Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben de bugün bodyshoptan daha önce Asocuğumda beğendiğim 4 nolu allığı aldım..ama testerı daha simliydi sanki daha farklıydı, benim aldığımdakinde renk daha cansız sanki..yoksa bana mı öle geldi siz de farkettiniz daha önce öyle birşey belki de ben yanıldım :))) CADIARZU foto çekebilirsem koyarım..

Anlıyorum da bu söylediğim ruj...
Ben bilinçsiz bir insan değilim bugüne kadar da hiç saçma sapan birşey kullanmadım...
Ve işin tuhaf tarafı, pahalı satılan her ürün 'kaliteli' diye birşey yok...
Bunu es geçmemeni dilerim.
Boşuna para vermek diyorsun... 3,5 TL 'yi istanbulda 1 günlük araba parası zaten hatta daha azı...
:1closedeyes:

evaa cığım zaten söylenmesi gerekeni söylemiş, ben de bi kere daha söyliim, pahalı olarak satılan ürünlerin kaliteli olma garantisi yoksa ucuz ürünlerin mi var ben anlamadım ki? hele hele de taklit ürünlerin? ayrıca bi ruj bi bilmem ne bi o bi şu derken bayaa bi para döküyoruz makyaj malzemelerine, senin de söylemiş olduğun gibi 3.5 tl ulaşım için harcarım hiç kullanamayacağım cildime zarar vericek bir ürüne harcamaktansa, daha mantıklı. ruj deyip de geçme, yutuyorsun bile onu.

Son düzenleme:
sevdemer cnm başlangıç için herşeyini flormardan alabilrsn rimel hariç bence
flormar pudra-flormar allık no:91-41-43 olablr göz kalmei yine flormar olur , farların hepsi güsel flormarda,gözaltı kapatıcısını maybelline den likit kapatıcı affinitione adında onu alablrsn ve şuan heryerde yılbaşı indirimleri var cnm ama ilk işin kuaföre gidip kaş bıyık aldırmak olsun yoksa makyaj fln kurataramas olayı:) ve makyaj temizleme jelini mutlaka al hadi kolay gelsiin:)

Sevdemer....Rimelini de Maybelline Volume express al canım.Fiyatları çok makul..Flormarın rimelini tavsiye etmiyorum 5 kez kullanmadan kurudu..

canım ben migrostan aldım eczanelerdede satılıyor aslında bi çok yerde bulabilirsin marketlerde satılıyor aa ama senın yaşadığın yer almanya yazıokafamçokkarıştı orda durum nedir bilemicem CADIARZUhiç biyerde bulamazsan özelden adres yaz ben sana gönderirimopuyorumnanaktan

Tsk ederim canimm..Ben türkiyedeyken aradim cok ama birturlu bulamadimm onun nemlendiricisi yok diyolarr:eek:klava:
Arkadasim göndericek ama oda cok aradi migrosa falan bakti temizleme sütü var ama nemlendiricisi yokk:gitme::gitme:

Son düzenleme:

Ben kimseyi yanlış yönlendirmek istemem...
Tek söylemek istediğim, ruj ister pahalı ister ucuz olsun KıMYASAL'dır...
Açıkçası bütün makyaj malzemeleri de CıLDıNıZE ÇOK ÇOK iyi bakmazsanız cildi bozmaya başlar.
Az veya çok...
Ben ucuz ürün bozmaz hiç demedim...
Lütfen olayı saptırmayalım...
Sordunuz söyledim.
Hepsi bu...
Ben memnunum gene de sadece ruj almıştım...
Diğerlerini normal aldım.
Alakasız örnek verdiğimi söylemişsiniz de para mevzusunu açınca sadece söylemek istedim...
Yazık paraya vs dediğiniz için...

Son düzenleyen: Moderatör:
Avonun üç aşamalı maskarası varya ondan almıştım bi kaç ay önce bugün açtım berbat bişey hiçbir etkisi yok,üçüncü aşamayla birinci arasında gram fark yok ayrıca üçüncü aşama bile çok kötü :gitme:
boşuna gitti paracığım kaydirigubbakcemile3

Avonun sadece farları güzel bir de 'bazı' göz kalemleri...
Bence bu rimeller 3 parçaya ayırıyor kirpikleri.
:smiley-cool:
Onun dışında diğer şeyler vasat...

canım gg'dan aldım ruby rose markası 19,5 liraya aldım 5 lira da indirim kuponum vardı 14,5 liraya geldi hihoyyyt ben de sırf farlar için aldım zaten bi de simler var 4 tane gerisini kullanmam ama farlardan güzel bişeyler olabilir yerimseniben

GG güzel ya...
Ben de bazen alışveriş yapıyorum ordan.
Çok güzelmiş ama renkler çok ışıl ışıl günlük rahat kullanabiliyor musun?
Uçuyor mu ayrıca?

ayy canim o hatayi bende yaptimm bencede hic guzel degil kirpiklerim birbirine yapistii resmenn:eek:lmaz:

Aynen razişim kirpikler yapışık ve ne bir dolgun görünüm var nede uzun görünüyo :gitme:
Avonun sadece farları güzel bir de 'bazı' göz kalemleri...
Bence bu rimeller 3 parçaya ayırıyor kirpikleri.
:smiley-cool:
Onun dışında diğer şeyler vasat...

Ben farlarını da beğenmiyorum cnm :1no2:
ama bi tane siyah kalemi var çok seviyorum onu zemuszemus
artık tek kullandığım ürün siyah kalemi :umursamaz:

Avonun üç aşamalı maskarası varya ondan almıştım bi kaç ay önce bugün açtım berbat bişey hiçbir etkisi yok,üçüncü aşamayla birinci arasında gram fark yok ayrıca üçüncü aşama bile çok kötü :gitme:
boşuna gitti paracığım kaydirigubbakcemile3

anaaa ben onu bayıla bayıla kullanıyorum her gören takma kirpik mi taktın diyor inanılmaz memnunum. bitti yeni sipariş vercem şimdi. yalnız sürerken fırçaya çok geliyor fazlalığını sıyırıyorum ve tek tek tüm kirpiklerimi boyuyorum

ben de bunu aldım,bitanecik ruj koymayım dedim ama duramadımm:çok üzgünüm:
1002166y.jpg

........................................................

küçültemedim resmi :KK43:

Son düzenleme:

Ben kimseyi yanlış yönlendirmek istemem...
Tek söylemek istediğim, ruj ister pahalı ister ucuz olsun KİMYASAL'dır...
Açıkçası bütün makyaj malzemeleri de CİLDİNİZE ÇOK ÇOK iyi bakmazsanız cildi bozmaya başlar.
Az veya çok...
Ben ucuz ürün bozmaz hiç demedim...
Lütfen olayı saptırmayalım...
Sordunuz söyledim.
Hepsi bu...
Ben memnunum gene de sadece ruj almıştım...
Diğerlerini normal aldım.
Alakasız örnek verdiğimi söylemişsiniz de para mevzusunu açınca sadece söylemek istedim...
Yazık paraya vs dediğiniz için...

balıkta gıdadır ama bozuğunu yersen anında zehirler dğer türlü tadına doyum olmaz,çamaşır suyuda tamamen kımyasaldır ama harıkalar yaratır.yani ruj var ruj var.bu herşey için gecerli.doğru şeyde doğru dozda kullanılan kımyasallardan kimse zarar görmez.canm bnm bana kalırsa snde zarar görceğını bldğn şeyı bıle bıle kullanma yazık değilmi güzelim dudaklarına.olayı saptrmadığımızı düşünüyorum verdiğimiz msj o fiyata o ruj olmaz olursada sahtedr zarar verır.konu sadece bu.a.s.

Tsk ederim canimm..Ben türkiyedeyken aradim cok ama birturlu bulamadimm onun nemlendiricisi yok diyolarr:eek:klava:
Arkadasim göndericek ama oda cok aradi migrosa falan bakti temizleme sütü var ama nemlendiricisi yokk:gitme::gitme:

çok biliyorlarda yok diyolar:mymeka:canm sen özelden adresini yaz baaa:nazar:ben bugün alır yarında gönderirim gamyoncuiremsu

anaaa ben onu bayıla bayıla kullanıyorum her gören takma kirpik mi taktın diyor inanılmaz memnunum. bitti yeni sipariş vercem şimdi. yalnız sürerken fırçaya çok geliyor fazlalığını sıyırıyorum ve tek tek tüm kirpiklerimi boyuyorum

İnanamıyorum roximm akannehir

Ya neden bana iyi gelmedi bu yaa mafoldumben

güle güle kullan canım..o pastel magic touch demi,aydınlatıcılı olan? ben de aldım ondan beğendim baya sen kullanmışmıydıınn??gamyoncuiremsu

evet daha kullandım 1 kere ara vermsıtım ama gorunce gene aldım toz aydınlatıcısı da var uzerınde gayet kullanıslı parmakla surulmesı hosuma gıdıyo benım :)

X