirigubbakcemile3
Nasıl sürülme tekniği link atsana merak ettim.
şakkıdı

ohh sefan olsunn:lepi:

Teşekkür ederim...

Herkes cicilerini güle güle sürünsün, Sophia Monk olsun inşaaaaallllllaaaaahhh :lepi:

Kızlar bu topic yeri değil biliyorum ama ilgili topiğe yazdığımda da kimse cevap vermedi :sm_confused:
Oldukça beyaz tenliyim, gözlerim renkli, doğal saçlarım açık kumral ama şu an sarı röfle var..
Resmini koyduğum hatun kişiliğin saç rengine boyatmak istiyorum saçlarımı, ne dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var, allaaaasen fikirlerinizi yazıverin -tatlicadiarzu-
sophie-monk-click-los-angeles-premiere-QhUwlG.jpg

bu arada bu topikte ürünlerin fiyatı çok tartışılıyor, pahalı olsa sen ne iş yapıyorsun ki o kadar para veriyorsun yazık değil mi deniyor, ucuz olsa o kalitesiz şeyleri mi kullanıyorsun deniyor, aldığım şeylerin resimlerini eklerken bunu yazacaktım ama unutmuşum, bir arkadaş da ''çok ucuz markaaa kaydirigubbakcemile3'' falan demiş, ucuzsa ve zararlıysa zararı bana canım merak etme aldığım şeyleri sana sürüp seni kanser etmeyeceğim zaten kendime aldım ben onları :) böyle muhabbetlere neden giriliyor hiç anlamıyorum zaten, bunu da bu yüzden söyleme gereği duydum. öğrenciyken bunları alıyorum, babamdan para isteyip de 50 tl ye ruj alacak değilim, maaşımı elime alınca kendi paramla alırım o zaman da çok pahalı almışsın denmez umarım :icecream:
bu tür muhabbetlere neden giriliyor biliyormusun. insanların sağlıklarıyla oynanmasın diye. insanlar ,buna inanıp onlarda, max factor ruj, 3,5 ytl ,bende alayım demesin diye.:hulya:
bu fiyata, max factor rujun olamayacağı ve oluyorsa bunun sahte olduğunu söylemek neden suç oluyor anlamadımkaydirigubbakcemile2.
işte mantığa bakar mısınız.
zararlıysa,zararı bana canım
bu mudur.yani. bu mu.şakkıdı
.
yani ,sağlığına zararlı isede size ne.
offff.
yine kelimelerimin kifayetsiz kaldığı anlardan biri..:nazar:
neyse:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:

o rimeli eylül ayında 45 e aldım ben. serisi biten rimel değil. 17 ye inmesine imkan yok. o kadar da değil hanımefendi 3buçuğada max, ruj olmaz.
esas, siz yazdıkça bizlere cevap hakkı doğuruyorsunuz. eleştirdikçe bizde yazmak durumunda kalıyoruz..laf sokmalar olmasa bizde yazmayız elbette:hulya:.

bu tür muhabbetlere neden giriliyor biliyormusun. insanların sağlıklarıyla oynanmasın diye. insanlar ,buna inanıp onlarda, max factor ruj, 3,5 ytl ,bende alayım demesin diye.:hulya:
bu fiyata, max factor rujun olamayacağı ve oluyorsa bunun sahte olduğunu söylemek neden suç oluyor anlamadımkaydirigubbakcemile2.
işte mantığa bakar mısınız.
zararlıysa,zararı bana canım
bu mudur.yani. bu mu.şakkıdı
.
yani ,sağlığına zararlı isede size ne.
offff.
yine kelimelerimin kifayetsiz kaldığı anlardan biri..:nazar:
neyse:nazar:

Haklısın okypetem ama burda arkadaşın dediği sanırım o değil yani tabiki haklısın bir ürünün taklit olup olmadığı fiyatıyla gayet tabi anlaşılabilir ama birde diğerlerine göre daha ucuz fakat markalı ve sağlığa zararlı olmayan ürünlerde var yani hani şöyle mesela hepimiz lancome alamıyoruz sonuçta öğrenciler var ve onun yerine biraz daha uygun fiyatlı ama markalı bir ürün alabiliyoruz maybilline gibi ve buna ucuz marka diyenler olabiliyo sanırım bu yüzden tepki oluyor.
Ayrıca dediğin gibi bir max factor ruj 3,5TLye satılabilecek kadar düşüyorsa fiyatı onun içine nasıl bir malzeme kullandıklarını durup düşünmek gerek kaydirigubbakcemile2 bu durumda taklit olmaması imkansız ama indirim olur tabiki çoğu üründe fakat %90indirim olabileceğini de sanmıyorum yani akannehir
Hepimiz sağlığımızı düşünmeliyiz benim sağlığımdan sana ne demek de olmaz. :gitme:

cano heralde aldığın taklit max factor ürünlerine taklit dedik diye bize laf çarptırmaya falan çalışıyorsun. canım bizim buralarda taklite taklit denir. taklit gördük mü söyleriz biz. napalım yapımız böyle. ayrıca aldığı şeyleri kimse bize süremez zaten, biz o kadar zararlı şeyleri yüzümüze sürdürmeyiz rahat olun:) buraya aldığınız şeyleri koyuyorsanız kalitesiyle fiyatıyla ilgili eleştirilere de katlanıcaksınız. çok üzgünüm.

Haklısın okypetem ama burda arkadaşın dediği sanırım o değil yani tabiki haklısın bir ürünün taklit olup olmadığı fiyatıyla gayet tabi anlaşılabilir ama birde diğerlerine göre daha ucuz fakat markalı ve sağlığa zararlı olmayan ürünlerde var yani hani şöyle mesela hepimiz lancome alamıyoruz sonuçta öğrenciler var ve onun yerine biraz daha uygun fiyatlı ama markalı bir ürün alabiliyoruz maybilline gibi ve buna ucuz marka diyenler olabiliyo sanırım bu yüzden tepki oluyor.
Ayrıca dediğin gibi bir max factor ruj 3,5TLye satılabilecek kadar düşüyorsa fiyatı onun içine nasıl bir malzeme kullandıklarını durup düşünmek gerek kaydirigubbakcemile2 bu durumda taklit olmaması imkansız ama indirim olur tabiki çoğu üründe fakat %90indirim olabileceğini de sanmıyorum yani akannehir
Hepimiz sağlığımızı düşünmeliyiz benim sağlığımdan sana ne demek de olmaz. :gitme:

zaten canım, konumuz, rüyamsinin aldığı max rujla ilgili. diğer markalardan bahsedilmedi. sadece,o max ürünlerinin bu fiyata olamayacağını ,taklit olduğunu yazdık biz.. diğer ucuz markalarla ilgili herhangi bir laf edilmedi ki.

Ya ben birşey konuşuyorum bazı arkadaşlar da alıyor kopyalıyor...
Anlamıyorum neden???
Benim kimseyle laf yarışına girdiğim filan yok lola mümkünse, yazdıklarımı kopyalayıp durma...
a.s
Cevap bile vermek istemiyorum çünkü sıkıldım yani...
En son yazdığın cevap bana mantıksız geldi buna rağmen cevap vermedim...
Taklit de olsa rujum son derece güzel ben aşırı memnunum...
Piyasaki pek çok üründen daha iyi kızsanız da olayı başka yere çekseniz de bu böyle...
:1closedeyes:
Ucuz markayla alakalı birşey denmişti ben de alan arkadaşa hak verdiğimi söyledim.
Olayı büyütmekte üstünüze yok cidden...
:sm_confused:

Kızlar bu topic yeri değil biliyorum ama ilgili topiğe yazdığımda da kimse cevap vermedi :sm_confused:
Oldukça beyaz tenliyim, gözlerim renkli, doğal saçlarım açık kumral ama şu an sarı röfle var..
Resmini koyduğum hatun kişiliğin saç rengine boyatmak istiyorum saçlarımı, ne dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var, allaaaasen fikirlerinizi yazıverin -tatlicadiarzu-
sophie-monk-click-los-angeles-premiere-QhUwlG.jpg

bence olur ! :asigim:

X