Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm sanal kart senin normal kartına bağlı olan ama sadece internette kullanabileceğin bir kart. benim kredi kartım yok mesela, garanti paracard ıma bağlı bir sanal kart oluşturdum, alışveriş yapacağım zaman onun içine harcayacağım kadar aktarıyorum, sonra da nette kredi kartı numarası olarak o sanal kartın numarasını veriyorum.

cnm sanal kart senin normal kartına bağlı olan ama sadece internette kullanabileceğin bir kart. benim kredi kartım yok mesela, garanti paracard ıma bağlı bir sanal kart oluşturdum, alışveriş yapacağım zaman onun içine harcayacağım kadar aktarıyorum, sonra da nette kredi kartı numarası olarak o sanal kartın numarasını veriyorum.
canım bu işlemleri (yani sanal kart oluşturma,para yükleme falan hepsini) net üzerinden bankanın internet sitesinden mi yapıyorsun?
demek kredi kartın olmasa bile kullanabiliyorsun..

mapus bana yaramıyo masrafa giriyorum anacım:nazar:
içerdeyken aldıklarım:CüvCüv:

açık haligamyoncuiremsu

m.a.c pudra=52 tl
m.a.c konseylır=34(yada 36 unuttumbenneyaptımki)
m.a.c biberiye ve nane özlü dolgunlaştırıcı parlatıcı=38 tl

badi şop allık=24 tl
golden rose simli siyah aylaynır=13 tl

yeni serisi supershine acayip memnunum
flormar rujlar 7 tl

fırçalar=5 tl
nivea koltuk altı rolonu=5 tl
grnt2282.jpg

dove el kremi nane özlü salatalık ve yeşilçay içeriyo..acayip ferahlatıcı bi kokusu var..yağlı değil..tavsiye ederim

asocum cok guzel seyler almşssın sizden gordukce ozeniyorum ya

slm kızlar..bugün flormar terrakota pudralara baktım bronz allık olarak kulanacaktım ama 21 ve 23 arasında kararsız kaldım.beyaz ten koyu kahve saç hangisi daha güzel durur sizce?? eyeliner matic 802 ve 804 kalemleri aldım özellikle 802 nin mavisi harika...tavsiye edrim :))

canım bu işlemleri (yani sanal kart oluşturma,para yükleme falan hepsini) net üzerinden bankanın internet sitesinden mi yapıyorsun?
demek kredi kartın olmasa bile kullanabiliyorsun..

evet canım direk internetten yaptım.

asocum güle güle kullan, mac pudranın tam ismi nedir? ve memnun musun?

kızlar bende ruj aldım avon colortrend amehtyst
rengi çok güzel çok hoşuma gitti
hatta bu ay da indirimde olduğu için vino disco'sunu da almayı düşünüyorum :eek:
şu anda fotoğrafını çekemiyorum ama katalogdan görebilirsiniz kaydirigubbakcemile3 zemuszemus

güle güle kullan aso.rujlara bayıldım yarın bende gidip bakayım pembe renk çok hoşuma gitti.diğeri turuncu rengiymiş o da çok hoş.dün aynı rek bir ruj aldım max factor 37 tl verdim yaa

asocum cok guzel seyler almşssın sizden gordukce ozeniyorum ya
çok teşekkürler pembefarecim,kozmetiğe özenmiyen bayan yoktur sanırım tatlım:asigim:
asocum güle güle kullan, mac pudranın tam ismi nedir? ve memnun musun?
m.a.c select sheer pressed nw 25herşeyini yazdım roxecim:)çok memnunum suratımda pudra kalıntısı kalmıyo,çok doğal duruyoyerimsenibenteşekkürler canım
aso concelear 39 tl kuzu
bende aldımda :ecrin_bebek:
güle güle kullan bu arada pek bi güzeller
saolasın corelimŞenizdoğrudur hayatım unuttum fiyatını:kedi:

badi şop allık=24 tl

ASOcum bodyshop allığın sedefli değil mi? çok güzel görünüyor memnun musun ? numarasını öğrenebilir miyim?

pembe çantaya da bittim :))

tatlım 04 numara,sedefli minik minik simler varhihoyyytmemnunum tam benim rengim:asigim:pembe çantamı sevdin demek:jeyyar:
güle güle kullan aso süper görünüyorlar. :KK66:
teşekkür ederim canıma.s.
Vıyy Asom coşmuş güle güle kullan yevrummmmmmmzemuszemusopuyorumnanaktan
saol aprilim her daim:smiley-cool:Şeniz
Aso..mapus damında bayaaa masraf etmişsin...
Şu soldaki pembe flormar rujun rengi ne?
heidi nin tr şubesi 2006 modelim o rujun rengi simli pembe,ama fuşya değil,sürünce ıslak gibi duruyo,lakin simlerden kaynaklanıyo o görünüm.şeker gibi ya ben çok sevdimkaydirigubbakcemile2
güle güle kullan aso.rujlara bayıldım yarın bende gidip bakayım pembe renk çok hoşuma gitti.diğeri turuncu rengiymiş o da çok hoş.dün aynı rek bir ruj aldım max factor 37 tl verdim yaa
canım aslında o şeftali rengi,sedefli ve dudakta oldukça tatlı duruyor..sende güle güle kullan rujunu ama flor mar aşmış kendini,hiç ummadığım kadar başarılı ürünler çıkarmış.türk kozmetikleri oldukça ilerliyo artık:lepi:
asocum hoşgelmişsin aldıkların süper süper süper
murgizim bebeğim çok teşekkürler sarı kuşumŞeniz

X