Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Çilek ten Cameleon far paletim geldi..Fena değilmiş..Yani bizdeki yerli markalarla eşdeğer gibi geldi..Flormar,Golden rose gibi..
Resim eklemeye çalıştım emme olmadı..naaapalım..mafoldumben
Başka arkadaşlardan arak yapacaktım kaydirigubbakcemile3,ona da üşendim..:roflol
:

Ay güle güle kullan canım benim nasıl allığı ,eyelinerı falan denedin mi memnun musun :uhm: ama helal olsun çok kısa sürede elinde oldu ürünler galiba çilek bu konuda çok iyi :lepi:

Ay kızlara siz başkasının ürünlerini eklediğini nasıl anladınız ya çok saçma bişi bu yuh diyorum gerçekten öyle bişey varsa :uhm: Hem başkasının ürününü eklese ne kazanacak ki bu arkadaşımız yani hiç bir mantıklı açıklaması olmasa gerek :sm_confused:

lip glosslar nasıl rosecim.
olmadı istanbulda bende bi uğrarım bayramdan sonra
ayrıca aldıkların çok güzel güle güle kullan.
fiyatıda kimseyi ilgilendirmez.
senin ödeyecek maddi gücün varsa kimene.
ki makkajda benimde yüksek rakamlar ödediğim oluyor şimdi olamıyor maaş alamıyoz kaydirigubbakcemile3
Teşekkürler tatlım...Lipglasslar muhteşem çok güzeller...
güle güle kullan canmm opuyorumnanaktan renkleri tonları süper
Teşekkürler canım....
dudak setinin rengi çok hoş numarası nedir acaba
canım numara yok bu ürünlerde isimleri var dudak setininde ismi Put a spell on you pink lip bag...
Canım çok teşekkür ederima.s.
Rica ederim canım...
Roseangel tatlım ürün fiyatları için çoook teşekkür ederiz bitanem a.s.
Rica ederim canım sizler istediniz ve destek oldunuz bende ekledim...

Ay güle güle kullan canım benim nasıl allığı ,eyelinerı falan denedin mi memnun musun :uhm: ama helal olsun çok kısa sürede elinde oldu ürünler galiba çilek bu konuda çok iyi :lepi:

Allığını filan denemedim..eyeliner ve maskarası da serçe parmağı kadar bişey zaten..onları pek kullanmam herhalde..

Ama dün akşam tekrar baktım Çilek e ,bu farları listeledi..sen yanlış bişey tıklamış olmayasın..istersen tekrar bir gözden geçir Çilek i..

Allığını filan denemedim..eyeliner ve maskarası da serçe parmağı kadar bişey zaten..onları pek kullanmam herhalde..

Ama dün akşam tekrar baktım Çilek e ,bu farları listeledi..sen yanlış bişey tıklamış olmayasın..istersen tekrar bir gözden geçir Çilek i..

Canım ya yeni eklemişler yoksa ben 3-4 gündür bakıyordum yoktu haber verdiğin için çok sağol tatlım a.s. Buarada sen pek memnun kalmadın mı tatlım üründen bide allığı denesen aslında süper olur tabi zahmet olmassa çünkü ben allıklarını da düşündüğüm için o seti istiycem yoksa far sayısı fazla allık sayısı az olanı mı istesem acep ay yine kararsızlık yaparken ürün kalmıycak yani yuh bana :bbo:

Canım ya yeni eklemişler yoksa ben 3-4 gündür bakıyordum yoktu haber verdiğin için çok sağol tatlım a.s. Buarada sen pek memnun kalmadın mı tatlım üründen bide allığı denesen aslında süper olur tabi zahmet olmassa çünkü ben allıklarını da düşündüğüm için o seti istiycem yoksa far sayısı fazla allık sayısı az olanı mı istesem acep ay yine kararsızlık yaparken ürün kalmıycak yani yuh bana :bbo:

Allıklarda far lardan çok az büyük..Küçük şeyler onlarda..ama seyahat filn gibi durumlarda
yararlı olur, renkleri iyi..Ama allık fırçasını üzerine koysam, fırçanın altında kaybolurlar..

Kötü değiller canım..

dün aldım

Eklentiler

• $AVON-GOZ-MAKYAJI-TEMIZLEME-LOSYONU__20486592_0.jpg
    $AVON-GOZ-MAKYAJI-TEMIZLEME-LOSYONU__20486592_0.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 35
Allıklarda far lardan çok az büyük..Küçük şeyler onlarda..ama seyahat filn gibi durumlarda
yararlı olur, renkleri iyi..Ama allık fırçasını üzerine koysam, fırçanın altında kaybolurlar..

Kötü değiller canım..

Fırçanın altında kaybolur yorumuna bayıldım tatlım :jeyyar: 22 tlye göre genel yorumlarınızı dikkate alarak bunun iyi bir ürün olduğu kanaatine vardım fıstıklar
Şimdi hazır stoklarda da mevcutken ben bunu sipariş vercem emme bayan problem olan ben sanırsam yine bir problemle karşı karşıyayım :çok üzgünüm: Ben bunu bugün siapriş versembu haftaya c.tesi falan gelir dimi ama ben öğrenciyim ve tam bayram tatili olduğu için evde olcam o zaman nasıl yapsam ki of off bişeyimde ters gitmese şaşarım zaten :uhm: :bbo:

fantastic_lash.jpg

Bugün bu maskarayı aldım.Daha denemedim umarım güzeldir fiyatı çok uygun 9.50tl.hem fiyatı uygun hemde forumda goldenrose ürünleri güzel diye okuyunca düşünmeden aldım

fantastic_lash.jpg

Bugün bu maskarayı aldım.Daha denemedim umarım güzeldir fiyatı çok uygun 9.50tl.hem fiyatı uygun hemde forumda goldenrose ürünleri güzel diye okuyunca düşünmeden aldım
fiyatı uygunmuş cidden..yorumlarını bekliyoruz..güle güle kullan
bugün bu farı aldım tamda aradığım renkleri buldummm :sm_cool:
Eki Görüntüle 29384

tam smokeylik farlar canım..güle güle kullan..peki markası nedir ve fiyatı:enbuyukkk::))

Benimde dün elime avon supercurlius maskaram, pur blanca parfüm ve küçük little black dress rollon parfümüm geçti. en kısa zamanda ekliyeceğim.

1528.jpg

gecenlerde aklımda yokken aldım golden rose terracota far sağdaki altın rengi

golden rose lip gloss 108 numara soğan kabuğu renginde sürünce söyle oluyor:
EXR_ei12581_166.jpg

SD531139.JPG

yerimseniben yerimseniben

fantastic_lash.jpg

arkadaşlar ancak gelebildim bugün kursum vardı.hemen yazayım kesinlikle alın pişman olmazsınız.hem fiyatı uygun hem sürümü kolay hiç topak topak olmadı hiç göz altlarıma pul pul dökülmedi sabah sürmüştüm hala yeni sürmüşüm gibi duruyor.hiç bulaşma dökülme olmamış.yarın rimeli sürer fotosunu çekerim eklerim buraya.kiprikleri çok güzel kıvırıyor ençok da fırçası hoşuma gitti.okadar çok marka kullandım okadar para döktüm ençok bu üründen memnun kaldım valla.çekinmeyin alın derim

X