Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Güle güle kullan..palet benim de hoşuma gitti.Bende çilek e bir bakeeeem..zemuszemus

Canımmm fırça setine ve takma kirpiğin olduğu sete bayıldımmm.
Ama cesaretim yok ordan almaya işte :1shok:
Kullanınca yorumlarını bekliyorum. :kedi:

Canımmm fırça setine ve takma kirpiğin olduğu sete bayıldımmm.
Ama cesaretim yok ordan almaya işte :1shok:
Kullanınca yorumlarını bekliyorum. :kedi:

canım bu benim 6.siparişim ve hiç bi sorunla karşılaşmadım.çok memnunum strawberry güvenilir bi site ve ürünlerin hepsi orjinal ..paypal ile de alışveriş yapabilirsin eger kart numaranı vermenle ilgili çekincen varsa..

cnm teşekkür ederim düşündüğün için , ama çevremde olmayınca aldığım satıcı sorun oluyor o yüzden pek istemiyorum öyle :1no2:

canım zaten çevrende elinde katalog olan biri olsa da o kişi sipariş edecek gelecek benim arkadaşım da aynı görevi yapacak başka bir şey değil ama tabi sen bilirsin yine de yerimseniben

Son düzenleme:

Evet kart kısmı biraz düşündürüyo beni.
Ama setin harika, fiyatıda gayet cazip.
Bende bi dalim strawbery'e bi :kedi:

kizlar kartinizdan sanal karta yukleme yapin odeyeceginiz miktar kadar ben oyle yapiyorum..hem gercek kart numaranizi vermemis oluyorsunuz hemde guvenle alisveris yapiyorsunuz.

valla çilekten aldım bende geçen gün.
kullandığım kartımın zaten limiti çok düşük
diğerini kullanmadım ama eğer güvenilir sitelerden yapıyorsanız alışverişi kesinlikle birşey olmuyor.
bu internetten ilk alışverişim değil.
ama türkiye dışı bi siteden ilk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…