Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Markasi Margaret Astor burda baya bilindik bir marka. ben parlatici diye aldim ama sivi ruj diye yaziyormus üstünde baya kalici görünümüde hos ama cok fazla simli gibi geldi bana :)

212 sexy parfümü almayı düşünüyorum kokusu nasıl sencee birde fiyatını ögrenebilirmiyim ?

Ben çok beğendim kokusunu ama fiyatı biraz tuzlu 143e aldım 60ml...

ilk defa paralı bişey alabilmişin onunda fiyatını söylüyosunşakkıdı

Ya allahını seversen yeter artık yaa. Sen nasıl bir insansın her tarafa garip garip parayla ilgili mesajlar yazıyorsun. Kıza sormuşlar ne kadara aldın diye o da cevap vermiş. Ben seni bozmaktan yoruldum sen acayip acayip millete sataşmaktan bıkmadın. Nasıl bir anlayış nasıl bir düşünce tarzı var sende nolur açıkla bana ya? Ne yaptılar sana gerçek hayatta başından neler geçti de böyle bi insan oldun? :enbuyukkk:

lolabunnycim bu arkadaşın parayla ilgili sorunları ve takıntılarıı var sanırım .her topikte aynı muhabbet.

:enbuyukkk:
lolabunnycim bu arkadaşın parayla ilgili sorunları ve takıntılarıı var sanırım .her topikte aynı muhabbet.
aa daha önce de mi yapmış böyle :1ninca:

hayır insanın parası olmayabilir maddi durumu elverişli olmayabilir ama böyle de her şeyin altında para meselesi bu kadar olmaz mirmirmirmir :umursamaz:

dier alınanlar parasızmı oluyo-tatlicadiarzu-
ayrıca burda fiyat yazılmadığı zaman ben özellikle belirtiyorum ne kadara aldınız die,benim gibi merak eden çok arkadaş olduğu için kendi aldığım ürünlerinde yanına fiyatını belirtiyorum:1closedeyes zaman bizdemi gözünde görmemişiz apla:tomato:

Hönkkk:1ninca: oldum yani...
İnsanların aldıkları ürünlere nekadar para verdiği kmi ilgilendir?
Ayrıca bugüne kadar alınanlar parasızmıydı da böyle bi şey söyledin?
Çok tepki topluyosun sadece bu bölümde değil başka heryerde hemde...
:enbuyukkk:

hee unutmuşum kızlar dudak nemlendiricilerini 12tl ye aldım :icecream:
para sölenir sölenmez ne saçma Ikonbaby yaa :hulya:

kızlar böyle tepki çekmeye çalışanların bazen foruma gizlice kaydolmuş erkek olabileceğini düşünüyorum ..yoksa çok saçma böyle söylenmesi , kimin parası kimi ilgilendirir ki??

Fiyat ısteriz isteriz isteriz delikafadulden
güle güle kullan canım :)

Sağol tatlım (=
Far=1.5 tl :lepi: çok ucuza aldım ama çok güzel oluyo şaşırdım bende ama güzel işte
Saç köpüğü kampanyalıydı göz kalemi ile beraber 4 tl ye aldım
Oje 1.5 tl Flormar 360 numara
Parlatıcı 7 tl

oo nzl.erl bi kere paralı bişey almışın hemen söylüosun sırnaşık şeysırnaşık şey

şaka bi yana, aslında komik bi kız bu ya espri olarak alıcam bundan sonra yazdığı şeyleri:)

oo nzl.erl bi kere paralı bişey almışın hemen söylüosun sırnaşık şeysırnaşık şey

şaka bi yana, aslında komik bi kız bu ya espri olarak alıcam bundan sonra yazdığı şeyleri:)

Evet canım ilk defa paralı bişey aldım bundan öncekileri öpücükle alıyodum hep kaydirigubbakcemile3

Evet canım ilk defa paralı bişey aldım bundan öncekileri öpücükle alıyodum hep kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şeysırnaşık şey oo öpücükle alıodun demek. hemen öpücükle aldığını söyledin bu sefer de hemen söylemeyin yahu biraz zaman geçsin öyle söyleyin kızdırıyosunuz bazı arkadaşları (bkz: ikonbaby:)

pardon apla bilemedm :çok üzgünüm:kaydirigubbakcemile3
Bidaha alınca sölemem sonra siz sorarsnz bnde övünürüm görmemişiz ya hani :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…