Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yeşilini aldım umduğum gibi çıkmadı açıkçası, ambalajlı olduğu için elime falan sürememiştim simli diye kandırdı satıcı, hiç de sim falan yok o kadar param boşa gitti :1closedeyes:

aaa canim neden denemeden aldinki olurmu hic öyle testerler var dene onlardan daha olmadi git geri ver yaa aa ben olsam yikarim ortaligi

kızlar ii günlerde kullanın bende bugun çilekten bir sürü kozmetik ve parfüm ısmarladım gelince sizinle paylaşacagım =)

Bu cantayi gorunce bayildim ve hemen aldim tabi icindede hediyeler wardi..
Fa deodrant ve Fa douch krem..

boyle cok guzel paketler wardi hediyeler felan icinde bitaneda alcam galiba..zemuszemus

bu çantaya bayıldımm, kıskandım diyebilirim opuyorumnanaktan.
ama gözüm kaldı ne olcak şimdi yaa, fiyatıda çok uygunmuş hemide mafoldumben.
güle güle kullanın kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
bunları bu ayki katalogdan mı aldın canım baya inmişti fiyatı bizim sınıftan da kızlar aldı da hep kaydirigubbakcemile3 güle güle kullan opuyorumnanaktan

Evet canım a.s Yeni çıktı zaten. Hemen aldımkaydirigubbakcemile3 Tereddüt ettim; ama beğendim açıkcası

:asigim:

2006 senin pudra che de mevcut bacım 3.95 ingiliş ziterlini . . .

ay bayıldım yaaaaaaaaaaaahihoyyyt

Canım fırça ayrı satılıyor.
İstersen katalog bitmeden tekrar sipariş ver, çünkü o fırça olmadan kullanamazsın normal bir fırçayla.
Stokta kalmadıysa üzülme diğer katalogta yine indirimde.
Ben de alacağım.zemuszemus

avon delicate pink aldım bu ayki katologtan mat doğal bir pembe,çokta beğendim,sürülüşü de güzel kuru durmuyor.12 tl

Eklentiler

• $1595410927[1].jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…