Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar ben birşey sorucam inglat marka far satın almak istiyorum zonguldak'lı arkadaşlar varsa aramızda nerde bulabilirim zonguldak'ta? bilenlerden yardım bekliyorum

canım bulunduğun şehirde park bravo varsa inglotta mağazanın içinde mevcuttur ..park bravo da büyük alışveriş merkezlerinde bulunur...

Domination Lollis diye bir marka canım bu markadan alanlar olmuştu bu sitede bende nasılsa ucuz beğenmezsem atarım farketmez diye aldım ama memnunumopuyorumnanaktan

sağol canım inşallah bulabilirim çok far kullanmam ama 1-2 yıl önce collen marka almıştım yine o da elini sürünce uçuyor akannehir o da yaklaşık 1.5 tl'ydi

yazılmasını istemeyenler de var şekerim sonra ilk defa paralı birşey almışsın hava mı atıyon filan derler

tam ben sorcektim valla opuyorumnanaktan güle güle kullan çok güzelmiş renkeri cokacimcoook ben de saçımı karamel yaptım oranj ruj ve far aldım demekki doru almışımalkisalkisalkis
artdecoyu merak ediorm inglot gibi far paletleri varmış gidip bi bakim alırsam bura yazim cokacimcoook
diğer arkadaşlarımda iyi günlerde kullansın aldıklarını a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
domination :roflol: çünkü bizler genelde paralı değil takas usulu,öpücük yada rehin yoluyla bşeler alıoorz...paralı alanlar fiyatlarını belirtsin,diğerleride nasıl aldklarını belirtsin delikafadulden

domination :roflol: çünkü bizler genelde paralı değil takas usulu,öpücük yada rehin yoluyla bşeler alıoorz...paralı alanlar fiyatlarını belirtsin,diğerleride nasıl aldklarını belirtsin delikafadulden
bende artık aldıklarımın fotolarını ekledim diğer ürünlerim de gelsin hepsini birden çekeyim dedim ama neyse kaydirigubbakcemile3
o zaman ben fiyatlarını yazayım parayla aldım bizzat :roflol:

evet vereliniortak

colortrend rujum(amethyst)-3.70 tl
curlacious maskaram-10.10 tl
little black dress parfümüm-10 tl gibi birşeydi sanırım
flormar pembe dudak kalemim ve beyaz göz kalemim-2.5 tl

colortrend rujum(amethyst)-3.70 tl
curlacious maskaram-10.10 tl
little black dress parfümüm-10 tl gibi birşeydi sanırım
flormar pembe dudak kalemim ve beyaz göz kalemim-2.5 tl

parayla aldığın güzel ürünlerini iyi yünlerde kullan canım opuyorumnanaktan
düş :içelim:

domination güle güle kullan tatlım...little black dress için çok hoş diyolar nasıl sence??
10tl mi bu arada şok oldum :)) stoklardakileri alim ben ozaman..

parayla aldığın güzel ürünlerini iyi yünlerde kullan canım opuyorumnanaktan
düş :içelim:
sağol şekerim :roflol:
domination güle güle kullan tatlım...little black dress için çok hoş diyolar nasıl sence??
10tl mi bu arada şok oldum :)) stoklardakileri alim ben ozaman..

evet canım çok hoş kokusu ben 2.sefer aldım önceki almamda da aslında almamıştım hediye etmişlerdi (öpücükle değil ama kaydirigubbakcemile3 )
çok hoşuma gitti ve tekrar indirimdeyken aldım bende ama tam 10 tl değil fiyatı
eski kataloğa baktım fiyatı 12 tlmiş ama biz tanıdıktan aldık gelişine veriyor 8-9 tl gibi bişey oldu en son
stoklarda varsa eski fiyatından bence mutlaka al yerimseniben

canm benim bildigim 50 küsür bişeydi ama fiyatı :))
annem alır genelde avondan hiç 10 tl duymamştım inan...
en yakın avon çalışanına ugruycam kaydirigubbakcemile5 güzel dediyseniz güveniyorum size..

en yakın avon çalışanına ugruycam kaydirigubbakcemile5 güzel dediyseniz güveniyorum size..

ama o 30 ml 12 tl 50 ml değil ama yinede çok uygun fiyatı

evet normal fiyatı 50 küsür. sanırım yılda 1 kez böyle güzellik yapıyor avon :hulya:

evet çok çok uygun zemuszemus

yinede baya fiyat farkı var cnm yerimseniben

evet normal fiyatı 50 küsür. sanırım yılda 1 kez böyle güzellik yapıyor avon :hulya:
s

ahh o güzelliklere bi de ben denk gelsem süper olcak kaydirigubbakcemile3
bi bunu bide escada kullanırm ben,ondan alcam kısmetse dşarı atim de kendimi..teşekkr ederim yorumlrnz içinn Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…