Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kkkko.jpg

yazmaya üsenmistim :roflol:
essence
p2
alverde

ve maybelline jade ..

cogunun kapaginda okunuyor die yazmamistim canim .kusura bakmayin.

bunlarda benim bu hafta aldıklarım..
1001940b.jpg

opuyorumnanaktannivea göz ve dudak makyaj temizleyici (beğendim,yağsız,hemen çıkaroorr)
delikafaduldenpastel 2'li far ve oje (tabiki güzel)
:nazar:yves rocher buğday özlü nemlendirici ve çilekli dudak balsamı (nemlendiriciyi güzel ama çok gerekli deil nivealar daha iyi ama bunu göz çevresi için de kullanıorm bazen oraya iyi gelio çünkü yapısı yumuşak )
:kedi: ben de bi eyeliner edindim , loreal beğendim bunu da.. ve loreal ruj reftalimsi,baya bi nemli sürümü de kolay ve maybelline lip gloss bu da güzel 2. alışım seviyorum...
bi de
:asigim: küçük bi makyaj kiti üstünde the color workshop yazıyor içinde : 8 tane far,1 pembiş allık,2 fırça,1 de sedefli bir ruj hem de 15 tl ykm de,renkleri falan da güzel sevdimmopuyorumnanaktan
1001943n.jpg

bi de dore bi çanta verdiler hedayee olaraktan hihoyyyt
1001944i.jpg

herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın,hepinizi öptm a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
askito , düş , tuucee kızlar yeni cicilerinizi güle güle kullanın çok güzel görünüyorlar bayıldım hepsine:asigim:

kızlar escape setım vardı ama parcalanmısdı yenısını sıparıs verdım dun elıme gectı
flormar 5lı farım flrmar rjum bırde emly goz kalemlerım yesıl turkuaz sıyah ve gr aldımdım ama sadece ıkısını cektım dıgelrenı bulmadım :S kesın annmdeeee :mad:
sıte eklemıyoo resımlerı bu arada kızlar ekleyemdım yarın eklıcem ısyerınden :S:S
sany0591.jpg
[/URL][/IMG]
sany0590.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
ebişim güle güle kullan canım benim yerimseniben Buarada emily kalem cidden süper bende onu kullanıyorum sürümü çok kolay yumşacık flormarın da göz kalemi var bende ama o çok sert onu sevmiyorum :bbo:

tuucee seninde cicilerin süper fıstık güle güle kullan ayrıca renk seçimini çok beğendim hepsi çok şeker :jeyyar:

Buarada gıslar bende bu gün sonunda Maybelline Volume express maskaramı aldım kozmetikteki bayan illa Maxfactor Calorie 2000i al dedi ama bu sefer beni kandırmadı yerimseniben Daha denemedim ama dener demez buraya yorumumu yazarım fıstıklar opuyorumnanaktan

X