Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar ancak gelebildim bugün kursum vardı.hemen yazayım kesinlikle alın pişman olmazsınız.hem fiyatı uygun hem sürümü kolay hiç topak topak olmadı hiç göz altlarıma pul pul dökülmedi sabah sürmüştüm hala yeni sürmüşüm gibi duruyor.hiç bulaşma dökülme olmamış.yarın rimeli sürer fotosunu çekerim eklerim buraya.kiprikleri çok güzel kıvırıyor ençok da fırçası hoşuma gitti.okadar çok marka kullandım okadar para döktüm ençok bu üründen memnun kaldım valla.çekinmeyin alın derim

ayni fikirde birinin daha olduguna cok sevindim

benim yenilerim de bunlar :eek:

far,allık kalem maskara setim..
avon saç fırçam
21 li far setim..

mascaralarım ve simli göz kalemlerim..

lipglosslarım..

rujlarım..

terracotta allıklarım ve pudram..

güle güle kullan canım... 21li far paletinden benimde var seviyorum ben bakalım sen de sevicekmisin kaydirigubbakcemile2

Başıyazmalıkız güle güle kullan canım :jeyyar: Bide tatlım ojelerin sanki Alix Avien onlardan memnun musun bende de çok tatlı pembe tonları var rengi harika ama sürdükten sonra hem çıkıyor yani çok kötü bir görüntü oluşuyor bir türlü anlamadım.Seninkilerde de aynısı oluyor mu :uhm:

Ben de ebay'den nyx marka bu far paletini aldım, yarın elimde olur şu anda arkadaşımda onun evine göndermiştim.
İleriki günlerde bu paletle yaptıgım makyajlar için topiğime yani şuraya http://www.kadinlarkulubu.com/makya...mlar/299871-kkibelenin-adim-adim-makyaji.html ,
palet hakkındaki yorumlarım ve farların swatchları için de bloğuma yani şuraya kibele's makeup world bakabilirsiniz kızlar. İşte paletin resmi de bu :

Güle güle kullan canım benim renk tonları süpermiş :lepi: Yapacağın makyajları sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

kızlar ürünleriniz çok güzeller güle güle kullanın... başıyazmalıkız flormarın rujlarını indirimden falan mı aldın

Son düzenleme:
güle güle kullan canım... 21li far paletinden benimde var seviyorum ben bakalım sen de sevicekmisin kaydirigubbakcemile2

kullandığım kadarıyla benimde hoşuma gitti canım..

Başıyazmalıkız güle güle kullan canım :jeyyar: Bide tatlım ojelerin sanki Alix Avien onlardan memnun musun bende de çok tatlı pembe tonları var rengi harika ama sürdükten sonra hem çıkıyor yani çok kötü bir görüntü oluşuyor bir türlü anlamadım.Seninkilerde de aynısı oluyor mu :uhm:

canım ben kullandığım dönemde bir sıkıntı yaşamadım..
ama tabi ben genelde evde kullanıyorum..
belki dışarda uzun süre daha çok hasara uğrar..
ama tonlar harika opuyorumnanaktan

kızlar ürünleriniz çok güzeller güle güle kullanın... başıyazmalıkız flormarın rujlarını indirimden falan mı aldın

canım rujlarım flormar değiller Catherine Arley
böyle toplu şekilde aldım gitti giidyordan..

güle güle kullanın kızlar hepdi harikaymış
bende çilekten murad yüz temizleme köpüğü istemiştim içinde revlon fondoten ve stila concelear ile geldi ama tembelikten bir türlü çekemedim:)

güle güle kullanınnnn kızlaaaaarr hepsi birbirinden güzellll iyi günlerde sürüştürün iiiiinnnşşşşşşşşşş...hihoyyyt

daha demin resm yükledim cok büyük oldu yaa..nese herkes güle güle kullansın

Son düzenleme:
netten sipariş verdiğim kapatıcılarımla kalemim gelmiş. siyah kalem yerine yeşil gelmiş ama :çok üzgünüm: ne yapacağum benneyaptımki

resim ekletilmiyor 100 tane mesajım olmadığından. garip bi şart fisfisfis ama linkinin arasına boşluklar koyuyorum merak eden boşlukları silip kopyala yapıştırla görebilir. :smiley-cool:

Allahın otuuu napsın millet senin ikidikik malzemeni :1ninca:
okaddar emekle çektim upload ettim koymazsam olmaz baane :dilcikar:

h ttp :// img262. imageshack.us/i/img0028jo. jpg/] Imageshack - img0028jo

herkesin aldıkları hayırlı olsun bu arada. :smiley-cool:

X