Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet bende baktım başka topiklerde de tepki toplayıp sessiz kalan bir ablamız :icecream:
kızlar böyle tepki çekmeye çalışanların bazen foruma gizlice kaydolmuş erkek olabileceğini düşünüyorum ..yoksa çok saçma böyle söylenmesi , kimin parası kimi ilgilendirir ki??
olabilir valla
aa farın markası ne delikafadulden
güzelse benim de ihtiyacım var bende alayım zemuszemus

kızlar bunlarda benim yenilerim

loreal saç jölesi
cecile bakır rengi eyeliner
golden rose eyeliner

meybelinn rimel
ve parfüm

Domination Lollis diye bir marka canım bu markadan alanlar olmuştu bu sitede bende nasılsa ucuz beğenmezsem atarım farketmez diye aldım ama memnunumopuyorumnanaktan

kızlar bunlarda benim yenilerim

loreal saç jölesi
cecile bakır rengi eyeliner
golden rose eyeliner

meybelinn rimel
ve parfüm

Güle güle kullan canım ürünlerini...
Parfümden benimde vardı geçen gün çantam açık kalmış içinden kaydı düşüp kırıldı çok üzüldüm :gitme:

bunlar da benim cicilerim hihoyyyt

kalem ve ruj indirimdeymiş ikisi de 9.90
rimeli alalı bi hafta on gün falan oldu tam hatırlamıyorum fiyatını ama 14-15 gibi bişeydi galiba

yazmayı unutmuşum kalem çıkmayan kalem dedi satan bayan 1.5dk içinde sabitliyormuş kendini ben beyu marka kullanıyordum ve o gerçekten akmıyordu hiç bi şekilde çok çok memnundum onca markadan sonra ama bunu indirimde görünce deneyim dedim hem de arkası silgili
ruj da fotografta belli olmamış ama aslında hafif simli

geçen hafta,saçımı karamel kumrala döndürünce ,rujlarda değişiklik yapmak zorunda kaldım.
daha karamel ve oranj tonlarına gittim bu sefer.
art deco17..26 ytl.

art deko437...39 ytl
shıesodo kaş kaş kalemi. br704 ..45 ytl.
art deco pudra 402 ..33 ytl.
birde art deconun buna uygun dudak kaleminide aldım. onu unutmuşum yazmayı.
art deco soft lip liner 48...22 ytl.
fiyatlarıda ekledim. yazılması isteniyor sanırım..

Son düzenleyen: Moderatör:

fotograflar biraz küçük olmuş sanki ama rujların renkleri çok güzel görünüyor güle güle kullan gülümseyen dudaklarla inşallah :1rolleyes:

arkadaşlar ben birşey sorucam inglat marka far satın almak istiyorum zonguldak'lı arkadaşlar varsa aramızda nerde bulabilirim zonguldak'ta? bilenlerden yardım bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…