Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sağol canım. Jel eyeliner ayrı, fırça ayrı canım; ama Aralık kataloğunda yine indirimdeyerimseniben

Bu arada jel eyeliner=> 13,90, Fırça=>3,90

zemuszemus

Sağol canım. Jel eyeliner ayrı, fırça ayrı canım; ama Aralık kataloğunda yine indirimdeyerimseniben

Bu arada jel eyeliner=> 13,90, Fırça=>3,90

zemuszemus

Teşekkürler hayatım cwp için netten kataloga baktım buldum fırçayıda onuda sipariş ettim opuyorumnanaktan jel eyeliner 14.90 deilmiydi ben öle hatırlıorum fisfisfis

kızlar jel eyeliner ve fırçası süper görünüyor, özellikle fırçası baya sık kıllı gibi ben de mi alsam acaba dedim ama etrafımda oriflame satan hiç yok

kızlar jel eyeliner ve fırçası süper görünüyor, özellikle fırçası baya sık kıllı gibi ben de mi alsam acaba dedim ama etrafımda oriflame satan hiç yok

Gel İzmir'e ben sana alayımkaydirigubbakcemile3
Ben de alıyorum canım pazartesi siparişini vereceğim yeni katalogta da indirimde.
Zira senin topiğine baktıkça jel eyeliner için iştahım kabarıyor.delikafadulden
Benim de olacak.zemuszemus

olsun cnm valla, böyle yerli kozmetik markalarında olunca daha hoşuma gidiyo benim en azından uzun süre beklemek zorunda kalmıyoruz sırnaşık şey

olsun cnm valla, böyle yerli kozmetik markalarında olunca daha hoşuma gidiyo benim en azından uzun süre beklemek zorunda kalmıyoruz sırnaşık şey

Şuana kadar hep olumlu yorumlar duydum Oriflame jel eyeliner için bakalım bir de ben deneyeyim. Alınca paylaşırım fotoları.

bizim sınıfta bi kız satıyo şu an katalog elimde öyle bakıyorum, istersen irtibata geçmenizi sağlıyım yerimseniben

kızlar bunlarda benim çilekten bugün verdigim siparişlerim
25 dolar üzerindeki her alışverişe 6çeşit gümüş kolyeden birini seçiyosunuz bayıldım hihoyyythihoyyyt
biran önce gelsinsositososito
gelince yorumlarımı yazarım burayahihoyyyt

canım ürünlerin markalarını açıklamalarını ve fiyatlarını yazar mısın zahmet olmazsa
çok hoşuma gittilerde :kedi:

canım ürünlerin markalarını açıklamalarını ve fiyatlarını yazar mısın zahmet olmazsa
çok hoşuma gittilerde :kedi:

corelcim kusurabakma unutmuşum ..hemen yazıyorum tatlım..
fırça seti benefit'in baya methini duymuştum(27)i
makyaj paleti cameleon un(20)
scott barnes gece ışıltısı seti(40)en çok buna bayıldım rimelini çok övdüler birde bronz pudrasını denemek istedim
strawberry de daha bisürü kampanya var kızlar kaçırmayın derim çok güzeller
param olsa daha da alcam zemuszemus
biri beni durdursun

hemen stawbery'ye dalıyorum bende o zaman
çok hoşuma gittilerde canım ..
:ecrin_bebek:

dal canım dal eksik kalmayalım zemuszemus
valla izlerekene bile içim gidiyo benimm
bu arada 25 dolar üstü alışverişe gümüş kolye gönderiyolar onu da ekliyim:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…