Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tuucee seninde cicilerin süper fıstık güle güle kullan ayrıca renk seçimini çok beğendim hepsi çok şeker :jeyyar:

Buarada gıslar bende bu gün sonunda Maybelline Volume express maskaramı aldım kozmetikteki bayan illa Maxfactor Calorie 2000i al dedi ama bu sefer beni kandırmadı yerimseniben Daha denemedim ama dener demez buraya yorumumu yazarım fıstıklar opuyorumnanaktan
güle güle kullan canım,inşallah sen de memnun kalırsınopuyorumnanaktan

teskkurler kızlarrr
su persı evet cnm bende cok sevdım emlıy kalemlerı buradan tavsıyeler le byenmenenler sayesınde aldım beyendım bende
leopardess cnm rujumun nurmarasını ınana hatrlamıyorum ama sıtesınden bakabılırsn flormarı 77 yada 76 mı neydı :S
magnlına cnm bende bu setı cok beyenıyorum daha oncede vardı ama dusunce parcalandı :S tekrar aldım beyenıyorum cunku surunce gusel makyajını yapınca kalıtessız flan durmuyo askıto arkdasımızı n mayalarının cogu bu setten yapmıs zaten ornek onun tonlarına bakabılırsın cın malımı dıye sormussun ınan bılmıyorum oleysede eger bılıncsız kullanıyorum ozman :S

Güle güle bayramda da sürün sürüştürün kızlar..Boyayın kendinizi boydan boya..
Herkese iyi bayramlar diyorum..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Tuuce makyaj kitin çok şeker görünüyor..
Superisi sende ablanı dinleyip, maybelline almakla iyi ettin canım..

tuucee seninde cicilerin süper fıstık güle güle kullan ayrıca renk seçimini çok beğendim hepsi çok şeker :jeyyar:

Buarada gıslar bende bu gün sonunda Maybelline Volume express maskaramı aldım kozmetikteki bayan illa Maxfactor Calorie 2000i al dedi ama bu sefer beni kandırmadı yerimseniben Daha denemedim ama dener demez buraya yorumumu yazarım fıstıklar opuyorumnanaktan

ben onu kullandım fena değil güzel ben memnundum

Kızlar,kullananlar bana yardımcı olsun..Fondöten de kara veremedim
MAx factor lasting performans mı?
Loreal in..ınfallible si veya True match mi?

2006model MAx factor lasting performans 105 numarasi cok kullandigim fondoten..ben memnunum yuzumde dogal duruyo..tavsiye ederim..

Kaş kalemi aldım.
21102009870.jpg

78.jpg

kendime dudak için bunları aldım body shop tan...erkek arkadaşıma da nemlendirici yüz kremi,saç bakım için bişeler aldım ama onunkini eklemem saçma olur :))

102.jpg

ilk defa meybelline kullandım bayıldm.yine aldım :))

resimleri nasıl ekliyorsunuz ben de koyayım malzemelerimi
buraya sadece yenı aldıklarımızı mı koyuyoruz yoksa evde var olanları mı??

78.jpg

kendime dudak için bunları aldım body shop tan...erkek arkadaşıma da nemlendirici yüz kremi,saç bakım için bişeler aldım ama onunkini eklemem saçma olur :))

102.jpg

ilk defa meybelline kullandım bayıldm.yine aldım :))
nie haberim yok demiycem,çünkü konuşmadık kaç gündür sende haklısın:tomato:
kanka la çok hoşuma gitti badiler:asigim:kaça aldın yazsaydın:kızgın:güle güle kullan bebeğimŞeniz

X